Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KiciaAbby

Asystor Slim działa ?

Polecane posty

Gość gość
Ja stosowalem. Raz podczas scislej diety i raz normalnie jedzac pozwalajac sobie od czasu do czasu na szalenstwa typu pizza i slodycze. Zarowno podczas diety jak i szalenstw nie zauwazylem spadku wagi. Jednak podczas szalenstw nie przytylem :) Te tabletki sa dla mnie super sprawa jesli chodzi o utrzymywanie wagi na stalym poziomie :) Wczesniej mialem straszne wahania wagi. Odkad je lykam normlanie odzywiajac sie waga stoi w miejscu, a z tym u mnie bywalo roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Edyta
Ciężko odpowiedzieć, w sumie. Bo co oznacza działa? Przykładowo jak brałam Foreverslim i u mnie zadziałał i jestem bardzo zadowolona z efektów, jak by było po Asystor Slim nie wiem. Koleżanka, która zaczęła się odchudzać o dwa tygodnie wcześniej, zdecydowała się na Asystor jak sama mi powiedziała liczyła na coś więcej. Patrząc z boku widać, że schudła, nie mniej spadek wagi, moim zdaniem faktycznie nie był oszałamiający. Ale czy to sprawa, że brała ten a nie inny suplement, czy no miała źle dobraną dietę czy za mało ruchu, to ciężko ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie niestety Asysor Slim nie przyniósł oczekiwanych efektów.Niestety nie przyniósł żadnych efektów.Dla mnie tabletki nie skuteczne w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie tez nie zadziałał. Moze działa u osob, ktore zmiejszą ilosc przyjmowanych kalorii, ale wtedy tabletki niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, odpowiednia dieta i ćwiczenia i żadne tego typu tabletki nie są potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×