Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badania prenatalne

Polecane posty

Gość gość

drogie mamy/ przyszłe mamy ;) robicie badania prenatalne? jesteście obciążone i zagrożone czy raczej ze względu na możliwości wolicie wiedzieć jak się maluszek rozwija? warto robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię badania prenatalne nieinwazyjne, mimo że badaliśmy z mężem kariotypy, robię je ponieważ chcę wiedzieć czy moje dziecko jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię pappa i usg. Gdyby nie daj Boże wyszły źle tp wiadomo amnipunkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania prenatalne nieinwazyjne nie dają odpowiedzi na to czy dziecko jest zdrowe. badania prenatalne nieinwazyjne robi chyba każda ciężarna, np. usg genetyczne ok 13 tc, kiedy to sprawdza się przezierność czy obecność kości nosowej -złe wyniki mogą świadczyć np. o ZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc owszem dają w jakimś stopniu takie informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że nalezy takie badania wykonać. To kwestia bezpieczeństwa i możliwości leczenia. U mnie na szczęście było wszystko ok, ale wolałam to wiedziec i udać się do specjalisty, żeby sprawdził czy na pewno dzidziuś rozwija się prawidłowo. Dla wszystkich mieszkanek łodzi z całego serca polecam odwiedzić dr Ałaszewskiego. Wybitny specjalista, on własnie mi badania wykonywał. Jeśli ktoś się zajmuje tylko stricte takimi badaniami to ma wiedzę i doświadczenie. Zupelnie inaczej potem się myśli, człowiek czuje się bezpieczniejszy jak się dowie, że wszytsko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×