Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

AINA twoje zdrowie i uroda

Polecane posty

Gość gość

Czy posiada ktoś może wiedze na temat aina poland? Mają ciekawą ofertę próbnych zabiegów, i zdaje sobie sprawę że są nastawieni na sprzedaż produktu. Chciałabym zasięgnąć opinii czy np. podpisując zgodę na wykonanie zabiegów nie wpakuję się w kredyt udzielony na zakup produktu, chodzi mi o to czy nie ma to znamion oszustwa o których tyle się teraz słyszy. Szukałam opinii ale czysto i cicho czy może ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Uczestniczę w próbnych zabiegach A'iny. Oferta jest szeroka. Zabiegi skuteczne. Sprzęt można kupić ale najlepiej jest najpierw nauczyć się praktycznie jego możliwości. Nie podpisujemy żadnej zgody na zabiegi ; jeśli decydujemy się sprawdzić jak na nas działa ten sprzęt należy przyjść do salonu i skorzystać z działania sprzętu kilkakrotnie. W tym czasie wszystko stanie się jasne. Nie ma obawy, ze ktoś zostanie wrobiony w kredyt. Polecam. TD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelowa Panienka
Witam. Miałam wątpliwą przyjemność uczestniczyć w tych zabiegach. Na początku faktycznie, oczyszczanie itp. Kilka rzeczy mi się poprawiło: mocne oczyszczanie, przestał boleć bark, więcej energii, ale potem straszne zmęczenie i powrót do punktu wyjścia. Potem przestało. Moim zdaniem, urządzenie działa trochę jak placebo. Dlaczego? Ok, są nastawieni na sprzedaż. Nie wciskają. Ale zaczęła mnie wnerwiać ta cała otoczka. Prezentujące panie i pan prezes, mówili ciągle to samo. Z czasem zauważyłam, że... Kłamią. Mówią jedno, kilka prezentacji dalej, zaprzeczają sami sobie. Przykład: pani Maria na jednej prezentacji mówiła, że miała problemy z trzymaniem moczu, ale już ich nie ma, kilka prezentacji potem mówiła, że nadal je ma. Podobnie z innymi. Pani Asia mówiła, że sporo schudła dzięki zabiegom, ale jakoś "nie mogła znaleźć" zdjęć jak była gruba. Pan prezes mówił, jak to źle jest farbować włosy, a sam to robił. Najpierw mówił, że tata kupił jego mamie pralkę, potem że zrobił to jego ojciec. Mama nie była zachwycona pralką. Po jakimś czasie, gdy słyszałam coraz więcej kłamstw, aparatura "przestawała na mnie działać". Niemniej, spróbować można. Niektóre panie miały naprawdę spektakularne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga

Miałam to samo , po przestanie zabiegów ( przez panią Justyna albo Jolanta z Kaczej  , wyjątkowa chamka i złośliwa baba ) , pojawiły się dolegliwości przez te prądy których nie miałam wcześniej nigdy i wiem ze to spowodowały prądy które rozleniwiły organizm , poza tym maszyny o lepszych parametrach można kupić za mniej niż jedną dziesiątą tej ceny , one wszystkie mają praktycznie to samo w środku , z tym ze inne są nieporównywalnie tańsze i to z wieloma funkcjami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×