Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alergia...

ALERGIA POKARMOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość alergia...

Powiedźcie mi czy są ty osoby które mają duży probelm z alergią pokarmową... Ja jestem uczulona na praiwe wszytskie owoce mąki kukurydze gryke jęczmień soje..... każde mięso nabiał orzechy ziarna wszytskie..kawa czekolada itp tez w kółko jem wafle ryżówe ryż ziemiaki i pare warzyw praktycznie do picia tylko woda...są momenty,że wariuje Jak wy se radzicie z alergią pokarmową????Bo ja już wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444ssss55
ja jestem uczylona na jajko. staram sie nie jeść ale jajko jest w kaźdym ciasteczku więc... mam całą twarz w pryszczach już też mam dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojpatpojapoj
jak objawia sie Twoja alergia ? czy wyskakuja syfy ? ja mam tak, że nie moge jesc nabiału, ryby, tłustego, oleju frytek itp bo mnie wysyfia na calym ciele i to tak porzadnie ropnie. masakra. chyba mam jakies grzyby w jelitach i trzeba zrobic glodowke aby one wyginely oraz lewatywy do wyplukania ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia...
no ja dostaję slilnych zwrotów głowy...swędzenia... np po nabiale i serze sedzie mnie masakrlanie cąły przełyk... co lekarz na to wychodzi z założenia,żeby alergenów unikać.... ale ja w kółko jadę na tym samym mam dość.... np zjem pierwszego dnia chleb ok 2 dzień ok 3,4,5,6 ok a 7 dostaję tak silnych zawrotów głowy,że ledwo chodzę i słabo mi i biegunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia...
czy nikt nie męczy się z pokarmówką jak ja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia...
hej no na prawdę nikt nie ma problemów z alergią????Ludzie odezwijcie się macie jakieś rady porady co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka berta konkursowa
Alergia pokarmowa - mamy na to sposoby! - weź udział w konkursie. Do wygrania nagrody za ponad 10 tys. zł a wystarczy wysłać tylko przepis na potrawę dla alergika. Zobacz regulamin: Alergia pokarmowa - mamy na to sposoby! Konkurs >> http://www.jaalergik.pl/aktualnosci_tresc-56.html Cierpisz na alergię pokarmową a może ktoś z Twojej rodziny? Masz swoje sposoby unikania w kuchni uczulających produktów? Wiesz czym zastąpić jajka, mąkę, mleko lub inny produkt, który jest powodem alergii? Masz swoje sprawdzone przepisy? Podziel sie nimi z innymi alergikami. Weź udział w konkursie na "Alergia pokarmowa - mamy na to sposoby!" i wygraj jedną z wielu nagród. Do wygrania: 1. Samobieżne ROBOTY do sprzątania kurzu, który nawet pod nieobecność domowników sprzątają mieszkanie 2. Maty do hydromasażu z ozonowaniem, które odmładzają organizm 3. Beznikotynowe papierosy, które pozwalają odzwyczaić od nawyku palenia Zobacz: Nagrody dla alergików >> http://www.jaalergik.pl/aktualnosci_tresc-56.html Konkurs jest otwarty dla wszystkich a jego rozwiązanie nastapi 30 października 2009. Organizator: Videoportal dla alergików JaAlergik.pl http://www.jaalergik.pl/aktualnosci_tresc-56.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia...
hmmm...z miłą chęcią sama urządzę konkurs jak ktoś mi doradzi jak pomóc se w tej alergii...:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam alergię
Do Alergia: Nie załamuj się dziewczyno! Nie wiem na co jesteś uczulona, ja nie mogę jeść nabiału i glutenu, jaj, bananów, ale jakoś sobie radzę. Staram się urozmaicać i zastępować te niedozwolone pokarmy innymi. Robię zakupy w sklepach ekologicznych, na necie jest kilka sklepów z takimi artykułami, osobiście polecam www.rawfoods.pl bo w ich produktach nie ma żadnej chemii, a niestety w innych bezglutenowych produktach jest zwykle kilka dziwnych składników. Głowa do góry, z alergią też można żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam alergię pokarmową na owoce pestkowe (czereśnie niestety, śliwki, jabłka, brzoskwinie itd.). wystarczy mi dwa trzy gryzy, żeby zaczęły mi puchnąć usta i swędziało gardło i dziąsła :( mogę wam dać namiar na dobrego alergologa www.larmed.pl chociaż pewnie i tak nie ma tu nikogo ode mnie z miasta. ja mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła jeść czereśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i u mnie okazało się ze mam alergie na pokarmy,zdiagnozowali mi to na badaniach w http://www.alergomed.com.pl/ ... ale dzieki temu przynajmniej chodze teraz do lekarza i staram sie wlaczyc farmakologicznie z tą alergią, wczesniej bylo to wszystko nie do zniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja303
Alergia pewnie masz tzw. nietolerancję pokarmową, a to trochę co innego od alergii pokarmowej, po której reakcja następuje niemal natychmiast. Ja mam nietolerancję na gluten, sama do tego doszłam dzięki pewnej pani doktor, która napisała do mnie maila wspominając o tym,że w obecnych czasach nadużywa się w Polsce chleba żytniego. A ja taki właśnie chlebek pożerałam codziennie. No i jelito grube zaczęło szwankować. Wyrzuciłam z diety gluten, cukier,...nie było zrazu łatwo, ale za to zwiększyłam tłuszcz, gdyż jest mało alergizujący, nawet masło....Duuużo oliwy z oliwek extra vergine, placki ziemniaczane aby nie czuć głodu:-), tahini sama robiłam...jest trochę przepisów w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Ja na alergię zareagowałam paniką. Mój mąż znalazł jednak stronkę www.alergicznedziecko.pl i korzystamy z niej na bieżąco. Wszystkie artykuły przeczytaliśmy i teraz już wiem, jak należy podchodzić do żywienia dziecka. Dieta eliminacyjna sprawdza się też u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Możesz poczytać bloga www.alergicznedziecko.pl . Znalazłam tam świetny artykuł o tym, jak przebiega alergia pokarmowa, dowiedziałam się o pierwszych objawach, co jest w czasie karmienia. Dużo przepisów. Wiarygodny portal. Myślę, że idealny dla osób, które pierwszy raz stykają się z pojęciem alergii pokarmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×