Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sówka00

ACAI BERRY 900

Polecane posty

Hej Laski! Zastanawiam się nad kupnem tabletek odchudzających ACAI BERRY 900. Czy któraś z Was próbowała? Pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuhohg
wlasnie tez jestem ciekaw. w rankingu tabletek zajmuje pierwsze mejsce i ze niby 10 kg w miesiac spada minimum, a pare osob napisalo ze w ciagu 2-3 mieisecy zrzucali po 2 kg ale byli zadowoleni- ciekawe z czego:/. Opinii nie ma zbyt wiele w internecie takze tez bylbym zainteresowany opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak__
za tę cenę prawie na pewno nie podróbka, a zdjęć jest multum w sieci. Co do skuteczności - jeśli ktokolwiek twierdzi że dzięki tabsom można zrzucić 10kilo w miesiac to mega ściema chyba że temu komuś spuszczono 10 litrów wody. 4 kg do 5 to optimum, wtedy organizm daje radę i faktycznie chudnie. I tak jest to możliwe, co prawda ja używałam Slimette (tez z jagodami acai ale wzbogaconymi o kapsaicyne, guarane, l-karnityne) i srednio miesiecznie chudłam 5 kilo, a z tego co wiem to acai berry 900 nie ma az tyle skladnikow wiec 2kg to moze rzeczywiscie max co da sie dzieki nim osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa244
Według mnie acai berrry 900 nie pomoze nie wiadomo ile schudnąć. Troche pomoze ale bez przesady. Zresztą tutaj o tym ludzie piszą: http://niskieceny.info/sklep/acai-berry-900 acai berry, cwiczenia, dieta i efekty bedą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista5465415
Novoslim, foreverslim i acai berry 900 to jedno wielkie gowno, ktore nie dziala, a wszystkie komentarze pisza pracownicy firmy, co wiele razy zostalo udowodnione. Uwazajcie na tych naciagaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała i uznaje zioła Tybetańskie za naturalną bardzo skuteczną oraz zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały bardzo szerokie i dobroczynne spektrum ziół Tybetańskich ( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Zioła Tybetańskie to naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , czy któraś z was ma może jakieś informacje czy tabletki Acai Berry 900 maja wpływ na zmniejszenie działania tabletek antykoncepcyjnych ? Prosze o szybka odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wolę naturalnie odchudzać, a nie wpieprzać jakieś chemiczne tabletki :D Stąd dostaję diety http://terapiasokami.pl/pl/n/list odtrułąm się, chudnę i coraz lepiej sięczuję ;p a jagody acai są bardzo zdrowe, lepiej jagody jeść a nie tabletki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kuzynka poleciła tabletki Slimcea. Odszukałam ten wątek i zamówiłam. Jestem po pierwszym miesiącu wiec postanowiłam napisać. Potwierdzam skuteczne dizałanie. Przemiana materii dużo szybsza, blokada głodu odczuwalna. Spadek wagi na razie 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skay Ania
Brałam Acai Berry rok temu udało mi się zrzucić około 12 kg i 6 cm w pasie. Kupiłam orginalny produkt http://www.croc.link/KF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przerzuciłam się na oryginalne acai, sproszkowane, bez żadnych sztucznych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2390
W co drugim tekście o jagodach Acai można przeczytać, że "Acai Berry znacznie obniża poziom antyoksydantów" co jest oczywiście pomyłką i pisała o tym modelka https://jemercedes.wordpress.com opisując swoją miesięczną diete w której zrzuciła 14 kg, bo owoce te zawierają antyoksydanty (związki jak najbardziej pozytywne) i zwiększają ich ilość w organizmie. Na dodatek na jego podstawie można wysnuć błędny wniosek, że Acai są środkiem na odchudzanie. Stąd fala komentarzy typu "stosowałam i nie działa". Wg mnie ta modelka musiała jeszcze do tego dołożyć przynajmniej ćwiczenia na siłowni, bo same jagody maksymalnie o 7-8 kg w miesiąc odchudzą, nie więcej, nie wierzcie w to! Zawierają natomiast obok wymienionych wcześniej przeciwutleniaczy cenne witaminy oraz błonnik, co czyni z nich wartościowe pożywienie, które odpowiednio wykorzystane może być pomocne w odchudzaniu, ale samo w sobie go nie przeprowadzi, bo nie ma jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamagda
a ja przez 2 miechy stosowałam "dietę trzech zer) czyli 0 cukru, 0 tłuszczy typu masło olej nie daj Boże smalec itp, 0 białej mąki za to duuuużo surowych warzyw i owoców - miesiące lipiec i sierpień więc było pod dostatkiem, no i dużo mięsa z kurczaka ale gotowanego (fuj) lub pieczonego w rękawie, jadłam co 2 godziny lub częściej z uwagą że jabłko to też posiłek, no i troszkę(max 15-0 minut ćwiczeń dziennie) się ruszałam - efekt -13 kg :) potem przez wrzesień i październik dorzuciłam ACAI BERRY 900 efekt -15 .... cóż może to i fakt że organizm przyzwyczaił się do diety że pogoda mierna itd więc dużą część z tych 15 kg to tabletki..... ale ja tam nie wierzę i twierdzę że za 2kg większy efekt nie opłaca się wywalać prawie 300zł..... a najlepszą motywacją było zdjęcie w bikini przy wadze 90kg powieszone na lodówce i szafce z żarciem - mówie wam odechciewa się żreć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda D
Ja wam powiem tak. Zamówiłam na allegro. Przyszło po jednym dniu. 3 dzień stosuje Acai Berry 900 oto moje spostrzeżenia. - Jem mniej, nie wiem czy to działa w psychice ale na prawdę po wieczornej tabletce nie mam już ochoty na jedzonko. - Oczyściło mnie z toksyn ojjjjj oczyściło.! Dzisiaj małe rozwolnienie i 2 dni cały czas chodzę siusiu a więc pozbywam się zbędnej wody w organiźmie. - Jedyny minus - nie mogę pić alkoholu z tymi tabletkami...wymioty po dwóch drinkach. Nie polecam. Jak narazie dziewczyny jestem zadowolona. Napisze z pewnością jak to będzie wyglądać u mnie po tygodniu, dwóch itd.. Póki co po utracie częściowo wody z organizmu mam 1 kg mniej. Samopoczucie jest ok nie powiem że rewelacyjne ale normalne stabilne jak przed stosowaniem. Sama jestem ciekawa bo opinie są różne. Często dziewczyny dają z góry negatyw bo myślą że schudną jedząc jedynie tapsy. To tylko wspomagacz pamiętajcie o tym.! Dobra dieta MŻ - mniej żreć i chociaz 3 razy w tyogodniu siłka albo fitness w domku i będzie myślę że ok. Trzymajcie kciuki napisze co i jak za tydzień. Ps: mam nadzieję że trochę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagody acai stosowane regularnie przynoszą znakomite efekty ( http://medtutor.pl/forum/acai-berry-900-prawda ), przy czym regularność gra niezwykle kluczową rolę. Poza tym chudnijmy zdrowo zrzucając 4-5kg miesięcznie, wówczas unikniemy niechcianego efektu jo-jo. O umiarkowanym ruchu chyba też nie trzeba wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Acai Berry Extreme? Właśnie o nim czytam http://po.st/AcaiBerryExtreme . To jakaś nowość na polskim rynku ale ma lepsza opinię niż ten Aci Berry 900. Aczkolwiem to tylko takie pogłoski.. Ktoś stosował ten Acai Berry Extreme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik  32
Acai Berry Extreme jest super! zamówiłem żonie z oficjalnej strony producenta http://nplink.net/xbtMEpgw i żona jest szczęśliwa zgubiła parę cm w pasie i w udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×