Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Atrakcje na malym przyjeciu

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie nad atrakcjami dla gosci bedziemy siedziec conajmniej do 24 wiec muzyke bede miec z laptopa oczywiscie bedzie naglosnienie bo moj sie tym zajmuje i mysle jakie atrakcje zoorganizowac niechce by goscie sie nudzili chociaz towarzystwo jest bardzo zabawne wiec niebeda no ale chcialabym zeby to zapamietali:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu ma być wesele a nie jakieś podskoki i tańce łamańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj bedziemy miec:-) :-) :-) no takieweselne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa, bo myślałam że sami nagrywacie na laptopa i robicie playliste :) P.s. jaki jest koszt takiego dj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
700 zl Ci co sie reklamuja:-) no mielismy zamiar puszczac sami z laptopa ale kolega jest dj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.08 odbedzie sie moj slub cywilny na 35 osob male przyjecie, tez chcielismy miec niespodzianki dla gosci. zrobilismy liste piosenek ktore kazdy zna i dobrze bedza sie przy tym bawic, bedzie dj chcemy zaskoczyc gosci wystrojem sali na sali beda dwa wielkie balon (125cm) pana i pani mlodej nadmuchane helem. przyszly maz jest policjantem wiec bedzie ubrany w gabardyne nikt sie nie spodziewa, na torcie beda smieszne figurki pani i pana mlodego butelki od wodki beda podswietlane ledami od spodu wiec mysle ze goscie beda milo zaskoczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka12
ja miałam na swoim weselu fotobudkę. wszyscy się świetnie bawili i mieli od razu zdjęcia na pamiątkę. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na swoim weselu mialam pokaz barmanski organizowany przez paradise bar i goscie swietnie sie bawili. do tego fontanna z czekolada :D fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeroki wybór wszelakich atrakcji weselnych (na małe i duże przyjęcia) znajdziesz na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Atrakcje-weselne/ polecam poszukać - z pewnością znajdziesz coś ciekawego co sprawi, że Twoje wesele będzie niezapomniane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A barmański pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna678
Na wszystkie okazje kupuję balony w tym sklepie we Wrocławiu. Balony mają różne http://balomania.eu/ w kropki i inne nadruki, gładkie a nawet wypełnione helem. Dużo ciekawych wzorów widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×