Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ankieta dla kobiet

Polecane posty

Gość gość

1) Jak mas na imię? 2) ile masz lat ? 3) ile masz wzrostu? 4) ile ważysz ? 5) jaki masz biust 6) jaka jest twoja orientacja seksualna 7) wydepilowana , w jaki sposób? 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 9) jak często się depilujesz? 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 13) Jak często uprawiasz sex 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 17) ulubiona pozycja seksualna? 18) jakie masz fantazje erotyczne? 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz 21) jesteś obecnie w związku ? 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? 27) lubisz dominować ? 28) czego oczekujesz od swojego partnera? 29) opisz się 30) jaka lubisz nosić bieliznę 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Luiza 2) ile masz lat ? 15 3) ile masz wzrostu? 159 4) ile ważysz ? 54 5) jaki masz biust? B 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? hetero 7) wydepilowana , w jaki sposób? tak 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? nie pamiętam 9) jak często się depilujesz? różnie 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie wiem 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? nic nie sądzę, uprawiam 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? dziewica 13) Jak często uprawiasz sex? nigdy 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? nie uprawiam seksu 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie uprawiam seksu 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie uprawiam seksu 17) ulubiona pozycja seksualna? nie wiem 18) jakie masz fantazje erotyczne? mam 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? rzadko 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 12 21) jesteś obecnie w związku ? trudno określić, ale raczej nie 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? nigdy 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie używam 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie wiem 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? obojętne 27) lubisz dominować ? wszystko mi jedno 28) czego oczekujesz od swojego partnera? nie chce mi się myśleć 29) opisz się zboczona 30) jaka lubisz nosić bieliznę? normalną 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? nie 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nie 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 0 sekund 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory? 0 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? rodziców 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? nie 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Halina 2) 25 3) 168 4) 62 5) średni 6) hetero 7) tak 8) nie pamiętam 9) nie często 10) zdarzało mi się 11) nie 12) chyba 19 13) bardzo rzadko jestem sama 14) w lesie 15) nie 16) nie 17) w każdej bylo mi dobrze 18)) mężczyzna pokazujący mi 19) często, ręką, gdzikolwiek mogę 20) chyba 14 21) nie 22) 2 miesiące temu 23) nie 24) nie wiem 25) zaspokajał mnie zawsze 26) obojętnie 27) nie 28) nie mam 29) szatynka 30) białą 31) zdarza się w lecie, często bez majtek, tylko na spacery 32) nie 33) kilkanaście minut 34) kilku 35) tak, koleżankę 36) tak, od czasu do czasu 37) nie 38) nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biancaneve
1) wiktoria 2) 25 3) ile masz wzrostu? 160 4) ile ważysz ? 52 5) jaki masz biust d 6) jaka jest twoja orientacja seksualna bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? na zero 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 14/15 9) jak często się depilujesz? roznie min. 1 w miesiacu 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? juz nie, partner ma za duzego. probowalismy... no ale bez przesady. 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam <3 czesto konczy sie tylko na tym 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? zaczelam przygode w wiku 16, ale sex w pelnym slowa znaczeniu 18 13) jak często uprawiasz sex od 0 do 4 razy w miesiacu (no wlasnie!!) 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? park miejski, rano 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 17) ulubiona pozycja seksualna? na pieska ze zlaczonymi nogami 18) jakie masz fantazje erotyczne? sex grupowy 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? czesto. kilka razy w tygodniu, nie licze. najbardziej lubie reka... albo dwoma. w lozku, przed lustrem... roznie. czasami podnieca mnie, ze sama moge sobie sprawic mega przyjemnosc... a czasem zamykam oczy i sobe wyobrazam rozne sytuacje. 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz nie pamietam, 13-14 ? 21) jesteś obecnie w związku ? tak 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? w polowie stycznia. moj facet 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? tak, kajdanek, pejcza i korkow analnych 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? duzy... za duzy nawet. ponad 20cm na pewno 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? bardziej niz rozmiar penisa zaspokaja mnie napalony facet, ktory ma niezaspokojony apetyt dotykania, calowania mojego ciala. jak nie ma tego elementu nawet roco sifredi by mnie nie zadowolil. 26) wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? wole jak jest regularnie przycinane 27) lubisz dominować ? wole byc zdominowana 28) czego oczekujesz od swojego partnera? pasji i zaangazowania 29) opisz się podobam sie faceta. czerwone wlosy, delikatna uroda 30) jaka lubisz nosić bieliznę wygodna, ale na randki ze snadaniem zmuszam sie do kusych stringow. ale najczesciej po prysznicu zakladam tylko szlarok... troche perfum, czerwona szminkai heja 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? bez stanika 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nic, chcialabym byc wyzsza ale tego nie da sie zoperowac 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 30min, nie wiem z zegarkiem nie siedzialam. byl dlugi. ale poprzedzony bardzo dluga zabawa oralna to pewnie dlatego. 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory nie wiem dokladnie, palcow by mi zabraklo na pewno 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? tak, wspollokatorke... ale ze tak powniem nie krepowalysmy sie za bardzo 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? uwielbialam przygodny seks. zdarzylo sie pare razy, zazwyczaj byli to znajomi 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? tak, niestety mam problemy z wiernoscia. pewnie dlatego ze mam niezaspokojony apetyt, 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Magdalena 2) ile masz lat ? 20 3) ile masz wzrostu? 166 4) ile ważysz ? za dużo :D 5) jaki masz biust? 80E 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? cała 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? Nie pamiętam 9) jak często się depilujesz? nie mierzę tego czasu 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? Nie uprawiam i nie będę 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? nie 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? jestem dziewicą 13) Jak często uprawiasz sex - 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? - 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? - 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? - 17) ulubiona pozycja seksualna? - 18) jakie masz fantazje erotyczne? nie mam 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? nigdy, żadnych 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? Nie robię tego 21) jesteś obecnie w związku ? nie 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? - 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?- 24) ile miał naj wiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ?- 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja?- 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? nie mam partnera ale obojętne mi to 27) lubisz dominować ? nie wiem 28) czego oczekujesz od swojego partnera? czułości i zrozumienia 29) opisz się - za niska, za duży biust, musi schudnąć, blond kręcone włosy, niebieskie oczy 30) jaka lubisz nosić bieliznę czarną 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? nie 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? wszystko 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? - 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory?- 35) przyłapałaś kogoś na seksie, jeśli tak to kogo ? nikogo 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? - 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? - 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariee
gość 1) Ewa 2) 19 3) 166 4) 56 5) 75B 6) biseksualna 7) paseczek na srodku 8) 13 9) co 4-7dni 10) tak,jest swietny 11) tak,uwielbiam 12) 17 13) Jak często uprawiasz sex 14) toaleta w centrum informacji 15) nie 16) nie 17) na pieska 18) trójkąt 2K + M, 2M i ja 19) kilka razy w tygodniu po kilka razy dziennie 20) 13/14 21) TAK 22) niedawno,mój partner 23) tak,kajdanki 24) nie wiem 25) nie liczy się rozmiar,a umiejętność sterowania sprzęten 26) i tak i tak ok 27) Tak 28) miłości,czułości 29) ironiczna,wredna,melancholijna sucz z dobrym sercem 30) koronkową 31) nie 32) nos i rozmiar piersi 33) kilka godzin 34) jednego 35) nie 36) nie 37) nie 38) nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Natasza 2) ile masz lat ? 19 3) ile masz wzrostu? 172cm 4) ile ważysz ? 54kg 5) jaki masz biust? C 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? Bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? normalny, nie znam innych sposobów 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 13 lat 9) jak często się depilujesz? co 2-gi dzien 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? Nie mam zdania, nie 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubie, tak 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 18 13) Jak często uprawiasz sex? 2 razy w tygodniu 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? polka sklepowa ;) 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? trojkat 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 18 on 16 17) ulubiona pozycja seksualna? precelek 18) jakie masz fantazje erotyczne? bardzo duzo pisania 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? ogorkiem, w samotnosci przed komputerem 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 14 21) jesteś obecnie w związku ? tak 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? chlopak 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? kuleczki wibracyjne 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? ponad 20cm 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie za duzy nie za maly 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? lekki zarost 27) lubisz dominować ? tak 28) czego oczekujesz od swojego partnera? - 29) opisz się 30) jaka lubisz nosić bieliznę - kusa 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? - bez majtek 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nos 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 6 godzin 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory - 6 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? nie 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? 1 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Diana 2) ile masz lat ? 21 3) ile masz wzrostu? 158 4) ile ważysz ? 57 5) jaki masz biust? mały 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? hetero 7) wydepilowana , w jaki sposób? tak, wszystko 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? nie pamiętam 9) jak często się depilujesz? to zależy od tego czy mam sie z kims spotkac i co ubieram 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? jest ok, tak 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? nie jest dla mnie, nie 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 17 13) Jak często uprawiasz sex? to zalezy czy mam chlopaka 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? nie ma takiego 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 17) ulubiona pozycja seksualna? ja na górze 18) jakie masz fantazje erotyczne? nie mam 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? nie 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 14 21) jesteś obecnie w związku ? nie 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? kilka tyg temu, z moim byłym chlopakiem 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie wiem 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? nie zwracam na to uwagi 27) lubisz dominować ? tak 28) czego oczekujesz od swojego partnera? czułości 29) opisz się - spokojna, energiczna 30) jaka lubisz nosić bieliznę? zwykla majtki i stanik 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? nie 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? czasami, wysysanie tłuszczu 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 1h 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory? 3 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? nie 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? tak, raz z kolega mojej siostry 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? tak, z kolega mojej siostry 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym nie pomyslal,ze ktos wypelni taka ankiete:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) agata 2) 19 3) 160 4) 70kg 5) 85 b 6) hetero 7) nogi i pachy, bikini czasami latem 8) nie pamietam 9) kiedy potrzebuje 10) obrzydliwy nie nie uprawiam 11) obrzydliwy nie nie uprawiam 12) 16 13) nie mam z kim 14)nie uprawiam seksu w dziwnych miejscach 15) nie nie uprawiałam 16) nie nie uprawiałam 17) misjonarska 18) żadne 19) tak 20) 16 lat 21) nie wiem do końca 22) nie pamietam, mój były chłopak 23) nie uzywam 24) nie mam centymetra w oczach 25) nie patrze na rozmiar 26) jak ma owłosienie 27) nie 28) aby mnie kochał i był przy mnie 29) ciemna blondynka zielone oczy 30)bokserki 31)nie 32) nie myślałam i nawet nie mam takiego zamiaru 33) nie wiem nie patrze na zegarek wtedy 34)3 35) nie 36) nie 37) nie 38)nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość agata
Agato, a dlaczego wolisz być owłosiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość agata
a nogi golisz cale, czy do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agato,czy ty masz dobrze dobrany stanik??Przy 70 kg chyba nie masz tak strasznie szerokiego tułowia?Ja ważę 66 kg ,a mam stanik 75 E .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Natalia 2) ile masz lat ? 22 3) ile masz wzrostu? 175 4) ile ważysz ? 52 5) jaki masz biust? 70C 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? Hetero 7) wydepilowana , w jaki sposób? Zero 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 14 9) jak często się depilujesz? Co 2-3 dni 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? Może być ciekawy, nie 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Jw 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? Nie uprawiałam 13) Jak często uprawiasz sex? Wcale 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? Brak 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? Nie 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? Nie 17) ulubiona pozycja seksualna? Chyba 18) jakie masz fantazje erotyczne? Nie mam szczególnych 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? Maskara, łóżko 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 14 21) jesteś obecnie w związku ? Nie 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? - 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? - 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? Nie seks, ale na oko 13 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? - 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? Goli, bądź ma krótkie 27) lubisz dominować ? Rzadko 28) czego oczekujesz od swojego partnera? Wierności, czułości 29) opisz się - A to po ch*j? 30) jaka lubisz nosić bieliznę? Tylko czarną i tylko koronkową 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? Nie 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? Nos 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? Brak danych 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory? Pół 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? Słyszałam rodziców ;/ 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? Nie 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? Nienawidzę zdrady 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię?monika 2) ile masz lat ?27 3) ile masz wzrostu? 170 4) ile ważysz ?55 5) jaki masz biust C 6) jaka jest twoja orientacja seksualna bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? zero 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 15 9) jak często się depilujesz? codziennie 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? super 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 16 13) Jak często uprawiasz sex rożnie 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? samolot 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 2M 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty?nie 17) ulubiona pozycja seksualna? od tyłu 18) jakie masz fantazje erotyczne? dużo 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? roznie 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz 14 21) jesteś obecnie w związku ? nie 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? w sobote 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? dzuo 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? kazdy 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? tak 27) lubisz dominować ? nie 28) czego oczekujesz od swojego partnera? 29) opisz się ladna 30) jaka lubisz nosić bieliznę sexy 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? i bez stanika i bez majtek 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? cała noc 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory 17 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? nie 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? z przygodnymi 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? tak 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam kolejne odważne kobiety do udzielania odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest przesluchanie,czy k****a szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos chce wypełnić to ok jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 anita 2 16 3 170 4 55 5 75B 6 hetero 7 nie 8 nie robię tego 9 nie robię tego 10 faceci między sobą powinni go uprawiać, mam namyśli entuzjastów i zwolenników, faceci mają ku temu wszelkie warunki 11 nic nie sądzę, nie uprawiam i nie zamierzam 12 jestem dziewicą 13 wcale 14 brak 15 nie 16 nie 17 brak 18 nie mam 19 nie robię tego 20 nie robię tego 21 nie 22 jestem dziewicą 23 nie 24 brak danych 25 brak danych 26 każdy niech robi co chce 27 nie 28 miłości 29 szczupła blondynka, oczy niebieskie 30 normalną 31 nie 32 nie myślałam 33 0 sekund 34 0 35 nie 36 nie 37 nie 38 nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra T
1) patrz nick 2) 39 3) 162 4) 65 5) 75E 6) hetero 7) na zero 8) 18 9) 1-2 razy tyg 10) niezbyt lubię, ale czasem uprawiam 11) uwielbiam 12) 18 13) niezbyt często,1-2 x w tyg 14) hmm....nie uprawiam sexu w dziwnych miejscach 15) zdarzyło się 2M+K 16) Ja 33,on 21 17) na jeźdźca, od tyłu 18) - 19) sporadycznie, wibratorek,w sypialni 20) nie pamiętam 21) tak 22) wczoraj, przyjaciel 23) lubię, różnych 24) nie wiem, nigdy nie mierzyłam 25) to chyba nie o rozmiar chodzi, raczej technika czyni mistrza 26) raczej wydepilowany...nie lubię włosów w ustach :-) 27) czasem, choć wolę ulegać 28) - 29) - 30) przyciągającą wzrok 31) raczej nie 32) akceptuję siebie taką jaką jestem 33) 6 godz z lekkimi przerwami 34) nie liczyłam, ale trochę ich było 35) chyba nie 36) kilka razy 37) tak 38) nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Jak mas na imię? :) 2) ile masz lat ? 22 3) ile masz wzrostu? 157 4) ile ważysz ? 46/7kg 5) jaki masz biust A 6) jaka jest twoja orientacja seksualna Bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? wygolona 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 14 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie próbowałam 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 15 13) Jak często uprawiasz sex - 1-2 w tygoniu :( 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? samochód :) 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 17) ulubiona pozycja seksualna? od tyłu ;) 18) jakie masz fantazje erotyczne? trójkącik 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? kilka razy dziennie 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz 21) jesteś obecnie w związku ? tak 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? kilka dni temu 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? lubię ;) 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? musi być gruby, min. 16 cm 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? goli 27) lubisz dominować ? nie! 28) czego oczekujesz od swojego partnera? gotowości do działania, w każdej sytuacji 29) opisz się - wyżej 30) jaka lubisz nosić bieliznę - koronkową, głównie czarną 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? nie 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nie 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? całą noc 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory 4 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? nie 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? nie 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, dziewczyny pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Karolina 2) ile masz lat ? 17,3 3) ile masz wzrostu? 162 4) ile ważysz ? 48,5 5) jaki masz biust? 75B 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? Biseksualna 7) wydepilowana , w jaki sposób? Wydepilowana całkiem 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 13 9) jak często się depilujesz? Jak mi się chce 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? Uprawiam, trochę boli 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Uprawiam, bardzo mi się podoba 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? Nie uprawiałam seksu, tylko anal pierwszy raz jak miałam 16 lat 13) Jak często uprawiasz sex? Nie uprawiam 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? Uprawiałam anal w krzakach 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach? Nie uprawiałam 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? Nie 17) ulubiona pozycja seksualna? Na jeźdźca 18) jakie masz fantazje erotyczne? Seks na pralce 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz? Tak, codziennie, palcami, w domu na łóżku 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 11 chyba 21) jesteś obecnie w związku? Tak 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? Anal uprawiałam miesiąc temu. 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich? Nie używam 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex? Jakieś 14cm 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? Nie wiem 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? Jak się goli 27) lubisz dominować? Tak 28) czego oczekujesz od swojego partnera? Miłości :D 29) opisz się – szczera, wrażliwa 30) jaka lubisz nosić bieliznę? Obojętne, każdą lubię 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? Nie :D 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie? Nic.. wszystko mi pasuje. 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek? Nie pamiętam 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory? 1 od anala, 2 od orala 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo? nikogo 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? Nie 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim? Tak. z kolegami, byłym chłopakiem 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Jak mas na imię? Dagmara 2) ile masz lat ? 18 3) ile masz wzrostu? 165 4) ile ważysz ? 56 5) jaki masz biust? 75E 6) jaka jest twoja orientacja seksualna? bi 7) wydepilowana , w jaki sposób? całkowicie 8) w jakim wieku po raz pierwszy się depilowałaś? 13 9) jak często się depilujesz? latem co 3-4 dni zimą co 2 tygodnie 10) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie ale mam ochotę 11) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak i nie mam nic przeciwko 12) ile miałaś lat gdy uprawiałaś sex po raz pierwszy? 17 13) Jak często uprawiasz sex? raz na pół roku ale wtedy przez 3 dni kiedy tylko się da 14) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? łóżko jego rodziców 15) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie nie nie 16) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? mój chłopak jest młodszy o rok i 2 msc 17) ulubiona pozycja seksualna? zależy od dnia 18) jakie masz fantazje erotyczne? seks na plaży 19) masturbujesz się, jak często , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak rękoma prawie codziennie na łóżku 20) ile miałaś lat gdy masturbowałaś się pierwszy raz? 16 chyba 21) jesteś obecnie w związku ? tak 22) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? nowy rok, mój chłopak 23) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nigdy nie używałam, chciałabym kajdanek 24) ile miał najwięcej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? tyle co mojego chłopaka 25) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie chodzę do łóżka z linijką 26) Wolisz jak twój partner goli czy jak ma owłosienie? obojętne, jak jemu jest wygodniej 27) lubisz dominować ? zależy od humoru 28) czego oczekujesz od swojego partnera? dojrzałości, opiekuńczości, wierności 29) opisz się - 165cm, 56kg, 75E, włosy brązowe, oczy zielone 30) jaka lubisz nosić bieliznę? wygodną, czarną 31) zdarza ci się wychodzić z domu bez majtek lub stanika, jeśli tak to bez czego? raz mi się zdarzyło wyjść bez stanika 32) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? tak, wszystko, nos najbardziej 33) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? nie patrzyłam na zegarek przed ani po seksie 34) ilu miałaś partnerów seksualnych do tej pory? 1 i mam nadzieję że ostatniego 35) przyłapałaś kogoś na sexie, jeśli tak to kogo ? rodziców jak miałam 10 lat 36) zdarzyło ci się uprawiać przygodny sex, jeśli tak to ile razi i z kim? nie 37) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie 38) wzięłaś kiedykolwiek pieniądze za sex? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariowaliście-tyle punktów, komu chce się to czytać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×