Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bachory już dzwonią do furtki

Polecane posty

Gość gość

Ja się pytam kto mądry je wypuścił. Gdybym miała dzieci nie pozwoliłabym i chodzić po domach i wkurzać ludzi. Jakiś wariat jeszcze by im coś zrobił. Ja olałam, ale nie zdziwię się jak sąsiad zaraz w nich czymś rzuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja im powiedziałam przez drzwi że mają spierdalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajami w bachorów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajami w bachorow- a pewnie same siedzicie przebrane za czarownice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadza, że dzieciaki chodzą od drzwi do drzwi. Mnie wpienia jak dzwonią jakby się paliło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie siedzimy przebrane. Nie świętuje jakiś żałosnych amerykańskich świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę się przebierać. Od urodzenia niezły ze mnie czarodziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachory laza i żebrzą. Rodzicom powinno byc wstyd. W dodatku jakies tepe sa, bo nie rozumieja jak sie im mowi S*******AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuję zawsze cukierki i czekam aż przyjdą wymalowane i poprzebierane :) To samo w ostatki jest W przeciwieństwie do autorki lubię jak dzieci mają jakąś radość i zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 Mariusz T.? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(18:13)pewnie czarodziej z krainy balwanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bachory maja miec radosc kosztem kogos kto nie ma na to ochoty?Bachory to nie pepek swiata i w d***e mam sprawianie im przyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Zapytaj rodziców, bo nie wiem gdzie cię znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swoich dzieciaków po ludziach na żebry nie wypuściła. Niech się przebierają, niech się bawią ale kurcze, chodzenie po obcych ludziach nie jest bezpieczne. Nie można to się dobrze w domu pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlatego taki z ciebie głąb... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to fajny, nowy zwyczaj. Co wam szkodzi mieć trochę cukierków w domu i dać je poprzebieranym dzieciakom? Czemu jest w was tyle złości? Sama nie przepadam za dziećmi, ale lubię Halloween. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i glab ale wysoki i przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w d***e mam nowe zwyczaje. Hameryka się znalzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej-popieram i ja dodam ze w d***e mam obce bachory. Niech tyle slodyczy nie zra, bo dupsko rosnie i zęby sie psuja. Bachory sa jak pierdy-akceptujemy tylko wlasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w centrum dużego miasta i mam spokój z takimi praktykami. Nikt nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Ja Halloween uważam za głupi zwyczaj. Nie wiem, jaki sens ma przebieranie się za smierc czy inne straszne postacie. Ani to nie jest ładne, ani pożyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ostatki nie chodzi śmierć??? Jakieś turonie i inne dziwadła. Ale jak to Halloween to już okropne. Ludzie, co z wami? Kochacie tylko siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście frustraci bez poczucia humoru. To bardzo fajna zabawa dla dzieci. Trochę dystansu kwaśniaki, chodzi się tylko po domach, gdzie widać dekorację. A resztę ciemnogrodu bez tolerancji omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie k***a nie przebieram i nie rozumiem czemu mam akceptowac durnote innych???Zeby co?Zeby bachorom bylo milo. A w c***e mam bachory i ich radosc z tego. Od zapewniania rozrywek bachorom sa rodzice, a nie ja czy inni ludzie!!!!!!!!!!!!!Opanujcie się. Nie kazdy musi lubic to samo co wy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.38 A ja mieszkam w największym polskim mieście i dzieci przychodzą po cukierki Przychodzą i w Halloween i na ostatki Nawet wystawiłam uśmiechniętą dynię na klatce przy moich drzwiach, żeby wiedziały, że spokojnie mogą do mnie zadzwonić i coś słodkiego dostaną. Lubię uśmiechnięte dziecięce buzie, kiedy każde może garść cukierków dla siebie wziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:52, toleruj moze tych co nie akceptuja tego typu zabaw, co...A nie wyzywasz od ciemnogrodu. Nie wszystko co hamerykanskie jest takie cool. Prezentujesz najwiekszy poziom zacofania, bo glupkowato przejmujesz zwyczaje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w Polsce wszyscy "kochają" dzieci, kiedy są jeszcze w brzuchach obcych matek. Jak już się urodzą, to psami poszczuć, trzasnąć drzwiami czy zbluzgać :( KATOLICY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kochania dzieci sa ich rodzice. Obcy ludzie nie musza wielbic cudzych bachorow-zrozum to niełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×