Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość asystentka..

Ubiegam się o prace jako asystentka stomatologiczna i zastanawiam się ile w ogóle takie asystentki zarabiają? Wie ktoś może? Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiiiiiiiiiiiiiigold
ja zarabilam 8 h/brutto, + 300 zł premii jeśli bylam obecna w pracy przez wszystkie dni miesiaca. co zdarzalo sie moze dwa razy do roku bo szkolenia malzenstwa lekarzy u ktorych pracowalam, ich wyjazdy z dziecmi itp powodowaly ze gabinet byl zamkniety=ja mialam tez wolne = nie bylo premii. mialam mase nadgodzin bo pracowai masakrycznie dlugo, od 9 do czasem 23, ja bylam od 12 w pracy i musialam zostac do konca, srednio wyczodzilo mi 1200-1300 zł na reke. nawet niezle biorac pod uwage ze nie przepracowywalam sie, ale pracowalam na umowe-zlecenie bo studiowalam jeszcze i bardziej mi sie tak oplacao bo mialam wiecej kasy dla siebie. praca ciekawa, mozna sie bardzo wiele nauczyc, ja poszlam tam jak studiowalam na uniwersytecie kierunek humanistyczny wiec wiedzialam ze praca tymczasowa, pracowalam 1,5 roku, praca fajna ale wiele zalezy od lekarzy z jakimi sie pracuje, moi przez 1,5 roku nie powiedzili mi milego slowa, tylko slyszalam ze cos jest zle zrobione, przerw w pracy nie mialam wiec czesto od 12 do 22 np bez jedzenia ... ale pacjenci rewelacyjni, gdyby nie ci lekarze to milo bym wspominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwafdas
jak można zarabiać 8h/ brutto? ja zarabiam pieniądze nie godziny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misss2222
a jaki trzeba kierunek skonczyc zeby byc taka asystentka???bo przeciez trzeba wiedziec jak sie miesza te wszystkie skladniki na plombe czy fleczer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwafdas
studium możesz sobie skonczyc asystentka to nie lekarz wiec to nic trudnego moja kumpela wlasnie skonczyla i pracuje jako pomiatacz stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiiiiiiiiiiiiiigold
ja studiowalam politologie wiec nie trzeba skonczyc zadnego kierunku pod katem stomatologii. oczywiscie to zalezy od gabinetu w ktorym Cie zatrudniaja - niektorzy sobie zycza oczywiscie zeby byl skonczowny kurs czy studium asystentki czy higienistki stomatologicznej. mnie nauczyli wszystkiego od podstaw, to sa banaly, zrobienie fleczera to kwestia 15 sekund wymieszania proszku z woda destylowana :] a wypelnienia sa juz gotowe w obecnych czasach, w strzykaweczkach ktore sie naklada na nakladacz tylko i od razu do zeba. dfwafdas --> przykro mi ze nie wpadles/as na to ze zjadlo mi zl no ale trudno, nie kazdy jest w stanie sie czegos domyslec, widac wyzszej inteligencji na to potrzeba :P tak, jestem zlosliwa i niedobra bo poklocilam sie z facetem wlasnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz zadzwonilam w sprawie takiej oferty pracy i kiedy stomatolog sie dowiedzial ze nie mam zadnego medycznego wyksztalcenia do zaczal mnie wyzywac zebym mu czasu nie zwracała a do kurwy nedzy nie podkreslil w ogloszeniu ze trzeba takowego miec! boze predzej bym sie pogryzla niz pracowała z takim hujem ale u mojego dentysty jako asystenka pracuje taka ciapotka ktora nigdy nic nie wie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JellyJelly
Jestem po studium. Zarabiam 2,200 zł plus premia w prywatnej klinice w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystetką by c
a ja bym tak chciała zrobić sobie zawód asystentki stomatologicznej-strasznie mnie wzieło ale nie ma u mnie w miescie żadnej szkoły medycznej która prowadzi zajęcia zaocznie.... są dwie ale to dzienne... kiedyś znalazłam ogłoszenie na asystentke do zawodu nawet przyuczali ale za daleko mieszkałam ... od miejsca pracy....... według pracodawcy oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie w na terzniach
trzeba bylo zostac stomatologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaasakra
a ja zarabiam 1000 zl, pracuje po 7h dziennie od poniedzialku do piatku, ale lekarz dla ktorego pracuje uwaza ze tak duzo nam placi, ze mamy mu sprzatac caly gabinet....kurze, podlogi, ubikacje....krew mnie zalewa, ale jak to slysze od niektorych osob: robie problem z niczego.... co to jest posprzatac!! przypominam 1000 zl !! ps. czy wy tez musicie sprzatac u was w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika83
A ile zarabia taka asystentka ale w publicznej przychodni? Wydaje mi się że taka praca jest korzystniejsza od pracy u prywatnego pracodawcy bo od poniedziałku do piątku, ale pewnie mniej płatna niż u prywatnego ? Co sądzicie?pozdrawiam forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nookee
Mnie z wyższym wykształceniem po UJ też taki dentyścina wziął do swojego prywatnego gabinetu na przyuczenie. 1400 na rękę, w czym oprócz asysty oczywiście praca sprzątaczki (gabinetów i poczekalni), mycie osranych kibli, odbieranie telefonów i potwierdzanie wizyt następnego dnia. Poskąpił na recepcjonistkę, a jak telefon dzwonił co 15 minut w trakcie zabiegu i musiałyśmy wychodzić, to wywracał oczami i zachowywał się jakbyśmy sobie przerwę na kawę robiły. Racja, dużo zależy z kim się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDEWFRGTHYJUK
Praca asystentki w Polsce jest uwłaczająca.Pracujac w uk widzę róznice.Zadna z dental nurse nigdy by nie wzieła szczotki bo od tego są sprzataczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi004
Hej. ja studiuje zarzadzanie i marketing a pracuje w gabinecie. Jest to moj drugi gabinet w sumie pracuje juz 2 lata jako asystentka.pracuje w warszawie na 3/4 etatu :) 3 dni i wolne :) w sumie 28godzin tygodniowo, dostje do reki 1500zl. zajmuje sie tylko gabinetem, nie musze sprzatac podlog itd. czasami mnie tylko denerwuje to ze wszystko musisz im podac a maja na wyciagniecie reki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze ktosss wieee
A ja mysle zeby skonczyc ten kierunek i iwyjechac sobie do Uk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleńka25
Na asystentkę stomatologiczną szkoły zaocznej nie ma, ponieważ jest to nie zgodne z rozporządzeniem MEN. Jest tylko wieczorowa. No niestety, bo ja też bym wolała zocznie robić taki kierunek. Właśnie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na asystentkę. Proponują 10zł/h na początek (w Warszawie)a ja nie mam odpowiednich kwalifikacji a nawet doświadczenia,z tym że oni przez pierwsze 2tyg szkolą i wtedy decydują czy się nadajesz czy nie. A czas pracy jest nie normowany tzn. dopóki są pacjenci dopóty pracujesz. Przychodzisz pierwsza i wychodzisz ostatnia, i chociaż gabinet jest otwarty od 11-20 to nawet pracujesz do 22 bo nigdy nie jest tak by ostatni pacjent przyszedł punktualnie lub coś się nie przedłużyło.No i ogarnianie całego gabinetu leży w twojej gestji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokachontas5
dziewczyny nie polecam tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivoivoo
A ile zarabia taka asystentka w małym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jest szkoła zaoczna - sopocka szkoła medyczna - oddział w sopocie i bydgoszczy :) moja kumpela się tam wybiera i będzie jednocześnie pracować i na pewno jest opcja - nauka zaoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigunia81
ja pracuje w malym miescie w prywatnym gabinecie na pol etatu ,17 godzin w tygodniu dostaje 1000 na reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzka
wybieram się na kurs asystentki we wroclawiu, czy ktoś wie jak jest ze znalezieniem po tym pracy we wroclawiu i jakie są zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzka
wybieram się na kurs asystentki we wroclawiu, czy ktoś wie, jak jest z pracą po tym we wroclawiu i jakie są zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie o nauke na kierunku asystentka stomatologiczna,czy jest bardzo ciężko,mam 30 lat i chce pójść do takiej szkoly ale mam obawy czy dam sobie rade bo juz pierwszej młodosci nie jestem.Prosze o odpowiedż kogos kto tam sie uczy badż uczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klador
Dawno nikt nie pisał na tym forum,a mnie interesuje nadal sprawa zarobków asystentki stomatologicznej. Pracuję w tym zawodzie ponad dwa lata w Bydgoszczy i zarabiam 1500 zł! Hm,to dostaję na rękę.Na umowie mam co innego.Wszystkie jesteśmy zatrudnione w ten sposób, po prostu na najniższych krajowych.Oszukują nas i państwo! Renomowana klinika! Za taką się podają :) Na dodatek przeczytałam ogłoszenie,że szukają obecnie asystentek.Niestety nic nie wspominają o zarobkach. ODRADZAM TĘ KLINIKĘ!!!Wykorzystują nas, gonią,podwyżek nie chcą dać,ponieważ twierdzą,że tak jest wszędzie,a sami zarabiają masę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
Chodzę do Policealnej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, kierunek: asystentka stomatol. czas trwania: 1 rok.To jest szkoła dzienna. 3 dni w szkole, 2 dni zajęcia praktyczne w gabinetach - większość dziewczyn te zajęcia odbywa tam, gdzie na co dzień pracuje. Szkoła kończy się egzaminem państwowym w czerwcu. Jako asystentka pracuję kilka miesięcy, na czarno, 10zł /h. Nie sprzątam nic, poza moje obowiązki. Rejestruję rzadko. Ogólnie OK. Chodzą słuchy, że asystentka wykwalifikowana, zarabia więcej niż ta bez papierka, więc się szkolę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klador
U nas też trzy dziewczyny niedawno skończyły studium policealne dla asystentek. Nie dostały ani złotka do pensji, mimo rozmów.To wszystko zależy od łaskawości pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
Mało zarabiałyscie dziewczyny, u mnie na początek 1600 netto(W-wa), a pózniej coraz wiecej (wymagam wykszt. sredniego i kultury osobistej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje_stomatologieee
a ile wy chcecie za posadę asystentki?? to nie jest jakas ciezka praca, uwazam ze zarobki sa współmierne do wykształcenia i obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgrthyujoi
uwazam,ze nawet asystentka powinna byc po szkole.Przyuczyc mozna pania do rejestracji a nie do asystowania przy pacjencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×