Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Gość miss chirurgii plastycznej

Jestem zwolenniczką wszystkiego,czym można sobie poprawić wygląd, a szczególnie samopoczucie i samoakceptację. Nie żałuję swojej decyzji,jestem zachwycona nowym wyglądem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetecikss
a ja nie jestem po liposukcji i jestem szczupła i ładna ..bez chirurgiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaa
ja juz widzialam te kobiety po plastyce brzucha :O pozaszywana ta obwisla skóra, z której usunięto sadło i te blizny.. Lepiej nie żreć i uprawiać sport a nie potem sie kroic i byc takim oszpeconym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chirurgii plastycznej
skoro pozaszywana skora tzn że nie obwiasła:) Skoro usuniete stare blizny i rozstępy tzn,że ich nie ma:) czyli wszystko w najlepszym porządeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surya
nie przejmuj się miss ch.p. tymi odpowiedziami. wiadomo, ze wszystkie Ci zazdroszczą. bo każda chce być piekna a wiadomo że NIE MA pięknej kobiety w obecnym rozumieniu piękna, jeśli nie miala żadnych zabiegów czy operacjik orygujacych. to pisanie "a ja jestem piękna bez z abiegów", to tylko zagluszanie kompleksów zwiazanych z faktem, że nie wyglada jak te z okladki. też Ci zazdroszcze odwagi - sama mialam już kilka zabiegów, ale nie zdobyłam sie na plastykę...myślę, że to jednak kwestia czasu... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęę
skad masz pieniadze na te operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga bruuunneetko
poczekaj jak urodzisz 3 dzieci i brzuch ci obwisnie, pomimo regularnych cwiczen i masazy--wtedy pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thank you
do miss>>a ile Ci sie goiły rany po liposukcji?? ile to kosztuje?? gdzie robiłas?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka ślicznotka
Ja też robiłam sobie liposukcję i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaa
moja mama urodzila 3 dzieci- ma 54 lata i cialo takie, ze sama jestem w szoku :) Takze raczej mi to nie grozi, bo jestem bardzo szczupla, moja 33-letnia siostra tak samo, wiec chyba odziedziczylysmy jędrnosc skory :) cellulit tez nas nie dotknal (mojej mamy tez)- nigdy w zyciu zadna z nas sie nie odchudzala- mamy po prostu szczescie. Ale naprawde widzialam kobiety po plastyce brzucha (nie mowie o liposukcji!!) i wygladalo to przerazajaco :( w ubraniu oczywiscie nic nie widac- ale bez.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w zeszłym roku całe lato w Barcelonie, a tem jest strasznie duzo osób z Ameryki Południowej no i są pooperowane na rózne sposoby. W ciuchach wyglądają dobrze, ale na plaży? Tragedia, pełno blizn, zwłaszcza po plastyce brzucha, gdzie zazwyczaj przez całą długość brzucha przechodzi zgrubiała blizna. U osób o ciemnej karnacji widać to jeszcze bardziej, bo te blizny robią im się duzo ciemniejsze niż reszta ciała. To sami było z piersiami. Ja zrobiłam sobie w listopadzie liposukcję i jest ok, ale spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chirurgii plastycznej
osoby o ciemnej skórze(negro,latynosi) mają skłonności do bliznowacenia.Ja ich nie posiadam.Jestem niespełna 2 miesiące po operacji.Zadnych zdrubień i nierówności po liposukcji.Oczywiście blizna po plastyce jeszcze nie zbladła,ale jest to cienka kreska zupełnie niewidoczna pod bielizną. Do pól roku sie wszystko wygoi. Mam wrażenie,że niektóre operacje sa po prostu spartaczone.Decyzja o wyborze lekarza powinna być przemyślana,sprawdzona. To nie fryzjer, to chirurgia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chirurgii plastycznej
a na tej barcelońskiej plaży, to wszyscy byli nadzy? Topless rozumiem,ale bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
a ja chciałabym zrobic sobie plastykę brzucha ,nie kazda kobieta ma to szczęście,ze po ciazach brzuszek nie zostaje,moja skóra po blizniaczej ciązy bardzo sie rozciągnęła i tylko operacja może mi pomóc a szew napewno bedzie lepiej wyglądał niz zwiotczała skóra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
jestem po wycięciu nadmiaru skury z brzucha , nie lipo.. bo nie było tłuszczu, mam piękny brzunio, blizna, nie przeszkadza mi, nurkuję więc zartuję, że rekin mnie ugryzł. dużo smiechu i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss plastycznej i topola
Chyba macie bujną wyobraźnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
KURCZE SORRY ZA ORTOGRAFIĘ mamz polskim kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
nie mamy bujnej wyobraźni tylko pieniądze. Popatrz na wiekszość aktorek, co mają swojego?, chyba tylko rozum, mniejszy lub większy, bo reszta - doklejona, wyssana, przyszyta, wycięta itp. ale im to uchodzi na sucho, nikt na nich psów nie powiesi, kochacie je, są waszymi idolami, a my zwykłe kobiety postrzegane jesteśmy jak wariatki. a ja ?... wiecie co o was myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
jestem bardzo ciekawa ile kosztuje usunięcie nadmiaru skóry z brzucha ?mogłabyś mi topola napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gouda
Ile kosztuje plastyka brzucha i czy mozna zrobic taką operacją razem z podniesieniem biustu? Sporo schudłam i nadal chudnę i juz widzę ze skorą się nei zejdzie, ale chyba wolę miec bliznę niz wiszący fartuch:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwaczek
jejku, ja też chcę lipo brzucha i ud bo ma ogromne. nurtuje mnie tylko pewne kwestie: jak długo utrzymuje się zasinienie, czy jest normale czucie w tych miejscach, ile cm straciłyście, czy było strasznie, jakie znieczulenie, czy bardzo bolało po, czy nie ma nierówności, ile kosztowało i w jakim miescie? uf, ma nadzieję, że ktoras z was odpowie mi na te pytania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegegegegege
a dlaczego nie cwiczysz tylko sie kroisz ??? az taka leniwa jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl wczesniej a nie tak poz
ktos tu napisal............."poczekaj az urodzisz 3 dzieci.." to trzeba cwiczyc od razu,nawet w ciazy,to nie choroba,cwiczenia sa.A nie obudzi sie jak urodzi 3 dzieci i wtedy madra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwaczek
dzięki malinka! mój kolega mial robione uszy w tej klinice co Ty i ma super zrobione. własnie najbardziej obawiam sie nierówności i braku czucia. dość długo nie wraca ono u Ciebie. ja chyba zoperuję się u Szczyta w wawie, ale trochę się z tym spóżnilam bo termin pewnie wyznaczy mi na wakacje a ja nie chce, bo wiadomo dlaczego-męczarnia jak będą upały a poza tym mąż chce jechać na wakacje. listopad, czy nawet teraz to odpowiedni okres. ja teraz mam nadwagę, ale w zeszłym roku wazyłam 15 kg mniej a uda i brzuch nadal miałam duże, to samo mam z ramionami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwaczek lepiej nie rób tego na lato, bo zanim osiągnie się efekt po operacji to tzrzeba odczekać jakieś 3 miesiące. Przez te 2, 3 miesiące, a szczególnie w 1 miesiącu po zabiegu jest się spuchniętym jak bania. Do wszystkich, którzy uważają, że liposukcji poddają się tylko zatuczone leniuchy: Liposukcja to nie metoda odchudzająca (nie da się tak odtłuścić ostyłej osoby- efekt byłby niezauważalny), tylko modelująca. Miałam niewłaściwie usunięty wyrostek robaczkowy i miałam okropny brzuch z którym samymi ćwiczeniami nie dało się nic zrobić- ten problem mają niektóre kobiety po cesarskim cięciu. Poza tym nie wszyscy rodzą się proporcjonalni i mimo że są szczupli i zadbani, to pewnych miejsc naturalnie nie mogą wyszczuplić. Po odsysaniu tłuszczu trzeba jescze bardziej dbać o siebie, bo nowy tłuszcz osadza się postem w miejscach, które wcześniej nie stwarzały problemów, dlatego nie jest to zabieg dla tych, co myslą, że potem można leżeć do góry brzuchem i się obżerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwaczek lepiej nie rób tego na lato, bo zanim osiągnie się efekt po operacji to tzrzeba odczekać jakieś 3 miesiące. Przez te 2, 3 miesiące, a szczególnie w 1 miesiącu po zabiegu jest się spuchniętym jak bania. Do wszystkich, którzy uważają, że liposukcji poddają się tylko zatuczone leniuchy: Liposukcja to nie metoda odchudzająca (nie da się tak odtłuścić ostyłej osoby- efekt byłby niezauważalny), tylko modelująca. Miałam niewłaściwie usunięty wyrostek robaczkowy i miałam okropny brzuch z którym samymi ćwiczeniami nie dało się nic zrobić- ten problem mają niektóre kobiety po cesarskim cięciu. Poza tym nie wszyscy rodzą się proporcjonalni i mimo że są szczupli i zadbani, to pewnych miejsc naturalnie nie mogą wyszczuplić. Po odsysaniu tłuszczu trzeba jescze bardziej dbać o siebie, bo nowy tłuszcz osadza się postem w miejscach, które wcześniej nie stwarzały problemów, dlatego nie jest to zabieg dla tych, co myslą, że potem można leżeć do góry brzuchem i się obżerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwaczek
do szczyta moge sie umówic na.... wrzesień!a ewentualy zabieg +3 miesiące! odpada. zapisałam się na koniec maja do innego lekarza w klinice szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzaja mnie takie teksty lepiej cwicz nie zryj obudziala sie jak urodzila... jak wy malo wiecie jeszcze o klopotach ze skora z otyloscia... ja musialam byc leczona takimi dawkami hormonow ze przytylam a raczej napuchlam w ciagu miesiaca 30 kg... bylam jeszcze wtedy dzieckiem...od razu pojawily sie rozstepy bo gdzie u mlodej osoby w tak szybkim tepie sie rozciaga skora... hormony przyjmowalam pozniej co prawda w mniejszych dawkach ale przyjmowalam kilka lat ... nie pomagaly cwiczenia... potrafilam dzien w dzien spedzac np na basenie po 5-8 godzin... chudlam owszem ale skora byla brzydka... rozstepy jedynie zbladly... 1.5 roku temu urodzilam... nie przytylam w ciazy wiele malo tego zrzucialam swoj tluszczyk bo przytylam 7 kg a schudlam zaraz w dniu porodu 10 a pozniej przez 2 tyg jeszcze 8 ... nie powiem co mam w dolnej czesci brzucha... ladnie mowiac falbanke... i co i nie obzeram sie nie jestem leniwa... i jedynym dla mnie ratunkiem jest plastyka tylko mnie na nia niestac... :( ale fakt to moja wina ze tak wygladam... najlepiej tak od razu okreslic kogos i zwyzywac od leni zarlokow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×