Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

adwokat na sprawe

Polecane posty

Gość gość

Polecicie adwokata,? sprawa rozwodowa nie chce się rozpisywać - grojec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qźwa!! A ilu adwokatów może być w Grójcu?? Pięciu??? :D Po prostu przejdź się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Grójcu nie znam adwokata ale z Płocka mogę ci kogoś polecić. Co prawda z Grójca do Płocka to aż tak daleko nie jest, też mazowieckie. Do sprawy rozwodowej adwokat z Płocka http://plock-adwokat.pl/ będzie odpowiedni. Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. W końcu do sprawy rozwodowej będzie ci potrzebny adwokat który będzie cie reprezentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk 1946
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panthere
na hooy mi adwokat, advokata to ja pijam jak mnie sie nuudzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Grójec jest niedaleko Warszawy. Z Warszawy mogę polecić Ci adw. Przemysława Sokołowskiego. Pół roku temu zakończyła się moja sprawa rozwodowa. Niestety mąż mnie zdradził i chciałam, żeby rozwód był tylko i wyłącznie z jego winy. Pan Przemysław bardzo mi pomógł, profesjonalnie poprowadził wszystko od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myślę,że w warszawie łatwiej będzie znaleźć dobrego adwokata. Ze swojej strony jeśli chodzi o sprawy rodzinne to korzystałam z pomocy tutaj - www.adwokatfhfwarszawa.pl - naprawdę skuteczny i potrafiący wszystko wyjaśnić ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHANA, po co ci adwokat nie potraficie sobie uzgodnic rol przed wejsciem na sale sadowa i ch sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×