Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ANTYDEPRESANTY czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Proszę o pomoc ponieważ podejrzewam u siebie depresję. Nie byłam jeszcze u lekarza a właściwie to nie wiem jakie kroki najpierw podjąć. Do jakiego lekarza się udać i ile mniej więcej kosztuje takie leczenie. I na ile jest skuteczne. Jeśli ktoś może mi w tych kwestiach pomóc to bardzo proszę o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do twojego tytulowego pytania, to oczywiscie! Antydepresant postawil mnie na nogi w ciagu kilku tygodni. I bzdurne sa twierdzenia, ze oglupiaja, uzalezniaja itd. Moga byc oczywiscie zle dobrane, wtedy nie ma pozytywnwgo efektu. Teoretycznie SSRI sa takie same, ale na kazdego dzialaja inaczej, wiec na ogol trzeba sprbowac kilku zanim sie trafi na wlasciwy. Co do reszty, nie wiem, nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie antydepresantami jest skuteczną metodą leczenia depresji. Takie leki przepisuje lekarz psychiatra. Najlepsze efekty daje połączenie farmakoterapii z psychoterapią. Wspomóc leczenie możesz również aktywnością fizyczną, odpowiednią dietą (ograniczenie kawy i alkoholu, suplementacja magnezem) oraz aromaterapią i piciem wyciągu z dziurawca (stosując antydepresanty skonsultuj się z lekarzem czy mogą być łączone z ziołami). _____________________________________ www.pomocwwarszawie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę w Polsce psychiatra, a u mnie zwykły lekarz ogólny. I działa, nawet nie potrzeba terapii, choć niektórym pomaga. Co na kogo zadziala jest bardzo indywidualną sprawą i w depresji należy spróbować wszystkich dostepnych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×