Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużamamusiadużarodzinka

A ja mam pięcioro dzieci!

Polecane posty

Gość dużamamusiadużarodzinka

Nie rozumiem kobiet, które piszą tu, że trójka dzieci to koszmarnie dużo i że norma to jedno-dwoje i to jeszcze najlepiej w wieku 20 lat - 25 lat. Takie stereotypy tu walicie, że szok jakiś, jaka jaskinia tu panuje ( jaskinia w przenośni, bo wtedy ludzie nie przejmowali się wiekiem ), takie czasy już się skończyły!!! Ja mam 42 lata, mój mąż ma 42 lata i mamy piąteczkę dzieci: Rita (17lat), Leon (7lat), Ignacy (4lata) i bliźniaki - Alikia i Gniewomir (5 miesięcy). U mnie dzieci wszystkie są z lipca i nie jest to przypadkowe, tylko według mnie ma duże znaczenie. Najstarsza córka bardzo nam pomaga, chodzi sama z dziećmi na długie spacery, zostaje z nimi sama w domu i umie już wszystko, ale ja absolutnie nie każę jej tego robić - ona sama strasznie chce, bo uwielbia dzieci! Oczywiście nie zapominamy o potrzebach dzieci. Ja i mąż jesteśmy lekarzami, ale dyżury planujemy tak, by zawsze któreś z nas było z dziećmi, a w weekendy w ogóle nie pracujemy, żeby być razem. I nie chodzimy po opiekach społecznych, nie klęczymy pod kościołem. Jak ktoś decyduje się na dzieci, musi im zapewnić optymalne warunki rozwoju. Zarabiamy razem miesięcznie około 45000 zł i mamy dom 250m2, ale nasze dzieci nie są rozpieszczone, tylko staramy się je wychowywać tak, by poradziły sobie w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz mi jeszcze jacy lekarze zarabiają 45000 i do tego nie muszą brać dyzorow w weekendy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I udalo wam sie zbudowac kariery z tak wysokimi zarobkami (rozumiem ze to nie literowka) i miec 5 dzieci? Hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po imionach myślę ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alena
A ja mam jedno bo na tyle mnie na dzien dzisiejszy stać! Moze kiedyś będe miała jeszcze dwójkę ale narazie nie chce. Jestesmy młodzi, mamy po 25 lat, wcześnie zaszłam w pierwsza ciaze i teraz chcemy sie troche dorobić, dobrze zarabiamy, wyremontowalismy gore u rodziców, kupiliśmy auto i działkę a teraz odkładamy na dom. Nie chce rezygnować ze swojej pracy narazie bo wiem ze cieżko mi będzie wrócić lub znaleść cos potem z podobnymi zarobkami. Chcemy sie troche ustawić i denerwują mnie ciagle pytania o to kiedy drugie i ze juz najwyższy czas, nie ma co zwlekać a wg mnie jest sale nie najlepiej dzieci rodzic i sie nie przejmować :o masz takie życie a nie inne wiec gratuluje ale niech każdy żyje jak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest PROWOKACJA!! ludzie przecież to widać. Imię zgapione od imienia dziecka Skrzyneckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ślepi jesteście i nie widzicie,że to jest prowokacja :O? po pierwsze głupie teksty o dzieciach z lipca, po drugie imiona zaczerpnięte od gwiazd z tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 jeszcze ten nick 'DUŻAMAMUSIA'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
Rzygam Julkami, Dominikami, Tomaszkami, Kacperkami, Weronikami i innymi "pięknymi" imionami, które nosi co drugie dziecko, dlatego takie imiona. A zarabiamy razem 45000 zł, cztać ze zrozumieniem, zarabiam mniej niż 25000 zł, przecież tyle to lekarze po dwóch latach po studiach zarabiają i to już od około 10 lat, wreszcie doceniono lekarzy, całe szczęście, możecie sobie myśleć o mnie co chcecie i nie chcę być niegrzeczna i w ogóle, ale mam 5 dzieci i to o takich właśnie imionach, zwykłych zresztą, tylko mało popularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
I co z tego, że Skrzyneckiej córka ma tak na imię, to moje dziecko już nie może, bo Skrzynecka to jakiś bóg, autorytet najwyższy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
A skoro tak się przyczepiłyście do tego lipca, to powiem wam, czemu ma on takie znaczenie. Po pierwsze jak wiecie, ciążę można zaplanować, więc ja korzystam z tego "przywileju", a po drugie chciałam, by dzieci urodziły się w wakacje, aby starsze chodzące do szkoły miały czas na przystosowanie się do nowej sytuacji i nocnego płaczu i aby nie wpływało to źle na ich psychikę i samopoczucie w szkole, a w wakacje mam czas na wyjaśnianie różnych rzeczy dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobra skończ już :) akurat Ci uwierze,że wpadłaś na imie Alikia i wcale nie wiedziałaś,że dziecko Skrzyneckiej sie tak nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie jeszcze jedno to będziesz mieć drużynę do siatkówki albo hokeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa i jeszcze w kombinacji z Gniewomirem, jedno imię typowo słowiańskie a drugie greckie. No idealne imiona dla bliźniąt. Może od razu Dżesika i Brunhilda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydumany post.Nie słyszałam żeby lekarze mieli wolne w weekendy i nie brali dyżurów, ba i bardzo dobrze zarabiali! Spadaj kłamczucho! Wez się szykuj do spania, bo głupoty pierniczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5??tez mi jest sie czym szczycic...moja tesciowa ma 11 dzieci najstarsza 29lat najmłodsza 4 lata i nikt jej na ołtarze z tego powodu nie wynosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
Ale ja nie powiedziałam, że nie wiedziałam o tym imieniu córki Skrzyneckiej - wbrew przeciwnie - nazwałam swoją córkę właśnie dlatego, że mi się spodobało Skrzyneckiej i odrazu wam powiem, że Gniewomira wzięłam z "Przepisu na życie". Mówiłam, że nienawidzę popularnych, przereklamowanych imion i chcę być oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
Sorki?! wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nawet nie chodzi o to czy odgapiłas te imiona ale o fakt samego podawania imion! po co wymieniać wszystkich? gdybyś była lekarzem i miała 5 dzieci to przez te imiona łatwo byłoby cie skojarzyć. a chyba nie zalęzy ci na sławie na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na lekarza poslugujesz sie wyjątkowo wyrafinowanym słownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alikia Ajkilia..... pani dochtór... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem to niekoniecznie prowo. Kobieta ma dużo dzieci jak wiele innych, lipiec o niczym nie świdczy, lekarzem też zwykły człowiek jest i zarabiać też tyle może, takie czasy. Mojej koleżanki syn jest trzy lata po dentystyce, pracuje w jakiejś klinice nie swojej, po prostu tam pracuje, i zarabia miesięcznie 25300 zł, to dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w tym jest chociaż cień prawdy, to cholernie współczuje najstarszej corce. pozdrów ją ode mnie jeśli istnieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes lekarzem i masz czas siedziec na kafe, zarabiacie 45 tyś i pracujecie pewnie 8 godzin dziennie:D a Twoja córka na pewno zajmuje się rodzenstwem z przyjemnością! bo nie musi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi Ci o 4,5 tys zł a nie 45.000 to spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużamamusiadużarodzinka
Nie musi, bo mamy zaufaną opiekunkę :). Ona ma się uczyć, ale jak czasem chce pomóc, to czemu nie? Przecież prawie dorosła jest. Stram się wychowywać dzieci niezależnie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie zaufanego i zaprzyjaźnionego rolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×