Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambitna457

Anna Dekoracje

Polecane posty

Hej dziewczyny. Niedawno wyszłam za mąż i stwierdziłam że podzielę się z Wami moim szczęściem. Szukałam tutaj jakiś pogawędek na temat wystroi wesel ale niestety nic nie znalazłam więc postanowiłam sama założyć taki temat. Na wstępie muszę zaznaczyć że naprawdę byłam onieśmielona wystrojem mojego wesela a wszystko zawdzięczam firmie Anna. Powiem wam że jak przeglądałam oferty różnych firm to byłam zawiedziona monotonicznością tematów. Przeważnie tylko dwa czy trzy a reszta to tylko powielanie w różnych kolorach. Aż tu nagle spotykam firmę Anna i byłam zaszokowana podejściem d tematu. Na wstępie usłyszałam że nie mam co się rozglądać za propozycjami wystrojów tylko wszystko zrobimy razem, kreatywnie i od początku. Najpierw jest tak zwany wystrój próbny dostosowany do sali oraz naszych własnych preferencji. Agentki są naprawdę sympatyczne, miłe, otwarte na wszelkie propozycje i umiejące się wbić w czyjś gust ( w końcu są po studiach plastycznych) :P Powiem wam że pomimo swojej oryginalności nie mają wygórowanych i zajmują się totalnie wszystkim. Od dekoracji samochodu, domu po dekorację kościoła. A z reszta co ja wam będę opowiadać. Same zobaczcie www.anna-dekoracje.pl Ps. Przepraszam że aż tak się rozpisałam, bo w końcu ma to być rozmowa a nie monolog ale za bardzo mnie emocje poniosły.... Mam nadzieję na rozwinięcie dyskusji.... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ta Pani z Anna-dekoracje z głogowa nie dotrzymała umowy miała przystroic kościół w nowej soli dla dwóch par wogóle się nie pokazała brak przystrojenia pieniadze zainkasowała i brak odezwu z jej strony sprawa została zgłoszona na policje -nie polecam tej pani z Anna-dekoracje.pl jednym słowem oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Anna chciała zrobić sobie psudoreklame ale jak dla mnie nieudany chwyt hehehe,a co ja zresztą będę się rozpisywac,sami zobaczcie ....no usmialam się z tego tekstu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataolszyk
a to bardzo ciekawe co piszesz bo ja tez zamowilam dekoracje u tej pani ale jakos wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem totalnie niezadowolona, rozczarowana, sfrustrowana i wściekła na tą panią. Popsuła całą naszą dekorację. Odstawiła tandetę za kilka tysięcy, a teraz nawet nie chce oddać pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Pani bezszczelnie nie kłamac chociaż wszedzie pisze Pani anonimy i do tego oszukuje , poniszczone materiały , brudna sala itp poprostu szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno została wplacona kwota 1300 zł czyli połowa sumy w umowie wiec niech sie liczy Pani ze słowami i oszczerstwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno została wplacona kwota 1300 zł czyli połowa sumy z umowy wiec niech sie liczy Pani ze słowami i oszczerstwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniała pani dodać że została zapłacona też kwota za zastawę stołową, z której otrzymałam tylko talerze filiżanki i sztućce, a miało być wszystko włącznie z chochlami do zup. O tych pieniądzach Pani już nie wspomina. Brudne materiały... owszem mam sfotografowane obrusy, które miały być nowe i czyste, a przyjechały poplamione. I żeby nie kłamać to ja z moją rodziną prasowaliśmy obrusy i ustawialiśmy stoły, a po wszystkim przewieszaliśmy firany, które państwo pozawieszali w taki sposób żeby tylko były i by jak najszybciej uciec. Hmmm... poszłam państwu na rękę bo nie chciałam ciągnąć tego dalej i tak napsuli nam państwo nerwów dzień przed ślubem, ale nawet wtedy nie wykazali się państwo rozsądkiem i skruchą. Nie mieli państwo na tyle przyzwoitości by powiedzieć ok przeliczyliśmy się nie daliśmy rady zrealizować tak gigantycznego projektu. To jeszcze byśmy zrozumieli. Usłyszeliśmy zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny napiszcie mi cos wiecej na temat tej Pani poniewaz ma dekorowac u mojej siostry i strasznie sie obawiam patrzac na komentarze ze nie jest tak jak powinno prosze o wiecej informacji jesli u kogos juz dekorowala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz znać szczegóły podaj namiar na siebie (e-maila, nr gg czy na fb) to chętnie się podzielimy informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKO1
witam czy mozecie mi dziewczyny powieziec o co chodzi z ta dekoratorka..mam slub niedlugo i ona ma mi robic dekoracje...wydawala sie ok...ale zaczyna cos krecic...zaczynam sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamczucha ,oszustka - wyłudza pieniądze i więcej się nie odzywa. Uważajcie dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę sporo osób oszukanych przez tą Panią "magister" a sprawa jest nie tyla poważna i z przeznaczeniem dla policji co do sprawy w sądzie i z tego co wiem do wygrania w 99%. Pomyślcie może o pozwie zbiorowym - dużo mniejsze koszta i jest wsparcie i zrozumienie we wspólnej smutnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym żeby sie zebrać razem,mnie rownież oszukano.jakby co będę śledzić regularnie śledzić wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również jestem za tym, żeby się zebrać w grupie bo my również zostaliśmy pokrzywdzeni przez tę panią. Na pewno trzeba pozbierać rzetelnie dowody - umowy, zdjęcia, maile. Przyszykujcie dla prawnika zestawienie co miało być, a co było lub nie było. Jeśli jest ktoś kto podejmie się tematu to proszę o kontakt na gg- 51061624.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. napiszcie co sie u was stalo?mnie wystawila do wiatru.wciaz czekam na zwrot pieniedzy.ale niedlugo sprawa trawi na policje.zbierzmy sie w koncu do kupy i zacznijmy dzialac,ja jej tego nie popusze.Wziela kase,i w sumie nie zrobila nic,nie ma z nia kontaktu,nie odbiera telefonu,zmienila strone intenetowa.Anna -dekoracje juz nie istnieje.trzeba to jakos naglosnic zeby nikomu wiecej nie zaszkodzila.A wydawala sie taka mila.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra - mnie tez oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana1234
Mnie także oszukała! Wesele mam 9tego sierpnia i w pore się opamiętałam! Wzięła pieniądze i zero kontaktu! Na spotkanie przywiozła jakieś szmaty i dwa wazony! Obiecuje góry i się nie wywiązuje! Napiszcie swoje maile dziewczyny! Zbierzmy się przeciwko niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rowniez oszukala.tuz przed slubem.zbierzmy sie wkoncu dziewczyny do kupy,nie mozemy jej na to pozwolic.dzieki bogu w miare szybko sie zorientowalam i wzielam nowa dekoratorke ale ta pseudo pani mgr sztuk pieknych nie moze bezkarnie oszukiwac dalej.piszcie ,komentujecie,i wezmy sie wkoncu za nia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dzis czekam na swoje pieniadze,mozna dzwonic do usranej smierci/zglaszam to na policje./pojdzie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zostałam oszukana! Chętnie się dołączę do zbiorowego po-zewu na tą nieszczęsną dekoratorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam właśnie wiadomość że z powodów zdrowotnych rozwiązuje umowę i że pieniądze zostaną zwrócone. Teraz tylko czekać czy dotrzyma słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKO1
to sobie na pieniadze poczekasz az sprawa nie trafi do sadu.u mnie tez rozwiazala umowe przez sprawy nie zdrowotne ale osobiste.do dzis czekam na pieniadze.telefonow nie odbiera,nawet z innego numeru,na maile nie odpisuje-ale jej nie popuszcze.widze ze na tym forum sie tylko zalimy a nikt nie jest w stanie nic wiecej zrobic.podaje maila na ktorego mozecie do mnie pisac co i jak zbierzmy sie wkoncu i zrobmy z pania pseudo dekoratorka porzadek totalny.policja,sad,gazeta glogowska ,tvn.pozdrawiam wszystkie oszukane.moj mail beapat3125@ymail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zgłosił juz sprawę na policje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo czy któraś dostała zwrócona zaliczkę? Dziewczyny ślub za 3 tygodnie napiszcie coś co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij że ta dekoratorka się zjawi, ja mam ślub na początku października i właśnie rozwiązała umowę. Na szczęście udało mi się znaleźć już kogoś innego, niestety dekoracja nie będzie taka jak sobie wymarzyłam ale lepsze to niż nic. Teraz tylko musze szukać kogoś kto zgodzi się zrobić tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKO1
z tego co mi wiadomo jeszcze nikt nie dostal zaliczki spowrotem.mnie pani magister sztuk pieknych wystawila 3 tyg przed weselem.tragedia.myslalam ze ja rozniose.zerwala kontrakt z powodow osobistych,ale juz wczesniej krecila ze tego nie ma,tamto jej ukradli,ze maz nie dojechal,ciagle jakies wymowki.na spotkaniach miala tylko jak tu opisuja poprzedniczki sztuczne kwiaty,skrawki obrusow,a reszta jeszcze nie przyszla.nie macie co liczyc na to ze kase odda ,trzeba zaczac dzialacc.przestance byc anonimowe i wpiszcie jakis nick lub maila to sie jakos razem skontaktujemy i wspolnymi silami zalatwimy pania pseudo-dekoratorke raz na zawsze. dzieki bogu znalazlam pania ktora uratowala mi d**e i zrobila przepiekne dekoracje. ps.mojej zaliczki do dzis nie dostalam /telefonu nie odbiera/na maile nie odpisuje-ale ja jej nie popuszcze.caly net sie o niej dowie.anna-dekoracje .pl nie pojawia sie juz na zadnej stronie. teraz jest mega cudna stronka http://uslugi-dekoracyjne.pl ale i ta nie bedzie miala wielu zwolennikow.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×