Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość Realistkaa

Jakie macie opinie o tych ziółkach? Chce rozpocząc kurację, tylko muszę mieć pewność, że to nie są wywalone pieniądze a inwestycja w moje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka______
te preparaty sa tak drogie,ze az za drogie! uwazam,ze to jest lekka przesada, zeby wyceniac je na ok 200zl, tak samo z Noni.Tymbardziej,ze nie wszystkim pomagaja.Chyba taniej kupic aloes i samemu wyciskac w domu, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaa
myślisz, że to efekt placebo? Alveo poleciła mi właśnie lekarka, dlatego się tym zainteresowałam bo mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma to piła
po operacji usunięcia nerki, dzięki temu szybko wróciła do formy, po operacji miała poważne powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to działa
na każdego, ale mnie uregulował się poziom cukru we krwi, byłam na dobrej drodze do cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaa
dzięki za linka i informacje, poczytam sobie teraz trochę o tych ziółkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aptekarz
szkoda pieniedzy na ten specyfik. wiem ze mowie wbrew interesom apteki- czego moze nie powinnam czynic jako farmaceutka-ale dla dobra pacjenta. preparat jest zwykła mieszanka ziół o tak roznym działaniu ze jedynie mozna sobie rozregulowac caly organizm. pewnie pomaga niektorym ale nie sam alveo a wiara w cuda. a lekarze czestoo maja gratyfikacje od przedstawicieli firm farmaceutycznych za wciskanie ludzim drozyzny.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaa
Sama nie wiem co mam o tym myśleć, wczoraj rozmawiałam z matką dziecka z porażeniem mózgowym. Ta mama mówiła, że od pół roku podaje dziecku alveo i wyraźnie widzi poprawę, powoli ustępują między innymi przykurcze, paraliż twarzy, teraz stan dziecka pozwala na zabieranie jej na jakieś zajęcia. Mama dziecka powiedziała, że choćby miała wydać ostatni grosz na ten preparat, to to zrobi. Jestem pewna, że ta pani mówiła prawdę bo mówiła o swoim paroletnim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ktoś jeszcze
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję alveo od 2 lat naprawdę rewelacja dzieci piją zwiększone dawki w okresie jesienno-zimowym przeziębienia jeśli się jakieś przyplątywały mijały znacznie szybciej syn miał poważne kłopoty od urodzenia z wypróżnianiem się od czasu kiedy pije alveo wypróżnia się regularnie córce poprawiił się apetyt była niejadkiem w tej chwili nie ma z tym problemu mamie uregulował się cukier chociaż nadal jakiś lek przeciwcukrzycowy bierze raz dziennie acha i ciśnienie wróciło do normy ja jestem meteopatą tragicznie znoszę skoki ciśnienia atmosferycznego wtedy podwójna potrójna dawka alveo i mogę funkcjonować do tego alveo stawia na nogi dzięki rzenszeniowi naprawdę nie wierzyłam w alveo dopóki nie zaczęłam regularnie pić w noni raczej nie wierzę ale wiem że wielu ludziom pomogło natomiast wiem jak zbawieeny wpływa ma aloes na oczyszczenie organizmu przekonałam się na własnej skórze a do tego błyskawicznie goi rany też z doświadczenia wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaa
Kejt dzięki za wpis :) powiedz gdzie kupujesz alveo? Jeżeli wykupiłaś tę kartę rabatową, to ile kosztuje Cię teraz butelka alveo? Ja zdecydowałam się na wykupienie tej karty i już od dzisiaj pijemy z mężem i synem te ziółka, mam nadzieję, że nie bedę żałować wydanej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile noni kosztuje
??????? i alveo???????????????????? noni to nonivita tak? rany boskie, w życiu bym nie wpadła na to, ze ktoś moze sobie tyle życzyc za te rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piję i jestem zadowolona
z efektów, nie przeziębiam się, toaletę odwiedzam dwa razy dziennie, wszystkie wyniki mam wzorcowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mało znany specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby podziałało jak należy
trzeba pić conajmniej dwie miarki dziennie a przy poważniejszych schorzeniach więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviador
jasne po 105zł a ile najpierw osób musisz zwerbować???????????? Jest to jedne wielki Gó.... i tyle, i są też naciągacze którzy mają z tego nie małą kasę........ Skoro to taki świetny, rewelacyjny i niezastapiony preparat to dlaczego tak mało o nim wiadomo a przede wszystkim na co działa( choroby)...................... Jest to wedłu mnie niepotrzebne wyrzucanie kasy ale jeśli ktoś chce jego sprawa i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że ty nic ta ten temat
nie wiesz, nie znaczy że te zioła są nic nie warte. Lepiej poczytaj i popytaj ludzi, którzy to piją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataba
Zdecydowałam sie wypróbowac alveo i mam pytanie. Moja znajoma zakupuje ten preparat w aptece za 185 zł. Na allegro oferowany jest on za 105 /109 zł.Jak to możliwe skoro czytam w tym wątku, że dystrybutor z dobrymi wynikami może go właśnie kupić za 105 zł. Nie miałby naturalnie interesu w tym by wystawiać za podobną cenę na allegro. A może sprzedawca na dużą skalę ma większe rabaty i zakupuje za sumę niższą niż 105 zł? To jest spora różnica w cenie i oczywiście chciałabym zaoszczędzic ale boje się że trafię na podróbkę z allegro. Może któraś z was zajmuje się rozprowadzaniem alveo i powie jak to jest z tymi cenami na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna pijąca Alveo
Mam płytę CD, na której jest wykład na temat ziół alveo i dokładnie przedstawiony opis jak mozna tanio a nawet za friko pić te ziółka. Podaj maila z adresem to Ci wyślę kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma nie wymaga żadnego
poziomu sprzedaży, nie ma obowiazku kupowania, jednak zachęca do aktywności płacąc za kazdą sprzedaną butelkę a najbardziej operatywnym nawet płaci raty leasingowe za samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sąsiad chorował
na marskość wątroby, lekarze wpisali go na listę osób oczekujących na przeszczep. Pije alveo już pół roku z tym, że większe ilości niż zaleca sie w profilaktyce i facet jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolączka
pije od 3 dni:) włączył mi sie apetyt wilczy i ciagle czuje jak mi zołądek pacuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolączka
a mialam ogromne problemy z apetytem wrecz wogole nie moglam jesc normalnie zero chęci wręcz niechęć bo jak zaczynalam jesc żołądek bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaa
też kupiłam i piję, pierwszy efekt, to systematyczna wizyta w WC :) co mnie bardzo cieszy, bo mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie kto pije
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×