Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alimenty

Polecane posty

Gość gość

Jestem matką czwórki dzieci. Właśnie rozpadło się moje małżeństwo. Jestem temu winna. Popijałam sobie. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale odkąd pamiętam jestem z dziećmi sama. Muszę się borykać z wszystkimi problemami. Jestem kobietą pracującą od 25 lat. Nigdy nie zawaliłam niczego w pracy, dzieci jak mają problem przychodzą zawsze do mnie nawet jak ich ojciec wróci z delegacji. Ostatnio założył sobie mąż osobne konto. W tym miesiącu dał mi na życie 1000zł z czego jeszcze pobrał mi z konta 300zł. On rozbija się Mercedesem klasy E, ja jeżdżę Galaxią. Mamy zaciągnięte wspólnie kredyty, które są pobierane z moich dochodów. Zarabiam średnio 2200zł, kredyty zabierają mi 1600zł. Ile mogę żądać alimentów na dzieci w wieku 7-13lat? Według mnie mąż mógłby sprzedać swój samochód i kupić sobie mniejsze i bardziej oszczędne. Wtedy nie żądałabym zbyt wysokich alimentów, ale nie pozwolę, żeby utrzymywał swoją kochankę i JEJ dziecko, a na swoje nie będzie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszła chciała 1000 na jedno - muszą żyć na poziomie rodziców przecież, nie koniecznie na poziomie Twojej biedy. Mąż w wiecznej delegacji przy dzieciach nic nie robi, ma z nimi słaby związek, niech przynajmniej płaci i podaj do sądu o rozdzielność majątkową, jak jesteście małżeństwem. Wszystko na pół, kredyt też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej żeby ojciec je wychował? Co te dzieciny użyją z matką-pijaczką? Wkrótce same zaczną pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)po co w ogole wychodzic za maz jezeli i tak sie to rozwodem skonczy a jak nie skonczy sie rozwodem to widac ze gorzej bedzie no kurcze ja nie rozumiem a do tego jeszcze teraz cztery geby do karmienia no juz nie wiem 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×