Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alice N.

Akcja - bliscy nieznajomi......

Polecane posty

Gość Alice N.

Moi mili, mój pomysł to akcja, na wpisanie tu osób, które zostały w naszej pamięci, a nie mamy z nimi kontaktu.......wiecie - przypadkowo poznane, miłości platoniczne itd......każdy z nas ma taką osobę, została w naszych wspomnieniach, i żałujemy, że nie weszła w nasze życie.......:< moją osobą jest pewien młody wykładowca! Po prostu powalająca dla mnie postać. Na zajęciach nie byłam w stanie wydusić słowa z siebie...co może wydawać się śmieszne on w jakiś sposób też zwrócił na mnie uwagę:> (hihi) niestety teraz to już przeszłość. Został w moich wspomnieniach, czasami sobie myślę, a gdyby tak.....:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska20
pewien Tomek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
Taki jeden chłopak,którego przezywali Kocur.Nasze drogi splatały się tylko przez 4 m-ce.Od tamtej chwili minęło już 5 lat a ja nadal wspominam i chciałabym cofnąć czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna dawna 17
Jacek z Głuchołaz (ów?), teraz ma 42 lata:) Najpiekniejszy uśmiech świata ( wtedy miał) i najpiekniejsze czarne oczy.Wybierał się na medycyne, ale nie wiem, czy został lekarzem :) "Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną na klombach mych myśli, sadzone za młodu...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bienveni
Rafał :) Po pewnym czasie znajomosci tak sie zlozylo ze on zmienil numer komorki i ja tez i teraz nie mamy do siebie namiarow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrum
był taki ktos .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia83
Ja juz 6 lat wzdycham do takiego jednego Marka,ktory jest kierowca autobusu i mimo iz mam innego chlopaka Mariusza to czasem wymsknie mi sie do niego Mareczku...kiedys sie niezle obrazil bo podczas bzykanka jeknelam cudowny jestes Mareczku zamiast Mariuszku...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Serce mi pęka 😭 Straciliśmy kontakt a ja wiem że to była właśnie ONA, ta JEDNA, JEDYNA. Apel - nie róbcie czegoś czego możecie żałować .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ Markowski
błagam "pepe wróć"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuś
Bartosz, czyli Kupidynek.. miał najbardziej kręcone włosy na świecie... szkoda że już nie zatopię w nich moich paluszków... bu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka ja..
Maciek.. ten uśmiech wspominam do dziś. i to jak na mnie patrzył :) pojawił się na 3tygodnie i zniknął.. czy na zawsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach miło wspomnieć
Maciek z Hannoveru ... cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kogoś sobie przypomnę to... dam znać. Teraz mam więcej opcji "kogo nie chciałabym spotkać w swoim życiu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka elinka
Krzysztof......ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek ❤️ :) Zafascynował mnie niesamowicie, a ja...... mu uciekłam :( Żałuję, choć mam jego numer telefonu (ja mu swojego nie podałam, a on swój podał mojej koleżance, którą spotkał ...prosząc , aby podała mu mój numer-na co ona oczywiście się nie zgodziła...., więc podał jej swój, aby mi przekazała... :classic_cool: Tak, ...to moja fascynacja Pozdrawiam Cię , słodki Radku Twoja Uciekinierka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm ech...
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm rzeczywiscie
wywoluje smiech lub placz spazmatyczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm rzeczywiscie......
taka prawde mowisz Magdaleno i racje masz, zycze duzo orgazmow jakich chcesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he.......
czym w ogóle jest miłość platoniczna? niczym? wariactwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskabejbi
taki jeden z radia Wawa, taki jeden z Zetki..ale sie nie licza, bo byli palantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki jeden na Świecie, którego tak strasznie kocham... a z którym być nie moge... żeby on wiedzial jak bardzo bym chciala byc przy nim... :( ale im bardziej próbuje coś wykombinowac żeby sie z nim zobaczyc, tym bardziej Los zabiera mi go sprzed nosa :( Peterku... tak bardzo za Tobą tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukam do nieba bram
gdy myślę o.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia marzenia
a dla mnie to raczej jest problem. było takich wielu.....ale czym są marzenia w porównianiu do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałabym żeby ktoś
napisał tu o mnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukam do nieba bram
no odnalazłam topic, znowuż się rozmarzyłam po prostu. chciałabym zrobić coś, żeby znależć go....:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×