Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo mój mezus marzniee

baardzo prosze..poleccie jakąs DOBRĄ kołdre

Polecane posty

Gość bo mój mezus marzniee

co to sie nie zbije w jedno miejsce i jest ciepła przetrwa pare lat jakas marka albo na co zwracac uwage prze składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
kołdra z owczej wełny jest ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowe kawałki
mam pościel wełnianą i też jestem za, oczywiście zakładamy poszewki. Fajnie się pod taką kołdrą śpi, lekka i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz w pobliżu sklep
Ysk - popytaj o kołdrę lub zestaw z poduszką "FLOWER" -cieplutka,leciutka i sie nie zbija.Z wełny miałam i nie jestem zachwycona,pozbijała się i śmierdziała od samego początku takim zwierzęcym odorkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dostałam ocrzan od meza
no własnie czytałam o tej FLOWER ale czy ona szeleści ? bo takie opinie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz w pobliżu sklep
Trochę szeleści,ale jak ubierzesz w poszewkę to już prawie wcale:) Ale to jedyna niedogodność,bo jest naprawdę mięciutka,puchata i cieplutka i przede wszystkim lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od lat tanią kołdrę z Jyska, z silikonowym wkładem, lekka, miękka, ciepła, nie śmierdzi, nie alergizuje i nie szeleści na początku musiałam się przyzwyczaić do tego, że jest taka lekka, by gdyby nie powłoczka, to w ogóle by się jej na ciele nie czuło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kołdry z owczej wełny - świetnie grzeją, ale sa przewiewne, więc się człowiek nie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowe kawałki
moja z wełny nie śmierdzi :) możliwe, ze na początku używania - parę lat temu tak było, ale naprawdę nie pamiętam :) miałam wiele kołder i ta sprawdza się najlepiej, kiedy zimno - grzeje, i jest przewiewna więc latam też się przyjemnie śpi Z drugiej strony jestem maniaczką wietrzenia pościeli :), wiec może w tym tkwi sekret. Ja żadnego "smrodu" nie czuję, a naprawdę jestem na zapachy bardzo wyczulona i w rodzinie mam ksywkę Nos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowe kawałki
najlepsza jest oczywiście wełna z merynosów. Warto kupić sprawdzonej firmy, z atestem, wtedy mas zpewność że nie ma tam jakiegoś syfiastego polaru z butelek domieszanego ani zaineczyszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również polecam pościel wełnianą. Jest naprawdę bardzo ciepła. Polecam pościel ze sklepu ulga dal kręgosłupa.pl, jest dobrej jakości, ma certyfikat WOOLMARK. Pościel ta służy mi już bardzo długo. Oto link do pościeli : http://www.ulgadlakregoslupa.pl/Sklep/posciele-welniane/komplety-poscieli/Posciel-z-Welny-Wielblada_302.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zastąpi
porządnej pierzyny z puchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że mnie tu wiele osób zlinczuje :) ale wbrew pozorom polecam pościele z Ikei. Uwielbiam kołdrę, którą kupiłam parę lat temu - wiosenną ale używam jej też w zimę bo aż tak nie marznę. Do tej pory się nie zbiła i jest na prawdę cieplusia i wygodna a przede wszystkim lekka - to było dla mnie akurat bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×