Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nineinch25

BARDZO SUCHE włosy, jaka odzywka???

Polecane posty

Gość nineinch25

mam lekko falowane, bardzo suche włosy, probowalam juz kilku odzywek tych drogeryjnych i tych profesjonalnych. Żadna rewelacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomaga wyłącznie
Fructis Nutrigładki z Garniera szampon 2w1 i maseczka, pięknie wygładza i nabłyszcza włosy, po myciu dobrze się rozczesują i są miękkie po innych szamponach i odżywkach są sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem od dermatologa, że na bardzo suche włosy pomaga odżywka Dermedic. Mocno nawilża i regeneruje włosy. Jest do kupienia w niektórych aptekach, kosztuje góra dwadzieścia pięć złotych. Na esentii kosztuje ok. 17 zł. Możesz też użyć nafty kosmetycznej, mnie bardzo pomaga, ale używam innych kosmetyków dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywka wax do suchych(apteka),serum z keratyna(mazidla.pl),odzywka latte http://www.allegro.pl/item680792230_kallos_crema_al_latte_krem_mleczny_1000_ml.html ,olejek kokosowy(mazidla.pl) ...ja mam suche krecone,rozjasniane...te preparaty bardzo pomogly moim wlosom.Najbardziej keratyna i wax,polecam.Nie uzywaj do ukladania wlosów kosmetyków z alkoholem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrra.
ja polecam olejowanie, jest duzo rodzajow olejów, do wyboru do koloru, czesc mozesz kupic w aptece, czesc w zwyklym spozywczaku,w sklepach ze zdrowa zywnoscia i na necie. JA sobie chwale olej ze slodkich migdalow o z ogorecznika, wyleczylam tym sobie łupiez. Teraz będę testowac vatike czyli olej kokosowy z dodatkami i amle z jaśminem :) Ogólnie jestem wlosomaniaczka i uwielbiam kupowac rozne maski do wlosow, najczesciej kupuje najtansze w wielkich np litrowych opakowaniach i je lacze ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast odżywki postaw na maskę do włosów od Inoar. To są kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji. Dobierz odpowiednią maskę i mówie ci - będziesz mieć włosy jak od fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam maskę inoar bb jest super ma w składzie same olejki aż byłam w szoku a włosy są mięciutkie i się nie przetłuszczają a zawsze się spieszę to wystarczy ze na 5 min ją nałożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Najlepsza będzie maska z naturalnym olejkiem makadamia od marki kosswell 🙂 Jej aktywne składniki wnikają w głąb włosa dostarczając białek, witamin, kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy. Regeneruje włosy, dając im niesamowity połysk. Zapobiega puszeniu się włosów i sprawia, że są bardziej elastyczne. Zapewnia trwały efekt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×