Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty anty

ANTYKONCEPCJA co wybrać? porady

Polecane posty

Gość anty anty

Witam mam pytanie odnośnie środkow antykoncepcyjnych co jest waszym zdaniem warte polecenia jest tyle specyfików na rynku plastry spirale plastry ze asz szok? A wy moje drugie Panie co byście polecily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy to od wielu czynników,np wiek ,staz bzykania ,zdrowie,charakter bzykającej sie ,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę tabletki.Przytyłam i nie mam ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduróżowe
jak dla mnie najlepsze są tabletki mimo iż jestem osobą zdezorganizowaną okazało się że o codziennym braniu tabletek pamiętam, nigdy nie zapomniałam pigułki no i te poczucie bez bezpieczeństwa, które mi daje, że mogę się kochać z narzeczonym i o nic nie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduróżowe
ja od tabletek nie przytulam, ochotę na seks mam nadal bardzo dużą ;) jedynie początkowo miałam zmiany nastroju ale przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
Wiek 22 lata okres regularny góra dwa dni różnicy, 1 dziecko z hormonami wszystko ok. Seks hm stosunkowo często 4-5 razy w tyg.(stały partner). No właśnie te tabletki to tak nie bardzo za dużo się o nich nasluchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
Bo w sumie tabletki trzeba dostosować do osoby chyba co nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
A może z własnej autopsji korzysta z tzw krążków czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wielu lat stosuje tabletki antykoncepcyjne, przez ktore nie raz mialam rozne skutki uboczne, ktore na szczescie juz minely! ostatnio pojawila sie u mnie tez suchosc pochwy, przed ktora juz dawno ostrzegal mnie ginekolog, wiec wiedzialam co robic, zaaplikowalam sobie globulke z kwasem hialuronowym Hydrovag, ktora ma bardzo dobre wlasciwosci nawilzajace, po takiej 7 dniowej kuracji suchosc pochwy zupelnie minela:) tak wiec jest to dla mniebardzo dobra metoda antykoncepcji, na ktora trzeba miec sposoby walki ze skutkami ubocznymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw stosowałam pigulki,później plastry az w koncu doigrałam sie zakrzepicy,a włosy wypadały garsciami.Jedyne co moge teraz stosowac to wkładke tzw spirale bez hormonów i taka mam założona i zero skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy chcesz stosowac poprzez buzię czy poprzez cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka mam wkładkę hormonalną Mirene. Rewelacja. Zero skutków ubocznych. Ochota na seks duża i jednodniowy okres co jest dla mnie sporą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydka
Według mnie najlepsze są tabletki. Lekarz zrobil mi badania i dostalam Vixpo. Biorę codziennie i problem z martwieniem się o ciąże jak ręką odjął. Bałam się, że zapomne o tabletkach, ale pobrałam apkę Rózowe lusterko i jest wszystko ok. Nie zapominam i moge sie cieszyc sexem. A i moj facet jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak tabletki najlepiej wypadają? ;) Jeszcze na pewno będę gadala z ginekologiem ale zawsze lepiej zapytać Wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybrałam tabletki jestem osobą skrupulatną więc o nich nie zapominam. Osłonowo stosuje harmonellę, która chroni serce i wątrobę. Dzięki tabletką moje okresy nie są już takie obfite i bolesne a i cera mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieterka0987
Wkładki nigdy nie założę. Plastry widać, chyba jednak tabletki najbardziej mnie przekonują. Ae najważniejsze to dobrać antykoncepcją odpowiednią do Twoich wyników badań hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawde jak ginekolog dobrze dobierze tabletki i co pół roku będzie kontrolował wyniki badań krwi to tabletki nie sa takie straszne. Dodatkowo można stosowac osłone do antykoncepcji, np Harmonella ma dobrze dobrany skład witamin, w dodatku w dawce 100% dziennego zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×