Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASUBTELA

ASUBTELA

Polecane posty

Gość ASUBTELA

Lekarz wlasnie zapisal mi te tabletki, przed ciaza bralam Yasmin a to niby ich tanszy odpowiednik. A wy jak sie po nich czujecie, czy naprawde maja ten sam sklad, nie mam pojecia czy sa tansze od Yasmin bo bralam je ponad rok temu za to za Asublete zaplacilam 24 zl takze mysle ze to nie najgorsza cena. Martwie sie ze moge miec plamienia po nich a to by mnie strasznie zasloscilo bo juz mam dosc plamien wczesniej bralam Cerazette masakra ciagle plamienia wiec po co brac pigulki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0611
Hejka:) ja właśnie skończylam brać pierwsze opakowanie i powiem ci, ze przez 21 dni miałam plamienia, a teraz dalej krwawienie, wiec mam juz dosc. Poza tym chyba sama je odstawie, bo mam piegi, ktorych po tych tabletkach jest coraz wiecej oraz nasila mi sie tradzik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabsy od kilku lat. Od jakiegoś czasu miałam Midianę, a ostatnie trzy opakowania to właśnie Asubtella, czyli jej tańszy odpowiednik (płacę k.20zł). Generalnie czuję się dobrze, choć w porównaniu z Midianą nieco przytyłam i mam bolesne miesiączki. Może z czasem się to unormuje - jeśli nie to wrócę do Midiany (wolę płacić więcej i czuć się lepiej). Pamiętaj jednak, że każdy organizm inaczej reaguje na określone składniki i dawki w lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASUBTELA
Dzis wzielam 5 tabletke okres ustaje mam nadzieje ze nie bede miala plamien, narazie czuje sie dobrze zobaczymy jak bedzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przepisany Yasmin po 5 miesięcznej przerwie od tabletek. Dokładnie na obniżenie testosteronu (objawiało się to wykwitami skórnymi( ale też ze względu na antykoncepcję. drugie opakowanie i trzecie to już była Midiana bo w aptece nie mieli Yasminu, poźniej już wykupiłam Asubtelę 3 albo 4 opakowania ale przy 2gim Asubteli zaczeło mnie wysypywc okropnie na twarzy, plecach i dekolcie tak więc wróciłam do Yasminu i po tygodniu jak ręką odjął zero wykwitów skórnych - morał z tego taki, że odpowiednik odpowiednikowi nie równy i doświadczyłam tego na własnej skórze i na pewno Asubtela i Midiana nie działają tak moczopędnie jak Yasmin, a niby te same hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam dość Asubteli :( zaczełam już drugi tydzień i cały czas plamienia. Z tego co czytałam po forach to może być tak nawet przez 21 dni. Czy ktoś może mi powiedzieć, kiedy plamienia się skończą? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia32_32
Ja właśnie zaczęłam 3 opakowanie i czuję się dobrze. Na początku były małe plamienia, ale przy drugim opakowaniu było coraz lepiej, a teraz jest OK, więc moim zdaniem to się opłaca bo Asubtela jest sporo tańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Asutele ponad rok. Przez całe pierwsze opakowanie miałam plamienia, a potem przeszło. Ogólnie czuję się dobrze. Waga w normie, cera gładziutka, stany furii i depresji miałam i bez tabletek :D Libido nie spadło, a wręcz przeciwnie. To moje pierwsze tabletki anty i wg mnie są dobre no i tanie. Ja za swoje płace 21,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie Panie. Mam do was pytanie w sprawie asubteli. Czy któraś z was zaczęła je brać zanim zaczęła się miesiączka? Lekarz mówił, że mogę je tak wziąć tylko że przez 1 opakowanie nie będę jeszcze zabezpieczona a za 2 już będę. Czy któraś z was zaczęła je tak brać? Dodam że jestem 2 i pół miesiąca po porodzie. Ostatnio miałam miesiączke która trwała ok 2 tyg i skończyła się 19.03 a wczoraj zauważyłam plamienia nie wiem skąd, pomyślałam że pewnie znowu mam okres i zaczęłam od wczoraj brać asubtele. Wcześniej brałam cerazette i od półtora tyg lub nawet 2 nie biorę jej i miałam przerwę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoga
hej.ja Asubtele biorę już od ponad dwóch lat.Dla mnie jest rewelacyjna.Nie tyję( nie zatrzymują wody w organizmie-tylko dużo siusiam:))),nie mam żadnych wysypów,nie plamię....okres jest krótki ale intensywny i jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R:-D
Witam. Ja bralam najpierw yasmin potem asubtele - łącznie 5lat i dopadła mnie zatorowośc płuc do której przyczyniły się tabletki ale jak brałam czułam się ogólnie dobrze. Szkoda bo nie będę mogła stosować żadnej antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Ja przez klilka lat brałam Cilest i było ok. Teraz go wstrzymali by sprawdzic wiec lekarz przepisał mi Asubtele. Po niej nie mam plamien. ale ciągle jestem jakas poddenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecej się kochaj,a nerwica zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wildcats
Zaczęłam brać tabletki po raz pierwszy po ciąży jem 12 tab. i cały czas mam plamienia. Jutro idę do Gina bo jeżeli te plamienia biorą się z tego to odstawiam te tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilla83
Witam . Te tabletki dobrała mi mega źle , mam wszystkie efekty uboczne, tak więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to sprzedam jedno całe opakowanie nowe i jedno bez dwóch tabletek za 30 zł już z przesyłką. Pisać na gg 8867482 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociunia23
Witam . mam problem wczoraj brałam ostatnia tabletkę z opakowania asubtelii rano (ok. 9 ) a ok 12 dostałam już krwawienie i strasznie boli mnie brzuch nie mam rozwolnienia ani wymiotów tylko ostry klujący ból brzucha już 2 dzień. . Pierwszy raz cos takiego mi się zdarzyło czy może dziać się coś niepokojącego?? Asubtelle biorę już od ponad roku i pierwszy raz mam coś takiego. pomóżcie mi proszę. aaa zapominałam w 2 tygodniu zapomniałam o 1 tabletce. Może to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Drogie Panie. Zaczęłam brać Asubtelę 2 tygodnie temu wzamian za Cilest (który wycofali) ale mam okropne bóle głowy, czy to przejdzie po jakimś czasie? Czy któraś z Pań miała też taką dolegliwość? Może to zbieg okoliczności z ogólnym osłabieniem jesiennym i lekkim przeziębieniem ale nie wydaje mi się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3kropki
Witam, Mam do sprzedania 1 nowe opakowanie Asubteli (data ważności: 01.2015r.) Cena 20zł z przesyłką. Zainteresowane proszę o kontakt: kropcia@gmail.com pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupie tabletki ASUBTELA . pilar166@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bensi
Ja biorę tydzień czasu .Prawdą jest taka ,że spadło mi libido do poziomu zerowego ,brak zainteresowania czym kolwiek .Wpadłam na pomysł żeby dokupić asequrelle i chyba strzał w 10 tkę .Poprawa samopoczucia ,spadek wagi o 1,5 kg i nie mam ochoty na objadanie się ,nie jestem też senna.Polecam ten duet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed nimi brałam Levomine teraz biorę dopiero drugi tydzień. Plamienia miałam od początku jak brałam tabletki teraz mam jedynie gęstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie ASubteli, cena na opakowaniu 39,90 zł. Sprzedam za 30 z przesyłką. Termin ważności 02.2016 kontakt: lelunia123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Rzeszowie w jednej z aptek cena Asubteli to 9.99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do odsprzedania jedno opakowanie za 20 zl poniewaz zmienilam na inne a to mi zostalo. Prosze o kontakt e mailowy nonaturalniezeja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asubtelka
Ja dziewczyny brałam Asubtele przez jakieś 2,5 roku! Ogólnie czułam się po niej bardzo dobrze, nie zaobserwowałam jakiś skutków ubocznych w postaci złego samopoczucia (wcześniej brałam przez 0,5 roku Novynette nabawiłam się depresji, zawroty głowy, zasłabnięcia) więc Asubtela byłą dla mnie zbawienna! ALE jeden minus! Jak dla mnie ogromny minus, który zdecydował, że odstawiłam te tabletki... od pasa w dół przeokropny cellulit! :( Próbowałam z nim walczyć na wszelkie możliwe sposoby, dieta, sport, masaże. W końcu doprowadziłam do tego, że przy wzroście 162cm ważyłam 42 kg, a cellulit ani drgnął! Postanowiłam odstawić Asubtele i jak ręką odjął! Ale jak to się mówi... "jak nie urok to sracz... " Po czterech miesiącach zaatakował mnie okropny trądzik! Minął dokładnie rok od odstawienia Asubteli, a ja do dziś mam z nim problem :/ Nic nie pomaga! Na leczenie dermatologiczne nie ma co liczyć przy trądziku hormonalnym, a ginekolog radzi wrócić do antykoncepcji :/ Antykoncepcja = ładna cera = cellulit i błędne koło się zamyka! Nie chce łykać tabletek również ze względu na inne skutki uboczne, które mogą być nawet przez nas nie zauważane lub objawiać się po latach... Jednak psychicznie już nie wytrzymuję z problem z twarzą !! NIGDY nie miałam problemu z cerą! Na dzień dzisiejszy żałuję, że w ogóle ingerowałam tabletkami antykoncepcyjnymi w swój organizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na sprzedaz jedno opakowanie asubteli - kontakt green.bee(at)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię tabletki Asubtela. Pilne !!! kontakt madzialena1205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ja ogólnie czuje się dobrze po Asubtelli,biorę już je prawie 2 lata. W pierwszym miesiącu faktycznie kiepsko było bo moje samopoczucie było fatalne było mi nie dobrze,głowa bolała,ale po miesiącu to się unormowało i ogólnie byłam z nich zadowolona tylko zauważyłam ,że urosły mi po nich piersi wiem,że dużo dziewczyn by to zachwyciło,ale ja i tak już mam duże i nie chciałam mieć większych. Czy któraś z Was też zaobserwowała takie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×