Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

Gość rimmmelka

Czy ktoś korzystał z usług fryzjerskich u tego oto szanownego stylisty Tomasza Gibasa (Thomas Gain)? Jest właśnie groupon do niego i ceny wydają się być bardzo atrakcyjne. Znalazłam parę opinii, nieziemsko dobrych, dlatego proszę wszystkich tych, ktorzy mieli przyjemność (albo i nie) korzystać z jego uslug i proszę się opiniami ze mną podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja626
ja własnie dzisiaj byłam jestem mega zadowolona :D strzyżenie perfekcyjne, wie dokładnie jak sie obchodzic z włosami nie żadna masówa, koloryzacja bez zarzutu :D z reka na sercu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja626
a po za tym mega pozytywny człowiek sam wszystko robi wiec masz pewnosc ze nie trafisz w rece żadnej praktykantki :D i nie wyjdziesz ze spalonymi włosami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelka
Dziękuję ! Ja kupiłam 3groupony i razem z mamą i koleżanką z pracy się wybieramy :) A czy Ty miałaś groupon? Co dokładnie Ci robił? Ja wykupiłam sobie z opcją baleyage bądź ombre i nie wiem jak będzie z kondycją włosa po takim zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksaraa
Polecam z czystym sumieniem ! Tomek to bardzo pozytywny człowiek i bardzo zdolny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena.
Jestem bardzo niezadowolona, również dałam się skusić na tani Grupon... Po pierwsze warunki w salonie są tragiczne, jest brudno i śmierdzi stęchlizną. Pan Tomasz jest bardzo irytujący w swoim zachowaniu, zadaje pytania bardzo nie na miejscu. A fryzura... Wyglądam okropnie, on nie umie ciąć, musiałam iść do innego fryzjera i ściąć się na krótko... NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA GRUPONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelka
No to mnie teraz armena przestraszyła. Ja kupilam groupon ze strzyżeniem, koloryzacją i opcją baleyage bądź ombre. Powiedz mi jaki Ty miałaś groupon? Ja zbytnio włosów nie będe obcinać, końcówki tylko, ale tak czy owak mnie przestraszyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaa18
Klimat był, dobra pogawędka, ciekawa... ombre mam rudawo-czerwone, inne specjalnie dla mnie. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelka
Ja jako, że nienawidzę fryzjerów, zrezygnowałam. Zbyt dużo dobrych fryzjerów całkowicie mi zniszczyło włosy, dlatego nie będę ryzykować. Wolę iść do Berendowicza i mieć pewność, że włosy będą dobrze i precyzyjnie obcięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werio
Ja chętnie odkupię groupona - opcja nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam !
Ja również nie polecam, jest dużo innych i to lepszych fryzjerów. Nie wiem , ale możliwe że temat napisał sam..:)a moze ktoś bliski..:) i reklamuje siebie Ja zadowolona nie byłam , koleżanki również , ale trafią się tacy co będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werio
Była któraś z was w salonie Body & Soul? Jest teraz oferta na grouponie i nie jestem pewna czy to dobry salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelka
Osobie pod pseudonimem "Nie polecam" POLECAM przeczytać od początku do końca temat, gdyż wpis przed nią napisałam, iż zrezygnowałam z grouponu, a serwis Groupon zwrócił mi pieniądze za zakupiony groupon. Już nie przesadzajmy, że tematy zakładają sami Ci, których temat dotyczy bądź inni bliscy mu ludzie. Z ciekawości temat był założony, gdyż razem z mamą i koleżanką zakupiłyśmy groupony, jednak ja, nie mając zaufania do żadnego fryzjera, założyłam temat, by dowiedzieć się czegoś więcej o Tomaszu Gibas. Jak się okazało, dobrze się stało, bo opinie są różne, a ja nie będę ryzykować i zrezygnowałam, tak jak i koleżanka. Mama póki co ryzykuje, wiele do roboty mu nie zada, ale z ciekawości pójdzie. ja wole jednak berendowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelka
werio - gdyby nie to, że już go zwróciłam, odsprzedałabym Ci go, gdyż miałam wykupioną właśnie opcję nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asencja
ja mam do odsprzedania wersję nr 3. ktos chętny?piszcie na priv - asencja@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita78
Nie polecam nieodpowiedzialny człowiek, który klienta ma za nic. A co gorsza myśli, że jest sprytny i może przechytrzyć wszystkich. Na wizytę ze mną umawiał się dwa razy za pierwszym razem nie było wody a za drugim razem Pana Wielmożnego Stylisty. Na moje pytanie, gdzie jest Pan T. do personelu zakładu w którym wynajmuje krzesło!( nie żadne atelie) odpowiedz brzmiała nie ma wyjechał. Panie z zakładu zaproponowały mi usługę za Pana T. zgodnie z jego zaleceniem- lecz nie skorzystałam z tego bo mój grupon opiewał na 59 zł a nie na 25 zł. bo tyle płaci się w tym zakładzie za strzyżenie. Zatelefonowałam do Pana T., żeby wyjaśnił mi sytucje-lecz jego tłuaczenia były smieszne, zażadałam od niego darmowego strzyżenia przez Panie z zakładu na jego koszt(nie wykorzystałam gruponu)Aktualnie jestem na etapie składania skargi do gruponu z żadaniem zwrotu pieniędzy za naruszenie warunków umowy. Zakład gdzie wynajmuje krzesło żadna rewelacja okolica ul. stawowej w bramie również. Nie polecam przeczytajcie też inne negatywne opinie a przynajmniej zanim wyjedziecie z domu zadz. czy Pan T. jest obecny bo wtedy nie zmarnujecie swojego cennego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótka_fryzurka
Miałam bardzo mieszane uczucia, kiedy znalazłam salon (żadne atelier), nijak mające się do tego, co grupon wrzucił w zdjęciach. Szczerze, chciałam się wycofać, jak to zobaczyłam, szczególnie, że przyzwyczaiłam się do warunków mojego ulubionego Trendy w Chorzowie. Włosy miałam w tragicznym stanie, fryzjera nie widziały od miesięcy, nie zdążyłam nawet zareagować, jak p. Tomek je sobie po prostu złapał i jednym ciachnięciem skrócił do ramion! Myślałam, że się zapłaczę, utrzymałam fason jednak i czekałam, co się wydarzy... Przyznam szczerze, od wczoraj już bardzo polubiłam swoją krótką fryzurkę! Dobre cięcie i włosy świetnie się układają i to bez żadnych kosmetyków do stylizacji, a mam włosy cienkie i problematyczne. Cóż... z grupona warto, o ile ma się trochę dystansu do swoich włosów i radykalna zmiana Was nie przerazi. Do obcięcia końcówek wystarczy osiedlowy fryzjer, tak myślę. Za 375 z kolorem... szczerze, nie dałabym tyle, bo wiem, że wirtuozów nożyczek jest znacznie więcej za 150 zł (+kolor). Dla mnie osobiście ważniejsze są umiejętności cięcia, niż farbowania. Farbę można poprawić, uratować. Ze złym cięciem trzeba się męczyć dość długo. Z cięciem, moim zdaniem p. Tomek radzi sobie znakomicie. Stwarza b. miłą atmosferę, ma małe ADHD, ale mnie akurat w ogóle to nie przeszkadza. Nie ma się czego bać, duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekate87
Rimmmelka a dokładnie do którego fryzjera chodzisz do Benderowicza?;D właśnie się tam wybieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekja
więc kupiłem taką samą opcję w groupon - "strzyżenie, Regeneracja, koloryzacja i więcej OD 89 zł w Atelier Tomasz Gibas w Katowicach (do -76%)"! - Czy mógłbyś podsumować? Warto to zrobić, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmelka
Tak, chodzę do Berendowicza i zdecydowanie polecam ten salon :) Każdy fryzjer stamtąd potrafi cuda wyczarować z włosów. Natomiast jeżeli chodzi o Tomasza Gibasa i 'jego" ATELIER (którego defakto nie ma, nie wiem skąd groupon ma takie zdjęcia, pan "stylista" wynajmuje nadzwyczajnie w świecie FOTEL w obskurnym saloniku, do którego nigdy bym nawet nie zajrzała) - powiem tak - szanowny pan Tomasz nie raczył się wstawić na umówioną godzinę. Jak to powiedział inny fryzjer z tego saloniku, wyjechał na szkolenie do Manchesteru.... dzięki Bogu to nie ja byłam umówiona tylko moja mama, bo ja chyba bym suchej nitki na nim nie zostawiła, co nie zmienia faktu, ze facet przegiął i należy mu się za to nauczka. Na pewno polecać nie będę nikomu. Nieodpowiedzialny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam! Niestety muszę potwierdzić opinie jakie przeczytałam o p.Tomaszu G. Dwa razy umawiałam się na koloryzację - pierwsze spotkanie odwołane z powodu rzekomej choroby. Drugi raz nawet się nie pofatygował, żeby uprzedzić mnie o swojej nieobecności. Dopiero w zakładzie fryzjerskim dowiedziałam się, że wyjechał. Pani z saloniku nawet nie udawała zaskoczonej zaistniałą sytuacją, tylko poinformowała mnie, że on u nich "wynajmuje fotel". W gruncie rzeczy cieszę się, że tak się stało, ponieważ naczytałam się na temat pana Tomasza G. i bałam się o swoje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż mogę powiedzieć na wielkiego Pana stylistę??juz po wejściu do "Atelier" myślałam ze padne!ale jednak na moje nieszczeście zostałam!i bardzo załuje :( dawno nie byłam tak niezadowolona z tego co mam na głowie!beznadziejne cięcie, kolor!!odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również skorzystałam z oferty i już więcej tego nie zrobię. Stylista od siedmiu boleści, liczy sie tylko ilość klientek a dla żadnej tak naprawdę nie ma czasu. Korzysta na grouponie bo bez tego napewno nikt by do niego nie przyszedł. Lokal masakra, jakbym sie cofnęła w czasie o 20 lat. Wszystkie klientki ścina tak samo, krótko i na prosto i nieważne czy ma sie włosy proste czy kręcone, cienkie czy grube, jedzie jak od linijki i tak naprawdę po wizycie u tegoż oto Pana miałam fryzurę w kształcie trapeza z ombre byle jakim i z siwymi włosami bo jak twierdził naturalne najpiękniejsze i nie pofarbował odrostów. Żałuję bardzo, bo miałam niezłe włosy a teraz mam Mega Syf. Aha, i dodam ze bardzo często Pan Stylista "choruje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen74222
Witam, również zakupiłam Groupon, niestety nigdzie nie mogę znaleźć nr telefonu do szanownego Pana Tomasza. Jak można się z nim skontaktować? dziękuje i czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIA_Sylwia
Niestety, z mojego doświadczenia mogę jedynie powiedzieć, że to OSZUST. Zakupiłam kupon grupon do owego Pana. Po mimo kilku prób umówienia nigdy nie udało mi się go zrealizować: bo to nie było czasu, to wody, to z kolie miał opóźnienie. Przychodziłam na miejsce i wtedy okazywało się, że tym razem nie. KATASTROFA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona_niestety
Niestety również nie polecam. Z reguły nie udzielam się na forach a już tym bardziej nie wystawiam negatywnych opinii, a muszę przyznać, że już parę razy zawiodłam się na usługach fryzjerskich z gruponu. Jednak skusiłam się na ofertę Pana Tomasza Gibasa, bo wyglądała bardzo atrakcyjnie. Niestety problemy zaczęły się już przy zapisywaniu. Pierwszą wizyta została odwołana ze względu na rzekomą awarie. Dzwoniłam dwa razy i za każdym razem Pan Gibas nie miał przy sobie kalendarza i miał oddzwonić za chwileczkę. Niestety ta chwileczka nigdy nie nastąpiła, dopiero za trzecim razem wymusiłam termin. Przychodzę na wyznaczoną godzinę, swoją drogą do mało „przytulnego” salonu, a tu trzy klientki na tą samą godzinę. Zostałyśmy „obsłużone” naraz na szybko. A efekt? Nie warty czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona_niestety
Niestety również nie polecam. Z reguły nie udzielam się na forach a już tym bardziej nie wystawiam negatywnych opinii, a muszę przyznać, że już parę razy zawiodłam się na usługach fryzjerskich z gruponu. Jednak skusiłam się na ofertę Pana Tomasza Gibasa, bo wyglądała bardzo atrakcyjnie. Niestety problemy zaczęły się już przy zapisywaniu. Pierwszą wizyta została odwołana ze względu na rzekomą awarie. Dzwoniłam dwa razy i za każdym razem Pan Gibas nie miał przy sobie kalendarza i miał oddzwonić za chwileczkę. Niestety ta chwileczka nigdy nie nastąpiła, dopiero za trzecim razem wymusiłam termin. Przychodzę na wyznaczoną godzinę, swoją drogą do mało „przytulnego” salonu, a tu trzy klientki na tą samą godzinę. Zostałyśmy „obsłużone” naraz na szybko. A efekt? Nie warty czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz jest wspaniałym człowiekiem i bardzo zdolnym fryzjerem!!Jestem bardzo z niego zadowolona. Sam zaproponował kolor i fryzurę, widać, że zna się na rzeczy.Do tego jest mega sympatyczny, jest pozytywnie zakręcony:)Napieplutkorewdę polecam!!!Tomku pozdrawiam Cię cieplutko:) Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala66
Ja również polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerberka237
Nikomu nie polecam takiego krętacza jak Gibas. Oszust, kłamca, zalezy mu tylko na pieniądzach! Żadnego ATELIER nie ma, jest syfny salon z syfnym wynajmowanym fotelem. WYGLĄD "salonu" tragedia, jak sprzed 20 laty. Smród trwałej... a do tego, pana Gibasa nie było! Brak słów. Patrząc na wygląd salonu i opinie, ciesze się, że go nie zastałam, bo strach pomyślec co miałabym na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×