Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjemniaczek

Ankieta erotyczna dla kobiet

Polecane posty

Gość Przyjemniaczek

1) ile masz lat ? 2) ile razy uprawiałaś sex? 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 9) ulubiona pozycja sexualna? 10) jakie masz fantazje erotyczne? 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? 12) jesteś obecnie w związku ? 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17) lubisz dominować ? 18) czego oczekujesz od swojego partnera? 19) opisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej puknijcie się w czoło
człowieku na erotycznym w większości siedzą same pustaki - czy ty naprawdę wierzysz w to, że któraś przebrnie przez przeczytanie tej twojej ankiety nie mówiąc o skleceniu odpowiedzi ?? :) bez urazy oczywiście hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
Wierze w to , chyba pytania nie są trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa trudne i napewno jakas fajna kobieta ci na nie odpowie:)nie trac nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
może odpowiesz jako pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz ? 28 2) ile razy uprawiałaś sex? nie da sie policzyc 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? lubie,tak 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak 5) ile lat kiedy miałaś pierwszy raz?16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? ubikacja w pociagu 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? tak 2 k 3m raz tylko 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 19,20 9) ulubiona pozycja sexualna? wszystkie 10) jakie masz fantazje erotyczne? duzo pisania 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? wibrator w domu 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex?wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?tak roznych 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 18 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 15 17) lubisz dominować ?zadko 18) czego oczekujesz od swojego partnera?wiedzy jak robic mi dobrze 19) opisz się 162 cm biust d, brunetka 52-55 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kulka..
Możesz wymyślić więcej pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.m.n.m.
1) ile masz lat? - 25 2) ile razy uprawiałaś sex? - w tym tygodniu 2 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? - nie, nigdy, a mój chłopak nawet nie chciałby 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? - tak, to podniecające 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? - 22 :) 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? - łóżko matki mojego chłopaka, nic szczególnego 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? - nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? - tylko oralny, on 17 ja 21 :) naprawdę 9) ulubiona pozycja sexualna? - chyba klasyczna 10) jakie masz fantazje erotyczne? - brutalny seks, ale nie aż taki 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz? - nie, no bardzo rzadko prysznicem 12) jesteś obecnie w związku ? - tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? - wczoraj nad ranem 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich? - nie używałam jeszcze 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex? - nie mierzyłam 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? - pewnie im większy i grubszy tym lepszy, choć nie mogę powiedzieć bym naprawde była zaspokojona 17) lubisz dominować? - nie, a poza tym brzydzę się facetami którzy chcą być ulegli 18) czego oczekujesz od swojego partnera? - stanowczości, opieki, wyczulenia na moje potrzeby, pamiętania o mnie, pomysłu na siebie, dobrej socjalizacji, optymizmu, umiejętności decydowania, wysokiego wzrostu, jakichś mięśni, i żeby nie miał głupiego wyrazu twarzy 19) opisz się - wysoka ładna blondi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kulka..
Lolit a Ty każdemu swojemu partnerowi mierzysz fiuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
Kulka może odpowiesz najpierw na powyższe pytanie :)? a pozniej coś sie jeszcze wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kulka..
Nie chce mi się Przyjemny... A poza tym po choooj Ci ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
do ogólnej poglądowości , a co ci się chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla,.,.o
jeszcze mozna dodać pytanie ilu partnerów seksualnych miałyście do tej pory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.m.n.m.
chciałam jeszcze zmodyfikować: 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? - zapomniałam że jeszcze normalny seks z młodszym o rok, on 22 ja 23 i teraz on 24 a ja 25 (inny chłopak), i pieszczoty z młodszym o rok w międzyczasie; ten 17 latek wydał mi się po prostu najbardziej spektakularny. 9) ulubiona pozycja sexualna? - lubię też od tyłu 18) czego oczekujesz od swojego partnera? - chodzi o seks, to żeby kurwa mać był cierpliwy i zrozumiał że potrzeba mi czasu a nie co chwila zmieniać miejsce i tempo pieszczot, jak cholera znajduje ten punkt to niech tam zostanie jak widzi że wzdycham itp, zawsze coś się o milimetr przesunie albo on przyspiesza a ja mu przecież mówie że powinno zostać jak jest !!!!!!!! nie mówię o normalnym stosunku bo z tego to już w ogóle nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kulka..
Jeść i spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
może również każda z pań dodać od siebie jakieś pytanie do ankiety , na jakie pytanie chciała by odpowiedzieć a takie nie znalazło sie w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam, napisze
1) ile masz lat ? 30 2) ile razy uprawiałaś sex? no bez jaj, przecież nie liczę... ale biorąc pod uwagę średnią ilość stosunków w tygodniu + ilość lat od kiedy jestem aktywana seksualnie to wychodzi mi tak pi razy drzwi 3500 razy 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie przepadam, bardzo rzadko 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? lubię, tak 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? przystanek autobusowy 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? od tyłu 10) jakie masz fantazje erotyczne? seks grupowy, disgrace, piss 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, palcami, we własnym łózku 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? dziś rano 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem, nie mierzę 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? patrz wyżej 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? stanowczości, umiejętnosci zaspokojenia moich potrzeb, czystości 19) opisz się - 182cm, 66kg, biust 75C,, długie proste włosy, ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
masz racje "2" pytanie jest troche zle ujęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
dodatkowe pytanie 20) w jakiej lubicie chodzic bieliźnie? opiszcie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
lolita odpowiesz jeszcze na dodatkowe 20 pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a co mi tam, napisze
Ludzie pomiędzy 20 i 60 rokiem życia odbywają średnio 4450 stosunków seksualnych.To niezłe jebadło z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Za chwilę 23. 2. Niezliczoną ilość razy. 3. Lubię, czasem uprawiam. 4. Bardzo lubię, uprawiam. 5. 18. 6. Dolina Pięciu Stawów :) 7. Nie. 8. Nie. 9. Od tyłu. 10. Bardzo zbereźne :) 11. Swoimi dłońmi, najchętniej pod kołderką. 12. Tak. 13. Nie pamiętam. 14. Nie używam. 15. 16 cm. 16. 16 cm :) 17. Raczej nie. 18. Szaleństwa w "łóżku". 19. 156 cm, 47 kg, jasna blondynka z długimi, kręconymi włosami, szczupła budowa ciała, zielone oczy, jasna karnacja, nieduży, ale jędrny biust :) 20. Lubię elegancką bieliznę w rozmaitych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
Ponawiam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka929292
1) ile masz lat ? 20 2) ile razy uprawiałaś sex? nie liczę :) 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? próbowałam, nie lubię 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbia byc tak zaspokajana i chętnie zaspokajam tak partnera 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 15 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? toaleta w barze 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? zalezy od nastroju, ale od tylu i na jezdzca sa najfajniesze :) 10) jakie masz fantazje erotyczne? kochac się w ,esie z moim mezczyzna 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? nie 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mierzę ich xD 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie rozmiar a podejscie sie liczy :) 17) lubisz dominować ? czasami 18) czego oczekujesz od swojego partnera? ze bedzie czuły i odpowiednio mnie rozgrzeje przed stosunkiem 19) opisz się 164 szczupla brunetka miseczka d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) 22 2) Już chyba się nie da tego zliczyc :) 3) Nie uprawiam, może kiedyś spróbuję. Na tą chwilę to dla mnie niehigieniczne. 4) Jest cuuuudowny :):):) 5) 17 6) stadion, przy śmietniku xddd 7) Nie :o 8) Nieee 9) Na pieska 10) Seks na plaży 11) czasami, robię to ręką. Miejsce- łózko. 12) Jestem w związku. 13) Rano :D 14) Nie potrzebne na razie :) 15) 18 16) średni, bo nawet wąska i płytka jestem :) 17) Czasami :) 18) Aby był taki jaki jest 19) Brunetka, 165cm wzrostu, 55kg, Biust C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
odpowiesz jeszcze na 20 pytanie odnośnie bielizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni z sieradza
1) 32 2) dużo 3) tak, ale nie za często 4) tak często 5) 24 6) sypialnia małżeńska mojego kochanka 7) nie, daję tylko jednemu na raz 8) tak, 2 lata młodszy 9) pasywna od tyłu 10) że robi mi to kobieta 11) tak 12) nie 13) miesiąc temu 14) nie 15) na oko z 20 cm 16) każdy 17) nie, wolę pasywnie 18) czyłości 19) delikatny brunet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
1) ile masz lat ? 24 2) ile razy uprawiałaś sex? tysiace razy 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? dopiero mam zamiar sprobowac 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? nie wiem tylko raz probowalam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 19 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? dzialka 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? on 21 ja 23 9) ulubiona pozycja sexualna? lyzeczki 10) jakie masz fantazje erotyczne? zeby przywiazal mnie do lozka i zaspakajal tak dlugo az zaczne piszczec :) 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? wibratorem w domku 12) jesteś obecnie w związku ? nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 1,5tyg temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem, nie mierzę ale tak na oko 20 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? zebym miala obydwa orgazmy tzn lechtaczkowy i pochwowy ok 15-20 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? czulosci namietnosci, umiejętnosci zaspokojenia moich potrzeb i wyrozumienia 19) opisz się - 172cm, 66kg, biust 85CC,, długie proste włosy, ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×