Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barrejjkii

aborcja, gdybyscie mogly wybraz prosze o rade!

Polecane posty

Gość barrejjkii

Jestem pewna, ze chce usunac, w tej chwili zbliza, sioe do 5 tygodnia. Nie wiem czy lepiej farmakologicznie samemu czy mechanicznie u lekarza, prosze Was bardzo o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaki sposób wpadłaś? Jak ktoś Cię zgwałcił to jeszcze można przymknąć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prowo czy nie Ale jeśli już musisz usunąć (czego nie popieram) zrób to w ludzkich warunkach u lekarza za granicą i nie niszcz własnego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrejjkii
To nie prowokacja, nikt mnie nie zgwalcil, wiem ze to moja wina bo sie nie zabezpieczylam wystarczajaco, ale nie moge urodzic naprawde. Zamowilam juz tabletki z internetu ale boje sie szczerze mowiac brac ich sama! Mam mozliwosc wyjazdu za granice, gdzie zrobie to legalnie,ale musze podjac szybka decyzje, a ja nie wiem, ktora metoda bedzie lepsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaj dziecko do adopcji. To jest żenujące, że baba nie potrafi się zabezpieczyć, a potem lata na skrobanki bez wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3523523
Nie oddawaj dziecka do adopcji, to beznadziejne wyjście :O zjedz tabletki, wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisan van rohns
jesli mialbym wybierac to zrobila bym to juz u lekarza...zawsze masz jakas ta opieke tym bardziej ze jak sama pisalas masz mozliwosc wyjazdu ...moja kolezanka brala te tabletki z jakiejs tam strony w interncie i nie miala zadnych powiklan poszla po miesiacu do gina i bylo wszystko wporzadku...jednak zdecydowalabym sie na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrejjkii
Latwo mowic oddaj do adopcji, nie oddalabym dziecka po 9 mc! Musialabym urodzic i nie stac mnie by bylo na zapewnienie mu zycia! mam juz jedno dziecko, ledwo wiaze koniec z koncem, nie moge pozwolic sobie na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
margirit oddaj dziecko do adopcji. czy ty czytac nie potrafisz???? ona nie moze (nie chce) urodzic. poza tym adopcja to zadne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym wydaje się że życie to wartość nadrzędna. Ale wcale tak nie jest. A życie w domu dziecka to wegetacja, adopcja tylko w telewizji wygląda kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrejjkii
Prosze poadzcie mi co wybrac, mam juz malo czasu musze podjac decyzje czy wziasc te tabletki czy wyjechac za granice na zabieg. Boje sie, ze po tych tabletkach umre, ze mi sie cos stanie zlego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka626735
jak możesz zabić dziecko. Jesteś matką a chcesz zabić własne dziecko. Po tym będziesz moał wyrzuty sumienia które nie dadzą Ci żyć, wpadniesz w depresje, stale będziesz myśleć jak by wyglądało gdybyś go nie zabiła, gdybyś pozwoliła mu przyjść na świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
5 tyg to juz duzo,na co czekasz jak chcesz to zrobic to jak najszybciej,przez internet zamowilas i teraz musisz czekac a tu kazdy dzien sie liczy,jak chcesz juz koniecznie zabic to zaoszczedz dziecku cierpienia i nie czekaj juz chwili dluzej,.....smieszne tylko ze o swoja dupe sie martwisz ze beda komplikacje i umrzesz a o swoje dziecko nie....hmm ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
Z narkozy też możesz się nie obudzić :P zawsze jest jakies ryzyko,ja bym wybrała lekarza nie wiem w jakim rejonie Polski mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
16:39 [zgłoś do usunięcia] stokrotka626735 jak możesz zabić dziecko. Jesteś matką a chcesz zabić własne dziecko. Po tym będziesz moał wyrzuty sumienia które nie dadzą Ci żyć, wpadniesz w depresje, stale będziesz myśleć jak by wyglądało gdybyś go nie zabiła, gdybyś pozwoliła mu przyjść na świat... OOO proszę a ta już postawiła diagnozę lekarka od siedmiu boleści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrejjkii
Mieszkam na lubelszyznie a gdybym zdecydowala sie na zabieg wykonalabym go we wloszech, bo tam mam siostre do ktorej moge pojechac. Ale musze podjac ta decyzje juz w nastepnym tygodniu, zabieg czy tabletki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestialska kutwa
farmakologicznie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrejjkii
Nie bede miala wyrzutow sumienia, bo wiem i jestem pewna, ze nie chce tego dziecka. Poza tym jest duze prawdopodobienstwo, ze ona urodzi sie z jakas wada. Mam juz corke 8 lat, ktora jest nieslyszaca, najprawdopodobniej z przyczyn konfliktow serologicznych.To dziecko jest z tym samym mezczyzna nie moge ryzykowac. Poza tym nie jest mnie stac na drugie dziecko, do adopcji nigdy bym nie oddala bo 9 miesiecy trzymac w brzuchu i widziec i czuc jak sie rodzi, to dla mnie co innego niz teraz, kiedy jest malym embrionem. Ja decyzje juz podjelam, wiem, ze nie moglabym temu dziecku zapewnic dostatniego zycia a jesli urodziloby sie chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjxncksjdncksjdncksjdcn
Nie zabijaj niewinnego, oddaj go, przynajmniej nie będziesz miała na duszy ciężaru zabójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestialska kutwa
ja robiłam to tabletkami i nic mi się nie stało, ryzyko jest minimalne w razie czego możesz zadzwonić na pogotowie, tabletki wywołują poronienie, lekarz bez specjalistycznych badań krwi nie jest w stanie stwierdzić czy sama wywołałaś poronienie, a nawet jeśli to i tak nic ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barrejjkii kobieto wez sie nie tłumacz, to są zbyt poważne sprawy żeby sugerować się opinią innych, dbaj przede wszystkim o siebie i swoje bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajjerkiiii
Dlatego pytam co jest bezpieczniejsze wg Was? Zabieg u ginekologa czy farmakologicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
ja bym poszła na zabieg...rozumiem cię ze nie mozesz urodzić,trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
Barejjki Niektórzy lekarze tez podają tabletki,zależnie do którego tygodnia.Jeśli sama wybierzesz tabletki i wiesz z jakiego zródła pochodzą to musisz sie spieszyć.Jeśli wybierzesz zabieg w narkozie to masz więcej czasu,decyzje musisz podjąć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
ja bym sie bała tak sama w domu ze jakiegos krwotoku dostanę albo coś...albo ze bedzie bardzo bolec....lepiej jedz na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
16:56 [zgłoś do usunięcia] zejdi ja bym sie bała tak sama w domu ze jakiegos krwotoku dostanę albo coś...albo ze bedzie bardzo bolec....lepiej jedz na zabieg Ja tez wybrała bym taka opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny chory temat
" Nie oddawaj dziecka do adopcji, to beznadziejne wyjście..." Z punktu widzenia tego dziecka które już jest i się rozwija to skazanie go z góry na śmierć jest właśnie beznadziejnym wyjściem, a nie adopcja :O "niektórym wydaje się że życie to wartość nadrzędna. Ale wcale tak nie jest." To idź się zabij skoro życie to nie wartość nadrzędna. "A życie w domu dziecka to wegetacja, adopcja tylko w telewizji wygląda kolorowo" Czy to jest argument żeby odmawiać komuś prawa do życia ? Zabić dziecko które jest nieporównywalnie słabsze od ciebie i nie ma szansy nawet się obronić. Czy to jest humanitarne ? Zabić kogoś bo życie nie jest kolorowe. No ja pierdole... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kolejny chory temat " nie wiem ile masz lat i co sobą reprezentujesz, ale jestem z tych, którzy starają się zrozumieć drugiego człowieka. I rozumiem tę kobietę, która może nie chcieć znowu przechodzić przez ciążę i rodzić kolejne chore dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
nie zabic dziecko tylko usunął płod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak musisz urodzić skoro jesteś w ciąży dobrowolnie - to znaczy że tego podświadomie chciałaś i chciała tego dla Ciebie matka natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×