Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mistrzyni tanich okazji

Alternatywne środki do mycia wrażliwej skóry.

Polecane posty

Gość mistrzyni tanich okazji

Jak w temacie. Mam wrażliwą skórę, sporo kombinuję z naturalną pielęgnacją i tej jesieni wypróbowałam znaleziony w sieci przepis na mydło z kasztanów. Mydło to może za dużo powiedziane, raczej breja ze startych kasztanów wymieszanych z wodą destylowaną. Sama nie wierzyłam, że coś z tego będzie a tu niespodzianka. Skóra faktycznie nie jest ściągnięta, jest miękka, nawet włosy breją umyłam i o dziwo były czyste, miękkie, sypkie i błyszczące. Znacie jakieś inne naturalne sposoby? Słyszałam o mydlnicy lekarskiej, stosowała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni tanich zakupów
Ale ja mam na myśli coś co ma również właściwości myjące a kasztany takie właściwości mają bo zawierają saponiny (podobnie jak mydlnica). Szałwię czasem stosuję w pielęgnacji ale się nią nie umyję niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam produkty z linii zabiegowej Derma Calm marki Ericson Laboratoire. Te innowacyjne preparaty dają efekt wyciszenia i łagodzenia, nawet najbardziej wrażliwej skóry. Z serii kosmetyków do demakijaży macie do wyboru: - mleczko do demakijażu - tonik łagodzący - woda micelarna - pianka oczyszczająca Produkty do nabycia w wybranych salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję samą wodą od dłuższeg czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×