Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Anglia

Polecane posty

Gość gość

Witam , jestem mężczyzna mam 22 lata , jestem pracowity silny z bogatym CV nie boje się żadnej pracy . Szukam osoby która by mi pomogła przenieść się do UK , pisze tutaj gdyż ,,multum ofert pracy" jest fantastyczne lecz w 99% firmy stawiają warunek ze jeżeli chce prace to danego dnia mam stawić się w wskazanym miejscu (patrz Anglia) lecz niestety obecnie nie stać mnie na to . Zostałem sam ojca nie widziałem od 7 lat , matki od 2 . zostałem sam bez jakiejkolwiek pomocy. Tutejsza ,,opieka społeczna" ogranicza się do podarunków żywnościowych i tyle radź se sam. Mieszkam w mieszkaniu komunalnym z babcia lecz już niedługo ponieważ ostatnio dostaliśmy list ze nas stad wyrzuca , babcia pójdzie do siostry lecz ja na ulicy nie chce wylądować . wiem ze w uk pracując nawet jako sprzątacz będzie mnie stać na wynajęcie pokoju i wyżywienie tutaj nie . jeżeli ktoś ma możliwości pomocy i chciałby mi pomoc będę wdzięczny. nigdy nikogo nie prosilem o nic ale niestety nastały takie czasy ze musze a przed znajomymi mi wstyd. jeżeli ktoś chciałby się skontaktować to zostawiam meilia : littlemarzenie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×