Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fryla

bardzo dziwna relacja z wlascicielem mieszkania

Polecane posty

Gość fryla

jestem na trzecim roku i wynajelam pokoj bo akademika mialam dosyc,wlascielem mieszkania jest malzenstwo w srednim wieku.ma ja duze mieszkanie ja wynajmuje najmniejszy pokoj.Bardzo inteligentni wyksztalceni,on wysportowany bardzo przystojny,zona jego bardzo ladna wyjezdza czesto w delegacje o czym wczesniej nie wiedzialam.Jak jestem tylko znim to facet sie dziwnie zachowuje,jak ide do toalety to mi sie zdazy go spotkac w samych bokserkach i przy tym slysze rozne slowa,albo proponuje mi kawe juz tez raz zapokal do mojego pokoju i zapytal czy moze wejsc, nic nie wskazuje na to zeby chcial cos odemnie,a jak zona jest to nawet nie patrzy w moja strone,nie wiem jak to rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz z nim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym?? phhhhhhhh dziewczynce sie wydaje, ze facet na nia leci ale tylko sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izrasowlio
Może się wydaje, a może nie, ale porozmawiać i wyjaśnić powinna. W końcu to nas odróżnia od innych gatunków, że potrafimy wszelkie niedopowiedzenia wyjaśnić;) izrasowilo.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryla
ja z nim rozmawialam i dowiedzialam sie ze mu sie bardzo podobam, i chetnie by sie zbizyl do mnie z zachowaniem pelnej dyskrecji pod warunkiem ze ja bym wyrazila na to zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest u siebie to trudno aby chodził w garniturze. A że tobie się podoba do sobie dośpiewujesz. A jakby cię przeleciał? To jak dobrze mu zrobisz to może czynszu nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co czekasz jak jest przystojny, raz mozna sprobowc,a na wiecej to ocenisz po pierwszym razie,ja w ten sposob zaoszczedzlam czynsz i super sex mialam tak dlugo jak ten pokoj wynajmowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób takie tępiszcze nie mające pojęcia o ortografii zdało maturę i dostało się na studia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno to widze chyba chce cie przelecieć i nawet wie o tym jego żonka.Może dojść potem do trójkata z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryla
gosciu--- zeby to prawda byla co piszesz to bym sie zgodzila bo mam duza chcice na niego,ale ja mu tego nie zaproponuje,a on nie daje narazie zadnego sygnau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj Skarbie nie musisz mu mówic o tym by cię zerżnał lecz delokatnie zasugeruj temat seksu tak przypadkiem i widzisz czy złapie temat czy nie?A gdy będzie chciał to nie zastanawiaj sie bo może nie dojść więcej do takiego zdarzenia.Podszykuj jakies dobre winko i do roboty na pewno Ci dogodzi.Przyjemnej zabawy i Powinnaś iść na Całosć dobrego rznięcia bierz pod uwagę różnorodny seks minetkę,lodzik,analek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez delikatny sygnal mozesz mu dac i zobaczysz jak zareaguje,a gdy pojdzie w dobrym kierunku to wtedy juz mocniejszy znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek gdzie właściciel mieszkania zaproponował dziewczynie trójkąt jeszcze z kolegą.Po tym seksie zwiększył zainteresowanie Partnerką bo przeżył podniecenie wielkie gdy kolega rżną jego dziewczynę a on po nim wszedł i doszedł do takiego wytrysku jakiego nigdy wcześniej nie miał tak mówiła jego dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu pokisić, dorobisz do stypendium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryla
a jaki sygnał miałabym mu dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mu ze ci sie bardzo podoba i az w nocy ci sie snil w niezapomnianej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nowego sie urodzilo miedzy toba a wlascicielem mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Hajdera
Czyli jesteś typową dajką, która nie potrafi lub nie chce sama na siebie zarobić, wynająć, potem może kupić samodzielne mieszkanie, tylko rozglądasz się jak tu złapać faceta na seks i mieć wszystko z głowy. Ale nie tak łatwo kochana. Może do 40stki taki pomieszkasz raz u jednego raz u drugiego potem będziesz dawać d**y za 100 zł z ogłoszenia na Odlotach. Alimenty, to też nie jest taka łatwa opcja. Mądrzejsi faceci potrafią kamuflować dochody, że będziesz niańczyć dzieciaka za 500-600 zł miesięcznie. Póki masz jeszcze szanse, weź się porządnie za studiowanie zaliczaj egzaminy nie szukaj łatwego życia tylko sama zapracuj na siebie. Takie historyjki o wykształconych, jeżdżących w delegacje i wynajmujących pokój studentką (po co? Nie stać ich na 400-800 zł czynszu, gdy oboje pracują? Po co im te Twoje parę groszy?), możesz wypisywać naiwniakom, albo onanistom szukających tanich podniet. Dla mnie nie jesteś wiarygodna. W większych miastach faceci mają pod nosem mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn, którym zapłacą za godzinę i reszta ich nie interesuje. Nie ma potrzeby bawić się w takie intrygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frill sprowokuj sytuacje naloz mini schyl sie po cos jestem mezczyzna I uwierz mi ze zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbelievable
nie wierze w te rady.. dziewczyno szanuj się! nie słuchaj tych głupot które wypisują inni że nic się nie stanie! może Ci sie podobać owszem ale czy wiesz jak poczułaby się jego zona? ale jeśli chcesz niszczyć cudze życie Twoj wybor.. ludzie pchacie ją na siłę w stronę zdrady, jestescie wy normalni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryla
Bardzo dobrze mi sie u niego mieszka, bardzo sympatyczna i pomocna jest jego zona, Nie wiem gdzie na szybko moge znalesc mieszkanie z takimi luksusami i za ta cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na studiach zapewne mnostwo poprawek, patrzac na bledy w pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty masz bardziej chec na nia czy na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że oni wybrali Ciebie na lokatorkę w określonym celu, bo raczej kasy im nie brakuje. Chcą Cie wypróbować, najpierw seks z nim, a później on Cię przygotuje na trójkąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne chodzi mu o seks z tobą.Ja byłam w podobnej sytuacji był przystojny gospodarz.Miałam chłopaka często sie zdarzała taka sytuacja,że jego żony nie było.Rozmawiałam z chłopakiem o tym spyal czy mam ochotę na niego mówiłam,że tak.Odpowiedział ,że porozmawia spokojnie z nim czy by niechcial uczastniczyć w trójkącie.Uśmiechnął się do nas i odpowiedział czemu nie.Poszłam wziąć prysznic z chłopakiem potem on.Przyszedł nago my bylissmy też rrozebrani zaczęło sie od pieszczzenia mnie przez chłopaka potem zaprosił chłopak go do akcji.Mój miał prezerwatywy więc polecil mu załozyc jako pierwszy we mnie wszedł dosć dużym sprzętem.Miał większego od chlopaka więc mocno jęczałam gdy dochodzilam do orgazmu po im kochalam sie z chłopakiem a jemu zdjęłam prezerwatywę i członka,gdy kochałam sie z chłopakiem.Miałam niezłe rżnięcie.Było jeszcze kilka razy,ale zawsze przy udziale mojego chłopaka bo jestem lojalna bylismy dwa lata ze soba wtedy.Teraz jest moim mężem i nie robimy trójkątów,czasami wspominamy tem seks by się mocniej podniecić oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziecie mili ochote nastepnym razem to moge dojechac do was sprite tez mam spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super przezycie mialas i mysle ze byly to niezapomniane chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz teraz wchodzi w grę tylko seks z inną parą i wymianą partnerów.Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żony nie będzie i weź kąpiel i idź po niej do niego ,nie ubierając się wcześniej. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja partnerka tez jest chetna tylko podaj jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×