Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasztan_kowa

A mnie się marzy...:))

Polecane posty

...Seksik na plaży, Na chłodnym piasku, przy księżyca blasku; Tylko się zastanawiam czy bym nie zmarzła o tej porze roku :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś preferencje czy konkretne ulubione pozycje sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatarla byś się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie? Szkoda bo sobie taką wizję fajną wysnułam a teraz nic tylko czekać do lata... A pomyślałam że przy okazji miałabym peeling całego ciała :-D No nic. Może macie jakieś ciekawsze fantazje? Bardziej dostosowane do pory roku ;-) Typu: A może przy kominku, wypijemy po drinku? szybko uderzy do głowy, przejdziemy do werbalnej rozmowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ta plaża nie była na miejscu-dosłownie i w przenośni :-D Troszkę mnie dziś ponosi musicie mi to wybaczyć. Ale kominek brzmi kusząco faktycznie jednak to już jest wersja okrojona z peelingu. No chyba że zainwestuję w szorstki dywan :-D Gospodarzu nie dziw się tak-prawdziwa kobieta powinna wiedzieć jak łączyć przyjemne z pożytecznym 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska dziękuję za radę-muszę przyznać że w zalążku również o tym pomyślałam :-D Ale uznałam że to mogłoby podchodzić pod masochizm i odpuściłam sobie :-D Aż tak mnie wyobraźnia nie poniosła ;-) Kogoś jeszcze poniosła inwencja twórcza bądź fantazja? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×