Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romek1254

Aquilamed Opinie

Polecane posty

Gość Romek1254

Witam, Czy spotkał sie ktoś z robotem wielofunkcyjnym Ritello? słyszałem wiele dobrego o nim i licze na to ze ktoś podzieli sie swoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Ritello od roku, nie moge narzekać, szeroka gwarancja i wiele funkcji to najwieksze plusy urządzenia. A biorac pod uwage to ze moja dwojka dzieci ma alergie, to jeszcze bardziej jestem zadowolony z jego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Obejrzalem miesiac temu prezentacje urządzenia i funkcje prania dywanow i materacow naprawde robia duże wrażenie a skoro można kupić urządzenie które zastepuje profesjonalne firmy ktore biora za to duze pieniadze to generuje to oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze konczy sie era starych odkurzaczy na rzecz nowoczesnych urzadzen wielofunkcyjnych tak bylo z drukarkami i mysle ze i ta branza idzie w ta strone. Sam mocno zastanawiam sie nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzzzzz
Widzialem kilka tego typu urzadzen m.in. Hyla czy rainbow i na ich tle ritello wypada najkorzystniej pod wzgledem designu jak i oferowanych funkcji dystrybutor jak najbardziej rzetelny sprzet juz zamowilem i czekam teraz na jego dostawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Ritello od pół roku i na mnie najwieksze wrazenie zrobila funkcja nawilzania powietrza całkiem inaczej mieszka sie w domu wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ritello sprawdza się na tle innych urządzeń, ktoś posiada takowe informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wykształconym inzynierem ale na pewno Ritello ze wszystkich które widziałem wygląda najsolidniej, wykonane z abs'u co gwarantuje wysoką trwałość a design jak na urządzenie do sprzątania zadowalajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzadzenie godne uwagi, warto zobaczyc go na zywo, ja informacje otrzymalem do znajomych po czym umowilem sie na prezentacje. Nie do konca wierzylem w to co mowili znajomi a stwierdzilem ze dopoki nie zobacze nie wydam oceny. Prezentacja trwała 1,5 godziny i pozytywnie mnie zaskoczylo bez zbednego opowiadania o firmie prosta prezentacja mozliwosci urzadzenia w warunkach domowych czyli tj. wyglada zwykle sprzatanie. Dodam ze mieszkanie bylo kilka dni przed prezentacja sprzatane a ilosc kurzu w filtrze wodnym porazajaca. Jako ze jestem alergikiem zdecydowalismy sie z zona na zakup a na pierwsze efekty nei trzeba bylo dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach jest moda na bycie Eko co czesto jest drogie i przynosi pozadanych efektów czyli w rezultacie wydaje sie mase pieniedzy na lekka poprawe warunkow zycia . Tutaj jest inaczej urzadzenie jak najbardziej ekologicznie do pracy nie trzeba drogich worków, wystarczy zwykła woda wiec koszt uzytkowania to tylko : woda+prąd. Jako ze uzytkuje go malzonka, za ocene skutecznosci wezme po prostu "brak narzekania" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do prezentacji przekonał darmowy wyjazd na weekend - stwierdzilem co mi tam posiedze, poslucham a potem wykorzystam voucher. Zdziwienie bylo tym wieksze ze spodziewalem sie sluchania o urzadzeniu i historii firmy, a tu nie. Wszystko bardzo rzetelnie każda funkcja została omówiona wraz ze sprawdzianem w warunkach domowych. Jako że sam często podrozuje stwierdzilem ze to strata pieniedzy zeby kupowac cos co nie bedzie uzytkowane. Postanowiłem zrobić prezent swojej Mamie, poprosiłem tylko pana który prowadził prezentacje zeby przeprowadził ją także u rodziców, mama po prezentacji byla bardzo zadowolona a jako ze jej urodziny były za nie długo to nie zastanawiajac sie podjalem decyzje o zakupie. Na chwile obecna moja mama użytkuje urządzenie od ok. 2 miesiecy. A nie dawno otrzymałem informacje ze mamy już drugie urządzenie w rodzinie. Także myśle ze opinia, opinii nie równa a o samym Ritello nie uslyszalem zlego słowa (nie liczac tego ze czarny, ale kwestie estetyczne to zagadnienie indywidualne). Polecam, nie tyle ja co Mama i Bratowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kupnem tego typu urządzenia to jak z samochodem mozesz kupic sobie smarta za male pieniadze i bedzie jezdzil rok, dwa czy trzy to juz zalezy od Ciebie. W dzisiejszych czasach najczesciej jakos idzie za ceną. Z tą różnicą że drogi samochód nie wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie (chyba ze psychiczne) a Ritello już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Posiadam urządzenie Ritello od kilku miesięcy razem z żoną prowadzimy pensjonat i to głownie z mysla o nim zdecydowalismy sie na zakup. Teraz zeby wyprac materac wystarczy uruchomic urzadzenie a nie wzywac specjalistyczna ekipa. Ogolne zestawienei kosztów jak najbardziej na korzysc Ritello takze polecam naprawde jako uzytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzadzenia nie uzywam sama, zakupiłam go rok temu a na chwilę obecną używa go sprzątaczka. Jest bardzo zadowolona do tego stopnia że raz w miesiącu pożycza urządzenie żeby posprzątać u sasiadow o ktorych też pracuje. Z tego co wiem to też ich to przekonało do zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaNowa
My też mamy Ritello. Jesteśmy mega zadowoleni! Nie wyobrażam sobie sprzątać odkurzaczem workowym. Po prostu z Rirtello nawet podczas dużego sprzątania ładnie pachnie. Nie kurzy się-to najważniejsze. Ostatnio testowaliśmy funkcję chłodzenia. Sprawdza się bez zarzutów. Polecamy dodać amol i zrobić filtrację. Zapach zostaje długo w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof W
Uważam że Ritello posiada tak dużo finkcji gwarantujących utrzymanie czystości oraz funkcji medycznych że określam go na miarę XXI wieku. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna B
Niniejszym wydaję bardzo, a bardzo pozytywną opinię na temat oprawowania się urządzenia Ritello. Przede wszystkim bardzo jest ekonomiczne w użytkowaniu, zużywa małą ilość emergii elektrycznej co wolniej mierze ma na celu ograniczenie jakże dużych kosztów utrzymania. Chciałabym powiedzieć, że Pani z którą miałam przyjemność bywać na prezentacji ma niebywały dar przekonywania do nabycia urządzenia. Bardzo dużo ciekawych spraw można się z tych wypowiedzi tam dowiedzieć. Na ogół do żadnych z funkcji nie można mieć zastrzeżeń co do przydatności. WSZYSTKIE SĄ REWELACYJNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka B
spotkałam się z Panią Kasią bardzo miłą i uprzejmą. Która zaprezentowała mi urządzenie Ritello. Urządzenie bardzo mi się podobało bo jest funkcjonalne i łatwe w obsłudze. W chwili obecnej nie stać mnie na zakup takiego urządzenia. Bardzo dziękuję za miłą i przyjemną prezentację Pani Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z małżonkiem zakupiłam Ritello 3 lata temu. Widziałam niedawno najnowszy model który ciągle chodzi mi po głowie ze względu na niesamowitą skuteczność funkcji prania. Nie muszę dodawać, że używam Riitello, które jest dobrą inwestycją na przyszłość. Nie żałuję żadnej złotówki którą wydałam na raty. Dzisiaj kredyt mam spłacony i już widzę że zdecydowanie więcej pieniędzy zostaje mi w portfelu. Jak ktoś zastanawia się nad zakupem to z pewnością polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Ritello od niedawna, ale już mogę powiedzieć, że to była świetna decyzja. Po pierwsze, w końcu moje sprzątanie ma sens, i jest zdecydowanie łatwiej utrzymać porządek. Po drugie, sprzęt wygląda niesamowicie, i świetnie się prezentuje. Włączamy codziennie do filtracji, tak jak mówił pan Sławek i wszyscy czujemy się lepiej. Córcia ostatnio przyniosła katar z przedszkola, zrobiliśmy inhalacje i na drugi dzień nie było śladu po katarze, a mała przespała spokojnie całą noc. Bardzo się cieszę, że moja kuzynka pomyślała o mnie i mnie poleciła, abym popatrzyła sobie na ten sprzęt. Dziś to ja polecam gorąco, bo każdy powinien mieć takie cudo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj mieliśmy prezentację Ritello. Mieszkamy w Elblągu, była u mnie taka blondynka, przesympatyczna dziewczyna. Pokazała funkcje, te do filtracji a później że można też sprzątać. I wtedy szok. Przed spotkaniem czyściłam cały dom, a okazało się że w domu normalnie masakra...Nie mogłam uwierzyć, że tyle się napracowałam, a w domu masa kurzu, brudu i w ogóle aż wstyd! Mieliśmy odkurzacz wodny, ale pani wytłumaczyła nam różnicę, pomiędzy tym co mieliśmy w domu a Ritello. Dzięki temu zrozumiałam, że to co robiłam do tej pory jest bez sensu, i nie zamierzam tego kontynuować. Bardzo mi się podobało, i przede wszystkim, od wczoraj jestem pewna, jak chcę żeby wyglądało sprzątanie w moim domu - trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzia, a ten sprzęt to naprawdę dobre rozwiązanie. Super jest to, że można było sobie przetestować w domu przed zakupem, i że pani wszystko wyjaśniła bardzo cierpliwie. Polecam, nie tylko firmę, ale również jej pracowników. Świetnie się bawiłam na tej prezentacji, i nawet mój mąż, który normalnie zawsze jest negatywny i przyszedł na końcu, sam powiedział, że sprzęt jest bardzo dobry i pani też normalna i rzeczowa. Jak przeliczyliśmy, to faktycznie, ten sprzęt się opłaca i można mieć spore oszczędności w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy kto widział ritello w akcji przeżył szok. W takim razie po co produkować zwykłe odkurzacze które działają tylko powierzchownie ... Całe szczęście od dłuższego już czasu mam ritello i problem mnie nie dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie godne uwagi, dla każdego nie musisz być fanatykiem czystości żeby korzystać ritello obsługa urządzenia nie rózni sie od obslugi normalnego odkurzacza, więc po co przepłacać kupując worki i samemu sobie szkodzic!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem prezentację, prowadzona bardzo rzetelnie bez opowiadania o zbędnych rzeczach : funkcja - prezentacja , funkcja - prezentacja. Srednio wierzylem dopoki nie zobaczylem ;) mysle ze tak jak wiekszosc naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquilamed to naprawdę rzetelna firma, miła obsługa która jest przede wszystkim komunikatywna. Bardzo miłe było wysłanie kompletu naczyń w prezencie o którym nikt nie wspominał . musze powiedziec ze lubie takie niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy po prezentacji Ritello. Urządzenie zrobiło na nas bardzo bardzo duże wrażenie. Coś niesamowitego. Pierwszy raz spotkałam się z czymś do czego wlewamy zapach po zapachu a zawsze czuć ten końcowy. Nadal nie wiem jak to możliwe a jednak. Widziałam na własne oczy. Zapach nadal czuć choć minęło 6 godzin. Kupiliśmy bez wahania na raty które są bardzo korzystne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam zdanie wszystkich tu Państwa. Ritello to najlepszy odkurzacz jaki widziałam. Codziennie go używam, nie mam zastrzeżeń co do jego funkcjonalności. Najważniejsze dla mnie jest to że jak sprzątam to z tylu nie śmierdzi i nie wywala brudu tak jak w workowym odkurzaczu. Bardzo jesteśmy zadowoleni z inhalacji do przeprowadzenia której władamy gorąca wodę i sporo amoku. Efekt jest natychmiastowy. Nie mamy alergii ale polecamy dla tych co chorują na tą chorobę. Ritello sprawdzi się w domu alergika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z przeprowadzonej u mnie w mieszkaniu prezentacji figurującego urządzenia oraz zestawu naczyń kuchennych. Właściwość przedstawionego odkurzacza odpowiada osobom cierpiącym na alergię dróg oddechowych. Odkurzacz byłby potrzebny mojemu synowi Mirosławowi zamieszkałego w Brachowie w mieszkaniu gdzie przebywają trzy koty i pies. Również przepadł mi do gustu trzepak. O nabyciu przedstawionych prezentacji podejme decyzje po ustaleniu możliwości finansowych. Właściwość urządzenia Ritello rozwiązuje wiele problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezentacja na wysokim poziomie estetycznym. Osoba prowadząca zaciekawiła nie tylko mnie, ae również dzieci, które chętnie uczestniczyły w spotkaniu. Urządzenie jest naprawdę bardzo dobre i widać skuteczność działania jego oraz duże możliwości. Na pewno warte zakupu. Widać różnicę w sprzątaniu tym odkurzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie Ritello jest wspaniałym i wielofunkcyjnym urządzeniem, to prawdziwa pomoc w sprzątaniu, odświeżaniu i oczyszczaniu powietrza, przy tym pomieszczenia można tatem nawet chłodzić. Dla alergików to rewelacyjne, gdyż usuwa wszelki kurz, przy tym odpowiednio nawilża powietrze. Jestem zachwycona, zawsze o czymś takim marzyłam to prawdziwa pomoc, wszystkim polece. Prezentacja była prowadzona fachowo i wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×