Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ajurwedyjska terapia do włosów , Orientana

Polecane posty

Gość gość

Czesc, czy mialyscie stycznosc z tym produktem?? Czy to prawda że jest bardzo dobry w pielegnacji wlosow? Duzo naczytalam się w internecie na jego temat, glownie na blogach wlosomaniaczek - że nawilża, regeneruje, przy regularnym stosowaniu pojawiają się baby-hair i znikają wszelkie choroby skóry głowy,łupież. Z ciekawosci zamowilam sobie tą ajurwedyjską terapię jakiś miesiąc temu, użyłam go 3 razy i co mogę powiedzieć. Na pewno jest wydajny, mam włosy długie i ubyło może 1-2cm olejku, poza tym jest bardzo delikatny w dotyku, subtelny, jak na olej. Włosy faktycznie są odżywione, a zapach jest bardzo ładny i utrzymuje się po myciu. Jednak od tego czasu strasznie boli mnie głowa.Nie wiem czy to przypadek i może mam jakąś ukrytą chorobe czy to 'zasluga'olejku. Jak juz skoncze go uzywac to zdam recenzje do konca ;) A jaka jest Wasza opinia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest, ale mi się lepiej (więcej baby hair) sprawdziła Sesa, tylko ta w wersji dla mężczyzn a nie zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc,to ja, autorka :)Dzięki za wpis :). A gdzie tą sesę kupowałaś?? Orientany juz uzylam okolo 10 razy,włosy są mega-mega błyszczące, mega miłe w dotyku,mega mięsiste! Ale mam momenty,ze strasznie swedzi mnie skora po nim :( Tak mysle, bo szampon ten sam, proszek czy plyn do prania ten sam, wczesniej tak nie mialam.. Mam nadzieje ze to zwiastun baby hair itp :D a nie ze wlosy mi wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapia na wlosy trwa okolo 2 lat ,Przy tym unikamy zaklady fryzjerskie szampony,odzywki z domieszka sylikonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za terapia? gdzie jest dostepna? Pytanie z www.zielonysklep.com - zajmujesmy sie spzredaźą produktów ajurwedyjskich ale tej terapii nie znamy..prosze o wiecej wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×