Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

A6W a NOGI

Polecane posty

Zaczynam robić A6W i robiąc je można odczuć że ćwiczymy brzuch, a nogi? Co z nimi ? Czy po dłuższym czasie, kiedy będą efekty będzie można zobaczyć efekty na nogach? Mam dość duże uda, a ostatnio akurat się tak złożyło robie większość ćwiczeń na górną cześć ciała, brzuszki na kołysce około 200 dziennie, twister moje początki wiec 10 min i teraz A6W. Oprócz tego zmieniłam swoje nawyki. Mam nadzieje że z ud mi też coś ubędzie. Mam w planach kupienia sobie butów do biegania i zaczynam też biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html " Praktykowane, szczególnie częste ćwiczenie mięśni znajdujących się pod niechciana warstwa tłuszczu np brzucha, by pozbyć się z nich tłuszczu jest starta czasu i wykonywane nadmiernie prowadzić może, wręcz do kłopotów jak w tym wypadku z krzyżem czy bólów karku. Nigdy wyizolowana praca małych mięśni nie zwiększy nam znacząco spożycia kalorii. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truskawka co to ten ostatni wpis? Odradzam a6w tym tłuszczu nie spalisz wyrobisz mięsnie ale i tak będą ukryte pod tłuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby spalic tłuszcz to trezba cwiczyc cardio a nie brzuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego kotku idzie tłuszcz? tłuszcz palisz jak intensywnie pracują duże mięśnie (czyli głównie te nóg) a nie maleństwa na brzuchu, ktoś ci zresztą wyżej wstawił dobry cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×