Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akna1

Badanie gienkologiczne

Polecane posty

czy miałyście jakieś opory pierwszym razem? Czy spotkały was jakies niemiłe uwagi albo cos w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego takie pytanie padają zwykle w związku z wizytą u ginekologa. Ja byłam u lekarza medycyny pracy, ten to sobie niczego nie żałuje, obowiązkowo masz u niego profilaktykę antynowotworową, jego ręce są sprytniejsze niż jakiekolwiek aparat usg, jeżeli wiesz co mam na myśli. To badanie przysługuje głównie młodym pacjentkom i tym hojnie obdarzonym, dobrze że nie bada laryngologicznie :O Ten lekarz nie jest wcale ginekologiem i to wszystko prawda co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz medycyny pracy badal cie ginekologicznie co ty pierdzielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, piersi bada, poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc nigdy nie wiadomo na co się możesz natknąć, u ginekologa przynajmniej wiesz że majtki idą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu zgodzilas sie na badanie piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgodziłam, tłumacząc że miałam robione usg, ale inne dziewczyny, które z resztą już mnie wcześniej uprzedziły... chyba tak :) Spytałam pielęgniarki czy to prawda, że on tak bada i potwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i u niego się to ostatecznie potwierdziło, powiedziałabym jeszcze coś... sprawdza czy masz żylaki (u mnie sprawdzał), a jeśli masz, to nie wiem czy wiecie ale można mieć również w pachwinach i jedna babka powiedziała mi jak on to sprawdza.... no chyba możecie się domyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także takie cyrki można u lekarza mieć, człowiek idzie nieświadomy a tu praktycznie do naga musi się rozebrać, do samych majtek (te które głupie się zgodziły na macanie tzn. badanie piersi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miałam opory, jazdy i panikę. nadal czuję się zruchana po każdej wizycie, mam jeszcze tę jebaną błonę, więc nie można mnie normalnie zbadać, ale pierwsza wizyta jest najgorsza potem masz wyjebane. poza tym taka infekcja jest o wiele bardziej zajmującą i frustrującą sprawą niż sama wizyta, więc Twoja uwaga przenosi się raczej na problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci w ogóle nie powinni zostawać ginekologami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i mam nadzieję, że nie będę nigdy musiała brać tabletek dopochwowych, nie wyobrażam sobie tego tam wsunąć tak głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dziewczyny rozbierają się publicznie na plaży a robią problemy u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo się wstydzić.I tak cipkę musisz pokazać im wczesniej tym szybciej pozbędziesz się wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się wstydzić.Cipkę i tak trzeba pokazać lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby wszystko pokazywać lekarzowi medycy pracy? Czy to nie jest przegięcie pały, przecież ja na wystawę nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać. Najlepiej poszukać jakiegoś sprawdzonego lekarza (może tego, do którego chodzi Twoja mama?) i wtedy bez stresów się udać. Ja właśnie wolę chodzić o ginekologów - mężczyzn (jestem z Wrocławia i chodzę tutaj http://ginekolog-michalik.pl/ gdyby ktoś szukał namiarów na ginekologa z krwi i kości). Oj już się nachodziłam do lekarek i powiedziałam, że już nigdy więcej. Naprawdę, jeśli chodzi o pierwsze badania, to najlepiej dobrze poszukać, pójść na wizytę i niczego się nie bać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz medycyny pracy może badać różnie. Mi nigdy nie badał piersi, ale ponieważ mam siedzącą pracę to sprawdzał czy nie mam hemoroidów, a to chyba gorsze niż badanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? Ty to poważnie mówisz? Jezu ja nawet nie chcę wiedzieć jak się to sprawdza... czy to można stwierdzić na pierwszy rzut oka? Pytam poważnie i jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na poważnie. Wiem że badanie krępujące, ale dzięki niemu wykrył mi mały problem i po kilku dniach stosowania leku wszystko przeszło. Lepiej zbadać za dużo niż za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj pokazanie piczki to norma.Nie trzeba się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się doedukowałam w ramach medycy pracy oczywiście googlem i są niestety takie tematy, gdzie np. lekarz na stanowisko pracownika biurowe kazał się babce rozebrać do rosołu, ściągnąć stanik i spytał czy nie ma odparzeń... boże jakie to jest żenujące. Innej kazał przejść się z rękami do góry również nago, nie rozumiem tego naprawdę. Czy nie reguluje tego żaden kodeks co może, a czego nie może lekarz medycyny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sa takie kretynki co godza sie na takie badanie to on korzysta z okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy jakiś przepis? Bo chodzi o to, że w tych tematach wypowiadało się sporo osób, część była tego samego zdania co ty, ponoć wypowiadali się także lekarze, że jest to ich obowiązek tak samo jak lekarza rodzinnego zbadać piersi i jeszcze kilku się wykłócało że jest to błąd w sztuce jeśli tego nie zrobią. Mnie lekarka rodzinna nigdy tego nie proponowała, szok w ogóle, a tu się okazuje że jest to ich obowiązek przebadać każdej piersi, o k***a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są w większosci zacofane bo wstydza się partnera podczas badań u ginekologa na fotelu czy porodzie a obcego faceta ginekologa nie ciemnota!Dodam,ze bardzo czesto dochodzi do zakażeń pdczas badań pochwy bo rękawiczki chronia Tylko lekarza nie pacjenta.Często dotyka cos w gabinecie po załozeniu rękawiczek nawet odbiera telefon potem wklada do pochwy zakażając ją.Ja mam zawsze męża przy każdym badaniu nawet na fotelu i wspierał porody.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 o obecności osoby bliskiej podczas badań i nzawet zabiegów w szpitalu nie wolno wyprosić Decyduje Pacjent o obecności nie lekarz!I to właśnie partner powinien zwracac uwage lekarzowi by zmienił rękawiczki gdy cos dotyka i chce badać pochwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bardzo naiwna jestes >Gość, czy mógłbyś rozwinąć, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfvjf
ja zawsze chodzę do ginekologa z partnerem(obecnie mężem) zawsze podczas badania stoi obok fotela i trzyma mnie za rękę. Znaleźliśmy takiego gina któremu to nie przeszkadza Bo wielu lekarzy ma z tym problem często zdarzało się tak że umawiałam się na wizytę i gdy chciałam wejść z partnerem to gin się nie zgadzał A partner zawsze zdenerwowany mówił mu "no przecież pan się chyba nie będzie rozbierał to w czym problem " ale i tak się nie zgadzał więc wychodziliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10,54 chodzi o to ze wierzysz w takie brednie ze lekarz medycyny ma obowiazek badac piersi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×