Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deesceentraadaa

Anna Starmach - MasterChef i Pyszne 25

Polecane posty

Gość deesceentraadaa

Też Was tak potwornie irytuje jej styl bycia, ta wymuszona erotyczność, mrużenie oczu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalabym ...
tak, wygląda na strasznie wredną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna laseczka
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesceentraadaa
I to: "wiecie co robiłam jak bylam mała?" i wkłada tego palucha do miski i oblizuje. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna laseczka
zazdrościcie jej urody. Wredne babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalabym ...
tak tak zazdrościmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wg mnie ona w ogóle nie ma swojego zdania jak ta małpa z mam talent- Foremniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikomu nie zazdroszczę, jestem ładniejsza :P ;) i mam zgrabniejsze nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
wkurza mnie ona strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto odda fartucha
ona jest przede wszystkim sztuczna i "kamera jej nie lubi" ona nie ma swobody i lekkości w byciu przed kamerą ani w Masterchefie ani w Pyszne 25. A komentarze w w Masterchef są fatalne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
heh, ja ja pamietam z idola :) niech wroci do spiewania, a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto odda fartucha
ona w Idolu też była- ooo matko.... jakie te dzieci "ustawionych" rodziców ze wszechmiar utalentowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeenaaaaaaa
nie lubie jej, na sile probuje byc sexi i jej to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszne25---
kto odda fartucha ---> chyba pomyliło Ci się z Anna Szarmach. Ona była w idiolu a Anna Starmach nigdy nie śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upopajka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlops
Szkoda, że nie udało się sprowadzić Gordona Ramseya. Myślę, że program byłby wtedy ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Ona jest straszna, nie mogę ogładać tego pyszne 25, bo nie dość, że pełno tam bledow, to jeszcze ta kobieta, ktora doprowadza mnie do szalu swoim szczekosciskiem i sztucznoscia. Nie wiem kim ona jest i czemu niby ocenia ludzi w master chefie... Moim zdaniem nie ma za bardzo pojęcia, powtarza wszystko za M. Gessler i tym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam pyszne 25
i ania tez jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfbgrtbtny
chyba gesslerowa jej nie lubi, tak mi sie wydaje, nie czesto daje jej sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mibo
Lubie ogladac ten program, Ania mila,mozna przepisy zastosowac w swojej kuchni, lecz nie moge patrzec na fruwajace wlosy nad potrawami i oblizujacę łyzkę Anię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te jej końcówki hahah
Ja nie mogę Dobroł piełknoł smacznoł niesamowitoł Hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia p***a wogóle nie ma pojęcia o gotowaniu, nie wiem po co w ogóle jest w tych programach kulinarnych (żal.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodz 2013
jej sztuczność poraza, nie wiem kto sponsoruje jej programy i czemu jeszcze się nie ocknęli ze to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ją lubię. Oglądałam Mastercheff'a i wywarła na mnie wrażenie osoby kompetentnej (zdziwiłam się, kiedy się dowiedziałam, że jest taka młoda, bo sprawiała wrażenie osoby wiedzącej co mówi, z dużym doświadczeniem). W dodatku jest jest miła i ja tam żadnej sztuczności w niej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam ten program tylko ze względu na przepisy bo są rzeczywiście fajne ale ona mnie tak w*****a, ze czasami aż nie mogę :D Jest ładna, mogę to przyznać i tego jej nie zazdroszczę ale w*****a mnie jej sposób mówienia, gesty, właśnie to mrużenie oczu itp. Próbuje być na siłę taka 'spoko' ale jej nie wychodzi. W ogóle wydaje mi się, że ona o gotowaniu ma nikłe pojęcie po prostu ktoś jej podstawia składniki i mówi to zmieszaj z tym, to dopraw tak, to gotuj tyle itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiaładziewczyna1
Z całego MasterChef'a najlepszy kuchasz to Michel Moran. Pysznie gotuje, kamera go lubi (te jego: oddaj fatucha :D) Gessler wygląda na osobę straszną! Nie lubię jej. Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce, ale oglądałam często Kuchenne Rewolucje i te jej demolki były straszne. Jakby nie mogła pomóc bez rzucania talerzami? A ta Anna Starmach jest mało doświadczona, nie smakują mi jej przepisy (zrobiłam kiedyś szaszłyki z jej przepisu i wszystkim chciało się rzygać, taka siara)... Ale wygląda na osobę sympatyczną mimo wszystko. Jednak do TV się nie nadaje, szczególnie MasterChef. Tam była tak jakby tłem. Tylko Moran i Gessler w tym programie pomagali. Najbardziej Moran. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta baba jest głupia. Tak naprawdę nie potrafi gotować.! Idiotka zamiat risotto robi kaszotto hihi dobra może to ktoś polubi ale kaszę robiła na jednej patelni a grzyby na drugiej! W risotto chodzi o to że ryż ma przejść zapachem i smakiem grzybów! Dlatego najpierw smaży się np grzyby i dorzuca się ryż. Wszystko na jednej patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej się wydaje że potrafi gotować. ! Nie powinna być jurrorem! Sama nic nie potrafi a innych ocenia. Ona uczestnikom do pięt nie dorasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×