Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wryyy

BARDZO DUŻO JEM-to jakiś koszmar!

Polecane posty

Gość wryyy

Mam wilczy apetyt,pochłaniam bardzo dużo jedzenia.Muszę jeść praktycznie cały czas.Nie jestem gruba,ale widzę,że zaczynam się poszerzać:( Wielokrotnie chciałam przejś na dietę,ale nie mam siły zerwać z objadaniem.Jest jeszcze jeden taki łakomczuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
jakbym czytała o sobie...od jakis 2 tygodni tak mam, nie wiem dlaczego, bardzo duzo jem tez nie jestem gruba ale jak tak dalej p0ojdzie to bede...ratunku!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkammilla
Mam to samo :( co zazywac by to opanowac? chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryyy
nie mam pojęcia,czy brać chrom,czy coś innego.Myślę tylko o jedzeniu,mimo,że mam dużo pracy.Po całym dniu mój brzuch jest wysadzony jak balon,taka masa jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfghhk
o jeny. Mam to samo. Ostatnio też jedzenie pochłaniam masowo! Przytyłam i tyję.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolleczka
To pięknie, wiedzę że nie tylko ja tak mam:/. kiedyś jak zjadłam pieczywor ryżowe i coś wypiłam to mi pomagało, jednak teraz nic nie jest w stanie powstymać mnie od jedzenia. Zjem coś, wydaje mi się, że jestem pełna a po godzinie znowu to samo... moze to skutek niższej temeperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryyy
No popatrzcie jest takich ludzi całkiem dużo! Ludzie ja szukam jedzenia! Chodzę po domu i węszę ,co tu zjeść,choć żołądek mam pełen.Myślę,że to nerwy,takie delikatne stany nerwowe,bo przy silnym stresie nie mogę przełknąć kęsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
to wam zazdroszcze kobiety bo ja jestem za szczupla i mam niedowagę, strasznie chce przytyc!tylko nie wiem jak, nie potrafie caly czas jesc bo mi sie na wymioty zbiera!pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryyy
No widzisz,tak już jest.Ja także nie jestem gruba,ważę 54 kg przy wzroście163,ale myślę,że przy takim stylu życia,to szybko przytyję.Ciągłaochota na jedzenie,to wcale nie tak fajnie,tak jak pisałam wcześniej,myślę cały czs o jedzeniu.Myślę,że jeśli się nie głodzisz i jesz ,to taka już Twoja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedocukrzenie
Może masz hipoglikemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynjak
Ja tak mam już długo, od zawsze jadłam bardzo dużo, i cały czas jesm dużo... Czasami aż mi niedobrze. Zjem duży obiad, aż podnieść się nie mogę, a za 20 minut patrzę do lodówki co by zjeść... radzę Wam dobrze, powstrzymujcie się póki jeszcze jesteście szczupłe... Ja mam już dużą nadwage, i zrzuca się koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny to juz choro
ba :(, syt. wygląda u mnie tak samo ajk u iskierki, takze nei bede się powtarzala z wyjątkiem tego ze rano nei pijam kawy - bo niecierpie tylko zieloną herbatę i nic więcej, bo zbieramnie na mdłości, jak mam coś zjęść....obiad zawsze o tej samej godzinie (przynajmniej się staram i raczej mało) --- ciąg dalszy znacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zjadajaca za duzo...
ja tak mam.. tzn jeśli coś zjem, to mimo pełnego brzuszka zaraz mam ochotę na więcej.. z tym, że u mnie jest to raczej zrozumiałe- od niedawna leczę poważną nietolerancję cukru.. przy której mam bardzo podwyższony poziom insuliny który zwiększa mój apetyt.. powiem Wam, że jestem jeszcze bardzo szczupła.. ale zanim zaczęłam leczenia to byłam chudzielec, czyli grubne.. wszytsko przez to że musiałam przejść na bardziej regularny tryb życia i przez to więcej jem! dawniej miałam jakieś swoje godziny kiedy zjadałam coś i ok, a teraz jak jem musowo 3 razy dziennie bo zażywam wtedy leki, to wpetyt mi się zwiększył :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny to juz choro
no nic dziwnego ze tyjesz, skoro wiecej jesz.....a jak wykryto u Ciebie nietolerancję cukru ??? robilas jakies badania ??? czy przez przypadek...odpisz proszę bo to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zjadajaca za duzo...
wiesz.. póki co tycie mnie jeszcze nie martwi za bardzo, bo nadal jestem bardzo szczupła ale boję się co będzie dalej, bo mój apetyt nie maleje :( a wykryto ją u mnie gdy w końcu poszłam do lekarza z moim wstydliwym problemem tj. pojawiającym się takim dłuższym meszkiem w niektórych partiach ciała.. długo zwlekałam, ale w końcu odwiedziłam gin.-endo., który zlecił mi szereg badań po czym rozpoczęłam leczenia .. oprócz tego wykryto u mnie również niedoczynność tarczycy... pozdrawiam! i mam nadz. ,że pomogłam.. a podejrzewasz u siebie coś podobnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny to juz choro
mnie tez martwi przyszlosc :(....co ja mogę podejrzewać, w koncu sie na tym nie znam..wiem ze problem jest ale nie umiem sobie pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zjadajaca za duzo...
może pójdź po prostu do lekarza?? powiedz, że się obawiasz, że to nie jest naturalne i takie pierdoły.. zastanów się też czy np nie widzisz w swoim organizmie czegoś ''nienormalnego''.. może zauważysz objawy czegoś co warto byłoby podleczyć i problem objadania się by zniknął ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny to juz choro
" Chcesz żyć? nie jedz !!! " no bardzo madre, pierdoly pleciesz.... w sumie to nic nie swiadczy o tym, dlaczego taki mam apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arash
Odkad rzucilem fajki od 9 sierpnia to zaczalem duzo jesc i tyje przytylem z 5 kilo co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbiorca
Też jem bardzo duzo a przewaznie jem bardzo duzo sloczyczy typu: czipsy mega2-4 paczki dziennie,2-4 tabliczki czekolady duzej. I utyłalam juz o 8 rozmiarow Szok!!. Nie moge sie powtrzymac chodzby 1 dnia bez slodyczy i hamburgerow i pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibles
bierzcie chrom, pomaga- sama jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oboczka
Dlaczego jem tylko hamburgery i czipsy od 5 lat? wazylam 45 kg a teraz waze 107 kg .Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennnn
Zapraszam na www.kochamy-jedzenie.blogspot.com Znajdziesz tu dietetyczne przepisy na słodkości i inne potrawy. Wszystko udokumentowane zdjęciami, więc każdy poradzi sobie z ich przyrządzeniem. Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbudka
ja tez sie roztylam strasznie ,waze ponad 90 kg przy wzroscie 165 ,jedzenie stalo sie moim hobby...wiosna mnie natchnela i od kilku dni postanowilam sie odchudzic a raczej zmienic sposob odzywiania i wlasnie od 3 dni jestem na diecie montignac-poswiecilam wiele godzin na wertowanie przepisow na te diecie ,sa to posilki tak skomponowane zeby sie najadac i nie glodowac i faktycznie jestem najedzona i nie czuje glodu,trudno mi tylko siedzac przy kompie nie podjadac-to bardziej z nawyku niz z glodu bylo,poprostu milo sie siedzi w necie i zajada co tam jest pod reka ale juz z tym koniec.... polecam ten sposob zywienia MONTIGNAC ,poprostu zamienia sie troche skaldnikow w diecie na nie tuczace,kto by pomyslal ze odchudzajac sie mozna jesc:placuszki,racuszki,makarony czy pieczywo a nawet pizze itp. a nie tylko chude mieso i warzywa z wody,to kwestia doboru wlasciwych produktow mniej przetworzonych, podam link do pysznych przepisow z forum ZUZLA : http://forum.montignac.com.pl/obiady-przykladowe-menu-vt3842.htm http://forum.montignac.com.pl/sniadania-przykladowe-menu-vt3839,75.htm http://forum.montignac.com.pl/kolacje-przykladowe-menu-vt3852.htm a tu zasady: http://dietamm.com/ ja juz po 3 dnaich czuje sie lzejsza i mam wiecej energii,wierze ze schudne :D ,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Niemcy
Ja tez od czterech miesiecy caly czas jem...nigdy nie bylamgruba ale teraz przytylam 12 kiol i nawet jak probuje diety to mi to nic nie daje bo w miedzyczasie podjadam...czy jest jakis sposob na to??? ja mam 1,63m i z wagi 48 na 60 wskoczylam....popadam w obled...prsze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×