Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a mnie irytują mali chłopcy ubrani w miniaturki męskich ubrań

Polecane posty

Gość gość

malutki chłopiec chodzic nie umie a tu już jeansy i sweterki w serek albo tshirty z autkami lub spidermenem. to dopiero obciach i tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
lepiej jakkolwiek będzie ubrany niż ma chodzić z gola doopą i fiutem na wierzchu bo mamcia uważa ,ze jego doopa i fiut to cos pięknego do wystawiania na widoki publiczne Tydzien temu przechodząc przez park dzieciar latał bez gaci tylko w krótkiej koszulce , RZYYYGGGG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. najbrzydsze sa te garniturki do chrztu i kaszkiety bleeeeech po co tak oszpecac dziecko? na raz kupione brzydkie cos - gdzie logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie irytują baby, które przypie/rdalaja się o bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpik pod nosem ale szpan w pedalskim ubraniu jest i racja te garniturki to szczyt tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie irytując dzieci na spacerach w bieliźnie tj.bodach,spiochach czy pajacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej chłopiec w sweterku w serek od swięta niż mała barbie w tiulu każdego dnia!! Nie lubie małych różowych dziewczynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
Nie wasze dziecko to co się ciskacie Mi tam to nie przeszkadza byle by dziecko ubrane było wygodnie i adekwatnie do pogody Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bezgusciem i tyle. Mnie nie podobają się dzieci w spiochach na spacerze to jest dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym ten maly chlopiec ma byc?! W worku czy w pizamce?! Taki tok myślenia ma mama, która łazi po chacie w podomce, a na światło wypełza bez makijażu i w naturalnie mysich kłakach i każda zadbana mama laska za którą się oglądają młodzi tatusiowie to jest pusta ździra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy chlopak w sweterku niż dziewczynka wyjadajaca cekiny z tiulowej różowej sukieneczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopczyk w garniturku przebija wszystkie tiulowe krolewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty jesteś tez od tego tematu o opaskach u małych dziewczynek? Takie wrażenie odnoszę ze pisze to ta sama zgorzkniala osoba żal mi ciebie bo widzę ze jesteś mocno nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze wyszedl z tej samej dziury co tiulowa królewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to mój temat, to właśnie temat o moim poirytowaniu najezdzaniem na dziewczynki bo widzę ze wszystko co by dziewczynce nie ubrał to wiocha i tandeta i w ogóle dziewczynka to coś gorszego od chłopca... chodziło mi o to ze z chłopcami wcale nie jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garniturki dla chlopcow tez mi sie nie podobaja. Ale uwazam, ze na codzien o woiele ladniej ubierani sa chlopcy niz dziewczynki. Chlopcy maja wlasnie jakis fajny Tshirt, dzinsy albo jakis fajny dresik a dziewczynki......masakra. Tysiace spinek w kolotrze rozowym, jakies falbany, cekiny, pozlacane nitki :O To jakas masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie widzialam zeby jakakolwiek dziewczynka ktora spotkalam na miescie mialy by tony spinek,falbanek i cale byly na rozowo.no chyba ze u was w bylych PGR-ach tak sie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w wiekszosci matki tak ubieraja male dziewczynki. W miastach rowniez. Na wsiach pewnie nie bo tam bieda i jedno dziecko donasza ciuchy po drugim. Jezlei nie widzialas to albo masz slaby zmysl obserwacji albo klamiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy tak macie czas oglądać wszystkie dzieci dookoła i dogłębnie analizować jak są ubrane? Ja idę z moim synkiem na spacer to albo sobie rozmyślam albo do niego gadam i nie patrzę jak są ubrane inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ubieram mojego 3 latka w takie ciuchy i wyglada super. Jeansow zwlaszcza.rurek nie lubie bo wiem, ze.musi miec wygodnie ale fajne dresy na sciagaczu, tshirty w jednolitym kolorze, bez naszywanych misiow, autek i innych p*****l, roznego rodzaju czapki, kapelusiki, chustki, wysokie trampki. Podoba mi sie zdecydowanie bardziej niz dziecko ubrane typowo po.dzieciecemu. a zreszta niech kazdy ubiera swojego malucha po swojemu. Tyle.problemow na swiecie, wojny, morduja sie a my tu o ubiorze dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miniturki meskich ubran sa super,dzinsy ,bluzy,sweterki itp.Rozsmiesza mnie natomiast jak widze chlopcow w RAJTUZACH hahah na sama mysl mnie smiech rozbiera.Takie typowo polskie ciuchy tez sa do niczego,albo dzieci w pizamach,spioszkach na wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rajtuzy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz całkowitą rację- chłopak powinien do 8-ego roku życia nosić głównie body, pajacyki, śpiochy, rajstopy i legginsy. a garniturek na weselu np wygląda komicznie- lepsza pielucha plus gołe syry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jakieś strasznie znerwicowane musicie być skoro ubranie cudzego dziecka potrafi was zirytować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też myślę, że np mały synek Johna Kennedy ego wyglądał na pogrzebie taty irytująco- powinien mieć na sobie leginsy i body, a nie garniturek. Jackie się nie popisała i cały świayt obiegły foty dzieciaka w garniturku zamiast jak należy w pajacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej a ja jestem w ciazy i tydzien temu kolezanka zapytala czy bede chrzcic dziecko i kiedy bo ma smoking do pozyczenia, w ktorym chrzcila swojego drugiego synka :/ no zatkalo mnie, nie chcialam jej urazic, nie wiedzialam co powiedziec....oczywiscie nie zgodzilam sie ale jakos glupi mi bylo powiedziec, ze smoking to on sobie ubierze jak dobiegnie 40 stki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek i placek
Mój roczniak chodzi i w body i śpi w pajacu, ma też rurki i longsleevy z kominem i naszywkami zamszowymi na łokciach, gdy chłodno nosi rajtuzy z antypoślizgami. Ma też elegancki wełniany płaszczyk elfa... Jaką jestem mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój syn dzisiaj będzie ubrany odświętnie bo idziemy na urodziny do znajomego. Założę mu jeansy i koszulę w kratę. Jak będzie mu tam niewygodnie (nie wiem, bo jeansow nie zakładałam jeszcze) to go przebiore w bawełniane spodenki :) aaa. Na weselu byliśmy niedawno, miał biała koszulobody i muszkę. Na chrzcinach podobnie, koszulobody, mucha, sztruksowe spodnie granatowe i biały sweterek zapinany na guziki. Takie maleństwo w garniturze kojarzy mi się z trupem w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×