Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olsenkax

Balsam intensywny zapach

Polecane posty

Witam drogie panie ;-* Od jakiegoś czasu szukam taniego balsamu z bardzo intensywnym zapachem aby chociaż trzymał się przez pół dnia? Nie chodzi mi o nawilżenie itp Tylko o zapach :-) Polecacie lub znacie taki typu balsam? Z góry dziękuje ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zapach to dobre perfumy, a balsam lepiej by jednak dobrze nawilżał. Ja osobiście używam bezzapachowego firmy cetaphil, bo wiem że nie ma w nim żadnych substancji drażniący, perfum i innych nie potrzebnych składników. Dzięki niemu cieszę się zdrową, dobrze nawilżoną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsamy są tak wymyślone, że mają pachnieć tylko przy nakładaniu. Trwały zapach dają prefumy lub na krócej wody perfumowane i toaletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale czasem niektóre balsamy utrzymują się na dłużej, ja mam np teraz masło do ciała o zapachu awokado z bielendy, które czuję jeszcze wieczorem jak biorę prysznic :) A jest to super zapach <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Bielendy z orchichdea, smaruje na noc, rano jeszcze czuc :) z Avonu tez dluga pachna, ta seria Naturals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam dobrych tanich balsamów z intensywnym zapachem, Victora Secret ma super mocne zapachy i bardzo ładne. Cena ok. 50 zł a na aukcji na pewno taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie 50 zl za balasam to za drogo. Wolę jakieś tańsze np bielenda ziaja itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intensywny, ale bardzo ładny zapach mają kosmetyki z serii Golden Oils Bielendy. Mam peeling, masło, olejek i mleczko do ciała. Fajnie nawilżają, w miarę szybko się wchłaniają (masło potrzebuje trochę więcej czasu, bo ma bogatszą konsystencję). Używam od dwóch tygodni i na razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocanka polna- a lepsze jest ich mleczko czy maslo? olejek probowalam i faktycznie fajnie pachnie, ale chcialam sprobowac czegos innego i waham sie miedzy mleczkiem a maslem, jaka jest wlasciwie roznica w konsystencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOcanko spamerska, a kto ci uwierzy, jak ty jesteś opłaconą spamówą tej firmy? :o NIe wstyd ci tak się kvrwić za parę groszy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×