Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiaczek81

a ja chce tylko 4-5 kilo mniej

Polecane posty

przy wzroście 166cm ważę 57 kg, wiem że to nie jest dużo i wyglądam całkiem całkiem...ja po prostu chce sie zmieścić w moje ukochane spodnie (które od 2 lat leżą w szafie) rozmiar 27!!! I mogłoby się wydawać że schudnąć zaledwie 5 kg to pestka, dla mnie jednak jest trudne, bo podświadomie myślę sobie....eee po co? jest dobrze!!! brak mi motywacji! Zaczynam ćwiczyć, unikam słodyczy i nagle w nagrodę za zgubiony kg funduję sobie Twixa!!! Jak ja lubię jeść! Od kilku miesięcy piję czerwoną herbatę, regularnie chodzę na basen, zaczęłam jeździć na rowerze... ale dalej ważę 57!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ci bardzo trudno...ja mam 170 cm i waze 60 kg, wiem...idealna norma, ale jak Ty chce czegos wiecej...troszeczke, starczylyby nawet 3kg... ale... no wlasnie... . Nie mamy duzo tluszczyku, wiec wolno sie on spala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kg/ 164 cm
Dla mnie to nie jest malo, a w spodnie 27 (to tylko 88 cm w pupie, jej naszerszym miejscu) mieszcze sie przy 48 kg, tez chce zgubic tylko 4-5 kg i zalozyc moje piekne jeansy rozmiar 26, bo dlaczego nie ?! Skoro czulam sie cudnie, bedac chudzielcem ! Z tym ze Ja w ubraniu wygladam super, ale nago to dramat, mam cellulit, boczki, brzuch wystajacy Zaczynam cwiczyc, jesc zdrowiej, mniej o polowe i bedzie dobrze Powodzenia Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kg/ 164 cm
Mi spada szybko, na szczescie. Ale Wy jecie normalnie, a Ja sie obzeram, slodyczy kupa, kalorii duzo a teraz koniec ze slodyczami, sport i zdrowa dieta, do 1500 kcal, 3 tygodnie i bede jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na allegro oglądam sobie te steppery...iii... no moze się skuszę...boję się żeby to nie był słomiany zapał... a co do spodni... ja ważąc 52 kg bez problemu wcodziłam w jeansy 27.. dlatego tak mi się marzy ta waga....uhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusjakika
Marzy mi się dokładnie ta sama waga, czyli 52 kg. Jeszcze niedawno było mnie o 4 kg więcej, ale po okresie "zajadania" stresu mam dodatkowe 3 kilosy :-O Na razie więc planuję zejść do 54 kg i daję sobie na to 5 tygodni. I najważniejsze - uda się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie chce schudnąć 3 kg .... na początek do 60 kg a potem może jeszcze 3 :) zależy jak będę się prezentować przy wadze 60 kg .... no i mój brzuch ... od jutra znów kręcę namiętnie hula hopem ... daje super efekt na talie no i dużo dużo dużo ćwiczeń na brzuch poprzedzonych solidną rozgrzewką ... diete mam w sumie opracowaną - max 1200-1300 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
mam te same wymiary! 165 i 56kg, chce zrzucic do 50, probuje na wiele sposobow,ale ani dieta jajeczna (schudlam kilogram w piec dni) ani nielaczenia (w ogole na razie) mi nie pomagaja. Ciezko zrzucic z nieduzej wagi. Dolaczam sie i ide zjesc sniadanie (kanapki z ciemnego pieczywa z pomidorem). Nie moge wytrzymac na topikach gdzie dziewczyny odchudzaja sie z wagi 80-90kg bo one wtedy chudna! a ja stoje w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walcze jak ninja z każdym kg ... ciesze się jak dziecko kiedy chociażby 0,5 lg mniej.... ale wole miec 3 kg do zrzucenia niż 30 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podłączam się do Was.Chcę schudnąć3 lub 4 kilo może byc 5 ;). Mam 172 wzrostu i 58 kg wagi ale nie sugerujcie się wymiarami ponieważ mam ogromny brzuch i kupę sadła wokół talii, reszta ciała w normie Jestem trzeci dzień na diecie ponieważ trzymiesięczny okres ćwiczeń nie pomógł mi.Zrobiłam się tylko odrobinę jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
czasem dzieje się że że te kg to nagromadzona woda, na jednym topiku jest przepis na pozbywanie się wody, trwa 3 dni i tak: 1- jemy 4 jaja i 4 pomidory, 2 dzień- 8 bananów i 2 jogurty 3 dzień- melon i 2 plastry szynki. Ponoć te produkty zawierają potas, który pozwala na pozbycie sie wody. Jedna z dziewcząt pisała że zleciało jej przez te s dni aż 7kg, ale innym mniej tak 3- 4 kg. Może to spróbujcie. Ja obecnie jestem na 2 dniu tego i w środe dam znać ile mi ubyło , pozdrawiam. Nie uzywać soli, można pic kawe, herbate i wode bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_Krk
Witam, Ja od dziś walczę ze swoimi 5 kg. U mnie to na pewno nie woda, po prostu ważę tyle i już, jem kupę słodyczy, prócz tego odżywiam się zdrowo, ale dużo, dziennie zjadam ok 2300- 2700 kcal. Nie solę od lat, nie używam cukru, ostrych przypraw, piję dużo- min 1,5 l wody niegazowanej, czerwoną i zieloną herbatę, czasami kawę. Więc to na pewno nie woda a brak ruchu i słodycze, przyczyniły się do tego że mam brzuch, boczki, cellulit też, no i te 5 kg do zrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak? Walczymy??? ja nie chce stosować żadnej cudownej diety, bo zazwyczaj są one mało urozmaicone (a takiego jedzonka nie znosze) albo składają się z produktów których nie lubie! Ja poprostu postaram się zrezygnować ze słodyczy i jeszcze więcej się ruszać! Dziś juz zeżarłam (tak tak...zeżarłam) 3bita i właśnie kończę paczkę Petitków maślanych...kurcze mam tak że momentami czuje taki niedobór cukru we krwi że muszę coś zjeść słodkiego...jak zjem od razu lepiej się czuję, mam więcej energii... no cóż muszę z tego zrezygnować, ale jak kiedyś \"zgrzeszę\" to poprostu spędze w basenie godzinkę dłużej:) Moim motywatorkiem musi być fakt że we wrześniu biorę ślub, suknia się szyje więc... oj Kate nie daj się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mam 166 cm i ważę ok. 56,5 kg. Pół roku temu ważyłam ok 61. Także schudło mi się nieco, a teraz ciut ciut przytyło. Chciałabym 52-53 kg ważyć. Macie jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce schudnac tak jeszcze z 6 kilo i bedzie miodzio!!!! Mam 180 cm i waze w granicach 66-68 kg a chcialabym wazyc 60-62....to byloby przepieknie!!!Jako,ze mam niestety cienkie kosci to i kazdy kilogram u mnie widac od razu....moze waga te 66 kg przy 180 wzrostu wzrostu nie wydaje sie duzo,ale widac to po mnie naprawde....a wystarczy jak waze juz te 63-63 jest super ,natoomiast przy 60-62 jest po prostu idealnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam sama po odstawieniu tabletek anty. Po trzech miesiącach - ok 3-4 kg mniej bo oprócz pozbycia się nadmiaru wody zmniejszył mi się znacznie apetyt. Jedyny minus, że wszystkie spodnie i (o zgrozo) staniki są za duże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qbek
Ja ziewczyny też chciałabym schudnąc i to bardzo te cholerne 5 kg. Mam 65,8 kg przy 171 cm. Marzy mi sie 60. Mi jest o tyle trudniej, bo mam kompulsy:( Od grudnia schudłam 8 kg i chciałabym jeszcze do pełni szczęścia 5-6:( Dziś ćwiczyłam i piłam herbatke, dietkę prowadziłam dopóki się nienażarłam:( Dziś już nic nie jem:) Może jutro będzie lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
Ja też!!! Ja też!!! Mi wystarczy jak schudnę 2-3kg:) Ważę 50-51kg przy wzroście 157cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
Aquilaa ja po tabsach zjechalam do 47 a teraz znowu poszlo w gore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona jarzebinka - mierzymy tyle samo i mamy taki sam cel :) ... ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona jarzebinka - 24 SKOŃCZONE W 2006 masz GG ... ? napisz 7000002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona jarzębinka- ja też mam cieniutkie kości, dlatego przy wadze 58 sadło mi się wylewa poza spodnie(bo tylko tam mi się ono zbiera), wygląda to okropnie uwierzcie!!!.Przy 55kg wyglądam dobrze a przy 53 chudziutko.W każdym bądź razie chcę ważyć o trzy kg mniej niż teraz a potem zobaczę. Dużo ćwiczyłam od kilku miesięcy ale nie wpłynęło to na moją wagę, dlatego posunęlam się do tak drastycznego kroku jak dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce schudnac tez 3 kg... schudłam juz 10 kiedys a teraz to 3 kg jak beton... ani drgnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka ...ja tez tak mam....ja tyje to zbiera mi sie glownie ,jezeli nie tylko ...wlasnie 80 % wszystkiego na biodrach...10 na tylku i 10 na udach... I te okropne boczki to moja zmora....Jeszcze niedawno wazylam 62 kg i bylo super...juz przy 63-64 zadne boczki ani nic mi poza spodnie nie wylaza...ale ostatnio sie troche opusiclam i przytylam ze 3 kilo...Niby glupie 3 kilo a tyle z tym problemow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona jarzebinka - sylwunia1982-1982@o2.pl napisz mi tu swoje GG a napisze do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqilka...ja tez kiedys schudlam sporo ,bo 14 kg...jakos tak...tylko,ze wtedy bylam mlodziutka bardzo a musialam zeszczuplec,bo wtedy przytylam rownie sporo co schudlam przez niewlasciwe leczenie....hormony...sterydy itp...ale tez sie zastanawiam jak ja to wtedy zrobila,ze potrafilam w ciagu 2 miesiecy 14 kg zleciec i nie przytyc przez 5-6 lat nic...a teraz nie moge schudnac 5-6 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×