Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seniorita patrycja

alimenty

Polecane posty

Gość seniorita patrycja

witam. Złożyłam pozew o podwyżke alimentów, dzieci mam 3. 13,11,i 10 lat. Jestem 5 lat po rozwodzie a były nadal z nami mieszka bo mu dobrze ja za wszystko płacę więc de fakto jest na moim utrzymaniu niby nigdzie nie pracuje bądż pracuje dorywczo, odkąd pamiętam zawsze pracował na budowach lecz bez umowy zawód wyuczony to sprzedawca jednak tylko na papierze . prócz wspólnych dzieci ma jeszcze córkę 14 lat al. przyznane to 150 zł na nasze po 200 zł na każde teraz złożyłam po 450 zł to chyba nie za dużo ostatnio były ustalone przy rozwodzie. Ja pracuje zarabiam 1900 zł i też nie w zawodzie. Chcę znależć oferty pracy dla niego np. w internecie ale w budowlance itp.jako dowód do sądu co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego z Tobą mieszka? Nie przeszkadza Ci to? Jeśli się nie dokłada to możesz go eksmitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata dziecko 5 lat po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym samym pomyślałam...:)a to ci psikus...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita patrycja
nie 3 lata dziecko. dzieci troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że przeszkadza to pijak i łajdak ale eksmitować tylko jak składałam pozew o eksmisje to odrzucony bo jego zachowanie nie jest rażąco naganne sędzia kazała mi złożyć sprawę o podział majątku mieszkanie komunalne i weż takiemu zapłać połowę wartości prawa najmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z okolic Przemysla
ma 3 dzieci. Starsze dziecko ma 13 lat. Nieslubne dziecko meza ma 14 lat. Uwiodlas go od zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie 2 pokoje w jednym on w drugim ja z dziećmi on niby nie pracuje a na chlanie zawsze ma dla dzieci rzadko kiedy . pozbawiony władzy nad dziećmi awantury policja sprawa karna z wyrokiem za znęcanie sie nad rodziną w zawieszeniu kurator i co i nic nadal pije ale teraz ciszej głównie chodzi mi o podwyżkę al. dzieci rosną bez przesady 200 zł na jedno bo on nie pracuje legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamte nieplanowane to przelotny romans był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie puszczaj pijanego do domu i wzywaj policję, jak najwięcej interwencji i zbieraj dowody, że nie płaci za wynajem nie dokłada się do rachunków musisz trochę zebrać materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znajdz dowody ,ze pracuje nielegalnie-choćby zdjęcia zrób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóż wniosek o mieszkanie dla siebie u burmistrza, dwupokojowe mieszkanie jest za małe na troje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek o mieszkanie złożony dawno temu chodzę nie ma mieszkań nie ma mieszkań mydlenie oczu bo mam dach nad głową wpuścić do domu muszę bo nie awanturuje sie a zdjęcia jak mam zrobić jeżdzi z kimś do pracy 30 km ja też pracuje ale niestety!!! legalnie na cały etat poza tym dom dzieci obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie należy chyba liczyć jak jednopokojowe skoro jeden pokój zajmuje z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z okolic Przemyslu
a czy placi na to swoje pierwsze 14letnie dziecko na owoc tego niby romansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystkie płaci FA tamto i wspólne od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak placi FA to on ma dlugi. Dlatego pracuje na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem chodzi mi o to że jak ma dziecko prócz wspólnych to czy mam szansę na podwyżke pozew już złożony i wpadłam na pomysł żeby jako dowód jak powie że nie pracuje bo pracy nie ma przedstawić oferty ale w branży budowlanej nie w zawodzie wyuczonym w którym nigdy nie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jakie wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, że mieszka a nie dokłada się do rachunków, powiedz, że dlaczego matka ma kombinować pieniądze na utrzymanie dzieci z kosmosu a tatuś wystarczy, że powie że nie ma pracy i już po problemie. Mów takie rzeczy, sędziowie to tez ludzie, to żadne wytłumaczenie, że nie ma legalnej pracy, przedstaw te oferty i powiedz, że jak się chce to można pracować. Ja tak gadałam w sądzie i dostałam po 400 zł i nie obchodziło sędziego, że on nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie chcem gadać zbieram faktury ale niestety dopiero z tego miesiąca rozwalił mnie gość jak ja kupiłam wszystko do szkoły od książek po przybory ciuchy i resztę a on swój wkład miał w to taki że dał dziecku 22 zł na zdjęcia do legitymacji ci którzy mają dzieci wiedzą ile co kosztuje myśle że 450 na dziecko to nie jest wygórowana kwota tylko martwi mnie fakt ze ma dziecko sprzed małżeństwa i mogę tyle nie dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz dzieci twój tatuś dzieci pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide z synem do dentysty leczenie kanałowe plomba 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po wzięłam fakturę przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz kontakt z matka tego dziecka 14letniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tez szanse na podwyzke alimentow. tatus nie placi, od tego miesiaca dostane z FA. i udaje ze nie pracuje. dostaje obecnie 350zł ile moge zodac podwyzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ci podwyzka jak FA placi tylko do 500 zł? ja tez mam zasądzone 700 na 1 dziecko i dostaję 500., i tez bym mogla podwyzkę zrobic tylko po co jak i tak bede dostawac 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie zamiar udowodnić że pracuje? mój były ma zawód wyuczony sprzedawca od zawsze pracował na budowach niby dorywczo tak sie zastanawiam za co on pije a robi to często rachunków nie płaci takiemu to dobrze a ty kombinuj bo co dziecku nie dasz jak np. cała klasa jedzie do kina czy na wycieczkę a jak do ojca pójdzie to dam dam i albo da pare zł albo wcale i mówi matka bierze alimenty niech ci da!! Jest tyle kursów dla bezrobotnych np. na wózki widłowe itd. może pojść do innej pracy fizycznej ale po co lepiej ukrywać dochody wczoraj mi powiedział ,że na żadną podwyżkę sie nie zgodzi. 2 lata temu był w niemczech na budowie sporo zarobił dał 200 euro na zaległe opłaty i 200 euro dla dzieci to kupiły sobie buty i ciuch- do tej pory mi to wypomina. W niedługim czasie ma zamiar jechać do pracy do Francji i powiedział ze pozwu nie odbierze a ja mam zamiar to wszystko wykorzystać jako jego możliwości zarobkowe jednak sie da pracować dzieci i tak cały czas ze mną czyli ma dużo większe możliwości zarobkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam kontaktu z matką jego pierwszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×