Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobiekasia

A w kantorze ktoś pracował?

Polecane posty

Gość taka sobiekasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajajaja
interesują mnie głównie zarobki, jutro mam rozmowę i nie wiem od ilu można negocjować wynagrodzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjajajajajjajja
nikt nie wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jirzi Horn
U nad w Karlowych Warach płace się zaczynają od 280 koron za godzine, bo to czasem moze byc niebezpieczna praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w kantorze i mam powyzej sredniej.zanim pojdziesz na rozmowe tu zób sobie kurs kasjera bo to jest BEZWZGLĘDNIE wymagane. Mozesz mi wierzyc ale ja była w ponad 20 kantorach w moim miescie i każdy chciał Zaswiadczenie ze mam kurs bez tego moge pomarzyc o pracy. Jesli mam polecać to np tutaj http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ Tylko dlatego to polecam bo mi brat polecil ktory siedzial kilak dni stacjonarnie i załował ze w formie e-learning nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam to szkolenie i polecam bo sprawnie, i bezstresowo! bo u mnie w mieście są oferty więc wole być przygotowana.w kilku kantorach pytałam odrazu wymgali bezwzględnie kurs kasjera więc go mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam to szkolenie i pochwalam za to ,że można w zaciszu własnego domu sie uczyc i to na różnych urządzeniach-w dzień siedziałąm przy komputerze a wieczorem przykryta kocykiem uczyłam się na tablecie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×