Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...Atrakcyjna pożyczka na święta..

Polecane posty

Gość gość

Szeroki wybór usług finansowych - pożyczki gotówkowe, chwilówki, lokaty bankowe, pożyczki społecznościowe i wiele innych. Oferty dla osób prywatnych (także zadłużonych, bez dochodów, z komornikiem) jak i dla firm. Kredyty hipoteczne i gotówkowe. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu, bez spotkań z pośrednikami - szybko i dyskretnie. Zapraszamy na stronę: http://www.credit24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczki na święta

Jeśli szukasz pożyczki na świeta, to gorąco polecam Ci pożyczki za 0zł. Min czas to 30 dni maksymalny to 60 dni. Wszystko zależy od pożyczki.
Sprawdziłam! Weszłam na poniższą stronę, złożyłam wniosek i pożyczkę otrzymałam w 15min (w niedziele). Plusem jest to że otrzymałam powiadomienie sms że mam 3 dni do spłaty.
Idealne rozwiazanie jak pojawia się nagle potrzeba dodatkowych pieniędzy.

Gorąco polecam!
www.bit.ly/kasanaswieta

WAZNE! zawsze czytaj jakie jest RRSO - piwonno wynosić 0zł wtedy pożyczka jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Orientujecie się jak to wygląda jeśli chodzi o pożyczki w Wonga? Święta zbliżają się wielkimi krokami, większość prezentów już kupiłam, ale jeszcze spożywka.. Ile będę musiała u nich czekać na przyznanie pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj

Świąteczny zastrzyk gotówki nieoprocentowanej. Wejdź na www.pandafinansowa.pl i złóż wniosek a pożyczkę w dowolnej kwocie otrzymasz od razu. Wesołych Świat :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Swiateczna gotówka bez oprocentowania, szybko i przez Internet. Wejdź na www.pamdafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎09 o 13:35, Gość Kajka napisał:

Orientujecie się jak to wygląda jeśli chodzi o pożyczki w Wonga? Święta zbliżają się wielkimi krokami, większość prezentów już kupiłam, ale jeszcze spożywka.. Ile będę musiała u nich czekać na przyznanie pieniędzy?

Witam! Kajka, jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie www.wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×