Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabrii88a

BArdzo małe usta!

Polecane posty

Gość sabrii88a

kurde nie wiem co z imi zrobić.os poprawiłam chirurgicznie a a te usta niie ma sposobu wypełiacze czasowe się wchłaiają. wiec szkoda kasy Trwałe są niebezpieczne i chirurg odradził.Usta są tak małe że prawie ich nie ma!Mikrospopijne.ie wiem czy ktoś ma mniejsz.Górej wargi zaik!ie wiecie co moż a z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśek
Podkresl je moze szminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karucha
tez mam takie ;P i stale chodze usmiechnieta bo wtedy sa ladniejsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz wyrażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcinaj parówki w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemaa
a ja mam w gornej wardze lewa czesc wyzej a druga nizej i comam z tym zrobic jak je odkrzywic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemaa
lewa nizej a prawa wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Hakiel
nie rozumiem o czym mowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usteczka moje duze
Sa specjalne szminki( zwieraja np.pieprz) pobudzaja krazenie przez co delikatnie uwypuklaja usta.Sa rowniez sposoby na powiekszenie ust poprzez odpowiednie malowanie zwyklymi szminkami.Poczytaj w necie.Ewentualnie musisz sie zglosic do specjalisty gdzie powieksza Ci usta ...ale nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz szparagi w poprzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrii88a
Jeszcze do tego na pośladku wyrasta mi ogromny czyrak, boję się, że jak usiądę to mi pęknie i żółta,wodnista ropa się rozleje . Dlatego piszę do was na stojąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że chyba nie ma sensu wydawac kasy na chirurgów, jakieś operacje, które miałyby powiększyć usta czy też rozmaitego rodzaju zabiegi. Ktoś z was napisał, że moze by je szminką powiększyć i wydaje mi się to rozsadne rozwiązanie, ale ja bym bardziej skłaniała się ku makijażowi permanentnemu, bo jest trwalszy. Odpowiednio dobrany kolor i dobrze zrobiony makijaż na pewno jest w stanie optycznie powiększyć usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetanka22
Zawsze fajne efekty daje kwas hialauronowy. Jest bezpieczny i usta wygladaja bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak na ciacho to
nie no prosze,tylko nie szminka.....jezu jak to ochydnie wyglada jak ktos ma male usta i jeszcze je przejedzie szminka w jakims ''wyraznym''kolorze......no masakra............zamaist zajmwoac sie udstami to podkreslaj inne wlory swoejej twarzy np.oczy,wtedy nikt nie bedzie patrzyl na usta.......zadne szminki z peieoprzem itp. nie ''uwypukla czy powieksza ci ust na tyle zeby one byly ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta-usta5
Ja tez dołaczam sie do tych kobiet polecajacych kwas hialuronowy.Nie ma co dobierac szminki powiększajacej-bo nie oszukujmy sie po prostu takich nie ma.To tak jakby mocno pocierac usta szczoteczka do zebów.tez przez chwile beda ukrwione,przez co beda sie wydawac większe.Ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaatakajedna
a wklejcie jakies fotki? jakie usta uwazacie juz za waskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruklin89
Moim zdaniem makijaż permanentny tez moze tutaj wiele zdziałac.Ja jakies 4 mc temu robiłam w Afrodycie kontur ust i tez mialam male usta i do tego takie blade.A jednak kontur je wyciągnął i teraz optycznie wygladaja na pełniejsze.Wiec moze warto zamaist botoksu spróbowac w ta strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaaaaaa
Mysle z ze własnie taki zabieg jak ktoś pisał z kwasem hialuronowym bedzie tutaj mysle najlepszym rozwiazaniem http://www.estmedica.pl/powiekszanie-ust.html#text mnie to bardzo podoba sie jak laska ma zrobioną delikatnie górna warge,bez takiej prudryjnosci.To wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka1
Dokładnie zgadzam sie ze makijaz permanentny moze tutaj miec własnie znaczenie jesli chodzi o optycze powiekszenie ust.moim zdaniem jest to własnie świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he_le_na
baskaaaaaaa a czy robiłas ten zabieg w estmedice ? Bo jak tak sobie porównuje z cenami nawet w stolicy to opłaca sie pojechac własnie do wrocka zeby zrobić ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny jakby niższe
To oczywiste ze gdzies sa to o wiele nizsze ceny niz w stolicy.Mnie sie wydaje ze jesli to jest znaczaca róznica to spokojnie mozna po prostu wykonac ten zabieg poza Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapibareczka
Ja też mam małe usta. Polecam Ci błyszczyki, które pobudzają mikrokrążenie i uwydatniają usta. Ja od niedawna używam błyszczyku Artdeco- Hot Chilli Lip Booster, który sprawia, że moje usta są pełniejsze. Dodatkowo maluję usta konturówką, żeby zwiększyć je optycznie. Nie trzeba operacji by poczuć się piękniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, możesz albo poddać się chirurgii plastycznej, albo stosowac odpowiednie tricki makijazowe powiększające usta, odpowiednie błyszczyki etc. albo po prostu spróbować się zaakceptować...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku zabiegów mających na celu powiększenie ust, najpopularniejszą metodą jest wstrzykiwanie preparatów kwasu hialuronowego, czyli substancji naturalnie wytupującej w organizmie człowieka. Zadaniem kwasu hialuronowego, będącego naturalnym składnikiem skóry człowieka i każdego żywego organizmu jest utrzymanie odpowiedniej sprężystości skóry i nawilżenia tkanek - jedna cząsteczka kwasu zatrzymuje aż 250 cząsteczek wody. Kwas ten wykorzystuje się z dużym powodzeniem w medycynie estetycznej, jest bardzo bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje reakcji alergicznej, a wszystko to sprawia, że cieszy się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem wśród kobiet. Przy użyciu kwasu kwasy hialuronowego możemy nie tylko powiększyć zbyt wąskie wargi, ale także skorygować ich kształt, asymetrię, czy zwiększyć ogólną objętość ust. Za pomocą żelu na bazie kwasu hialuronowego, który wstrzykuje się w wargi, możemy poprawić ich kształt i kontur, a także skutecznie je nawilżyć. Jedyne o co trzeba zadbać to o wybranie odpowiedniej placówki, najlepsze będą te certyfikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cossska2
Ja robiłam ten zabieg u dr Wiatroszaka we Wrocławiu. Nie miałam az tak dużo preparatu bo 1ml ale naprawde dla podkreslenia ust, konturu to jest całkowicie wystarczajace i sam efekt utrzymał sie do roku. Wiec teraz mam zamiar to powtórzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/powiekszanie-ust/ i po problemie ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pełne usta i zawsze były moim kompleksem. Jak byłam podlotkiem modne były drobne usteczka. Dopiero Kim Wilde wyleczyła mnie z kompleksów. Pokój miałam oblepiony jej plakatami:). Po tym co celebrytki robią ze swoimi ustami, niedługo duże usta będą takim samym obciachem jak tipsy. Masz takie usta jakie pasują do reszty twarzy, więc nie szukaj na siłę wad w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na małe usta najlepszym sposobem jest wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Usta po tym zabiegu są większe ale i wyglądają bardzo naturalnie. Sama zrobiłam ten zabieg w  Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów i jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay

Nie przejmuj się - jeśli masz małe usta, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś je sobie powiększyła. Mi, zabieg wykonała dr. Żukowska w Łodzi i efekt, który udało nam się osiągnąć mnie w pełni zadowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×