Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
achajka27

barman na weselu

Polecane posty

czy któraś z was spotkała się z instytucją barmana na weselu? Chcielibyśmy aby goście oprócz tradycyjnej wódki czy wina mieli też możliwość spróbować fajnych drinków, trochę tu zmałpowalibyśmy irlandzkie zwyczaje, z tym że to oczywiście na naszym weselu drinki byłyby bezpłatne dla gości. Jak się ten pomysł sprawdza w praktyce? a może goście wolą nie mieszać alkoholi i zostają przy czystej wódce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam na weselu, oprócz alkoholi serwowanych na stołach, keg z piwem do własnoręcznego nalewania i chyba ściągniemy ten patent ;) Nooo i oczywiście bimberek na wiejskim stole, więc jest co mieszać ;) Barman jest dobrym pomysłem, bo nie każdy lubi wódkę czy wino. A mieszania alkoholi i tak nie unikniesz, każdy musi się sam pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam raz na weselu gdzie był barman. Naprawdę super rozwiązanie jeśli wiesz ze twoi goscie raczej wolą drinki i inne alkohole od wodki. Polecam też barmana jeżeli będzie dużo młodzieży, jezeli więcej starszych to może wystarczy postawić tylko stoliczek z innymi trunkami lub darowac sobię w ogolę tę opcję i postawić na wodkę + wino. Opcja z barmanem jest fajna ale dosć kosztowna. Z tego co wiem od 800zł w gorę za samą uslugę a jeszcze dochodzą do tego alkohole i dodatki. Ciekawą atrakcją moze być tez pokaz barmanski. Widzialam coś takiego na weselu i wyszlo fajnie. Bardzo wazne trzeba zoorganizowac baaardzo duzo lodu do drinkow. I jest jeden minus, goscie zamiast tancowac beda glownie przesiadywac przy stoliku z drinkami i konwersowac z barmanem i pozostalą zgromadzoną obok gawiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mieszania, nie ma co sie tym przejmować. Goście nie gęsi swoj rozum mają. Raczej jak ktoś decyduje sie na picie drinkow to nie bedzie popijal wodki i odwrotnie. Na weselu na ktorym mialam okazję być goście się pilnowali i nie mieszali alkoholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieli otwarty bar w czasie wesele i tylko tam będzie alkohol. Jak ktoś będzie miał życzenie, to barman zaserwuje mu drinka, winko, piwko, czy czystą w razie czego. Będzie barman, który tam na codzień pracuje, więc raczej za noc nie bierze 800 zł. Wiadomo, że to koszt alkoholu + dodatków, ale nasi gości w dużej mierze niepijący są albo pijący bardzo mało (i wesele nieduże), więc bar powinien się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcu zaczynają myśleć
w Polsce że nie wódą samą człowiek żyje na weselach. Barman to podstawa, wina i koniak. Nie mówię tu o jakiś wymyslanych drinkach no ale te podstawowe tpo juz by wypadało aby miał kto serwować a nie samemu sobie na stole robić!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbsdff
Barman jak najbardziej ok, jesli wszystko jest dobrze zorganizowane. To znaczy nie może być tak, że np whisky szybko zejdzie i lipa (byłam na takim weselu) młodzi za mało kupili whisky i jakis innych alkoholi szybko, to zeszło i było głupio, bo zostal tylko alkohol, który słabo schodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbsdff
Przy małych weselach, to się powinno sprawdzić, ale przy dużych, to spory wydatek i zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele jest raczej średniej wielkości (ok 100-110 osób), dużo młodych. nie myślałam o stoliku z krzesłami a raczej o barze, gdzie goście podchodzą, zamawiają drinka i wracają do swojego stolika. Stołków barowych im tam celowo nie postawię. Wiem że barman to dodatkowy koszt ale z kolei zejdzie mniej czystej wódki, więc ostatecznie nie wyjdzie tak drogo. 800 zł to dużo, myślałam że barman weźmie tak do 500. W końcu orkiestrze wychodzi jakieś 700 zł na osobę a wysiłek i inwestycja w sprzęt jest nieporównywalnie większa, poza tym barman byłby tak od 18 do powiedzmy 2-3. jagodowe_pole: kega od ciebie chyba też zmałpuję, wesele w sierpniu a nic tak nie gasi pragnienia jak zimne piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu gdzie był barman i jak dla mnie to rewelacja. Wiadomo, że to dodatkowe koszty, ale naprawde przyjemnie było popatrzeć na jego umiejętności i popróbować alkoholu o różnych smakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim weselu był barman i to było naprawdę świetne rozwiązanie. Młodzi mogli wypróbować różnego rodzaju alkoholi, a starsze panie, które nie przepadały za czysta itp. znalazły coś dla siebie. Pokaż umiejętności barmańskich także się wszystkim podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missobsessive: ile kosztował wasz barman, co było w cenie i w jakich rejonach Polski było wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodki78
Witam, na naszym weselu był BARMAN i polecam. 1. sprawny i doświadczony barman wie ile czego schodzi - da Wam listę produktów i alkoholi jakie będą potrzebne. A nawet pojedzie z Wami do sklepu. 2. drinki dla wszystkich dorosłych i dzieci. 3. w 100% samodzielny. Alkohole na dwudniowe wesele kosztowały nas ok. 1000pln. w tym napoje soki i owoce. Sam barman 500pln. A to co było bezcenne ... widok Babci stojącej przy barze pijącej drinka z parasolką w towarzystwie ciotki, która potrzebowała podparcia i też piła kolejnego drinka. bezcenne ... naprawdę lepiej zrobic barek, niż wiejski stół. No chyba, że pogoda dopisze to grill też jest niezły. Piotrek p.s. Barman z okoli Częstochowy i nie wiem, czy pracuje na wyjeździe, ale jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmc
hej, u nas na weselu będą barmani, już 2 raz ta sama ekipa - wiadomo sprawdzeni, nie trzeba szukać. Wiadomo wiąże się to z kosztami ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus-bar
Szukasz sposobu na uatrakcyjnienie imprezy i miłe zaskoczenie gości? Dobrze trafiłeś! KAKTUS to profesjonalna obsługa barmańska i nie tylko. Coraz częściej z takiego założenia wychodzą młodzi ludzie organizujący przyjęcia weselne. Chociaż biała wódka jest obowiązkowym alkoholem na imprezach tego typu, coraz więcej osób woli jednak sięgać po kolorowe koktajle i drinki. Kultura picia alkoholu zmienia się diametralnie. Zaspokojenie potrzeb gości i danie im okazji do dobrej zabawy - poprzez uczestnictwo w show barmańskim z prawdziwego zdarzenia - sprawi, że impreza stanie się niezapomniana nie tylko dla jej organizatorów. Nie zastanawiaj się dłużej - zafunduj swoim gościom i sobie dodatkową atrakcję w postaci pysznych trunków, przygotowanych przez profesjonalnych barmanów! Skontaktuj się z nami! http://img263.imageshack.us/img263/6651/kaktust.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Na moim weselu nie było barmana,był za to osobny stół z alkoholami ,sokami i owocami,kelnerki donosiły lód do termosu.BYłam na weselach na których był barman profesjonalny,pokazy barmańskie i inne cuda niewidy to nie jest dobry pomysł na weselu.Goście zamiast interesować się parą młodych to interesują się barmanem.Dlatego to musi być barman który TYLKO będzie robić drinki a nie dyskutować z gośćmi.Krzesełka przy barze to bardzo zły pomysł.Z drugiej strony goście są zadowoleni bo fajnie się bawili ale para młodych nie za bardzo ,gdyż goście przyszli dla barmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmani na wesele kielce
Barmani na wesele:) Kielce:):) oferujemy mobilną obsługę imprez okolicznościowych. Posiadamy do dyspozycji mobilny bar sprzęt kostkarkę szkło, pomożemy sporządzić listę alkoholi dostosowana do ilości gości :) dojazd do 50 km free:) zapraszamy do współpracy:) 794108652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda2013
Hej moja siostra miała barmanów na weselu, którzy byli jednocześnie atrakcja dla gości, bo dawali pokaz! :) Chyba z tej firmy: http://www.bar-event.pl/ Myślę, że cenowo też nie jest najgorzej, z tego co się orientowałam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki 1221
smieszy mnie jak ktos pisze ze barman na weselu to rewelacja, superatrakcja dla gosci!! heheh co wy sobie myslicie ze ktos nigdy w barze nie byl i nie pil drinkow??z jakiej dziury sie urwalscie ze piszecie ze to suoer,swietne i zajebiste:) hehe ok jak jest ale tak sie nie podniecajcie ps. barman to nie instytucja to do pani autorki ("achajka27 czy któraś z was spotkała się z instytucją barmana na weselu")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak byłam ostatnio na weselu, to była postawiona fontanna alkoholowa, nawet mi się to bardzo podobało, z reszta nie tylko mi bo większość gości była tym zaskoczona pozytywnie, warto to przemyśleć wejdźcie sobie na tego linka http://www.sumowisko.pl/fontanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywalnik weselny
Witam. Na początku byłem przeciwny tego typom praktykom jak zatrudnianie barmanów na weselu. Wiadomo po pierwsze cena, po drugie strach, że im coś nie wyjdzie. Może być też tak, że jak będą za dobrzy to ludzie zamiast bawić się i tańczyć to będą tylko zwracali uwagę na barmanów i się upijali ; d Chociaż zmieniłem zdanie, ponieważ ostatnio byłem na weselu, gdzie właśnie tacy profesjonalni barmani byli. Oczywiście nie podawali tylko drinków, ma się rozumieć. Były jeszcze różnego rodzaju pokazy oraz przygotowane napoje dla dzieci oraz tych, którzy akurat nie mogli pić nic mocniejszego.A więc na początku, jak wiadomo i chyba tak jest na większości weselach, wszyscy siedzieli i nikt nie kwapił się do tańca, atmosfera jakaś taka sobie ; p Dlatego wszyscy ruszyli po drinki, wiadomo wliczone w cene to czemu by nie. Zauważyłem także, że jak ludziom posmakowało to nawet czystej już nie ruszali. Ma to swoje plusy, bo drinki to zawsze jakoś tak kulturalniej a i wolniej się upijali ; d w miarę rozkręcania imprezy, gdy juz większość ruszyła na parkiet po pewnym czasie orkiestra przerwała grę i zaprosiła gości na pokaz. Na początku nikt nie wiedział o co chodzi ale zbliżając się w miejsce gdzie stali barmani już było wiadomo ; p kolesie zaczęli wyczyniać przeróżne rzeczy z butelkami, szklankami, w ogóle strasznie dużo tego było. W każdym razie wszyscy byli zachwyceni. Przy dobrej muzyce nieludzko wywijali swoimi instrumentami, a w dodatku przy tym wszystkim robili drinki gościom! I to nie było tak jak na filmach, gdzie ktoś robi dziesięć minut jeden drink. Wtedy to wszyscy by sie przepychali kto dostanie pierwszy. A tak to każdy przy wszystkich tych akrobacjach dostawał co minutę nowy drink, obsługa bardzo szybka. Jeszcze te pokazy ognia i płonące butelki, nie mogłem wyjść z podziwu ; ) znacznie to rozruszało imprezę, nawet dali szwagrowi spróbować jednego triku ale biedaczek rozbił butelkę ; d W każdym razie wszyscy ich dobrze wspominali, byli uprzejmi. Denerwowało tylko to, że dużo dziewczyn aż się rwało żeby z nimi zatańczyć ; p Po całym weselu spytałem się panny młodej o tą obsługę, bo kto wie, mogliby się jeszcze kiedyś przydać ; p Okazało się, że jest to cała firma o nazwie Barman Team. Nawet znalazłem o nich artykuł na necie także polecam przeczytanie, wiele ciekawego można znależć ; ] http://inspiracje.impressimo.pl/barmani-na-wesele-czyli-jak-uatrakcyjnic-ten-wyjatkowy-dzien/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Łukasz
Bylismy na dwoch weselach w tym roku. Na obydwu byl barman. Zainteresowanie drinkami bylo ogromne w obydwu przypadkach. Roznica polegala na tym, ze na pierwszym weselu 120 gosci obslugiwaly 2 osoby, na drugim podobna ilosc 1 barman. Zdecydowanie korzystniej wypadla pierwsza opcja. Nie trzeba bylo czekac dlugo na drinki, zawsze ktos stal przy barze i przygotowywal napoje. Niestety w przypadku obslugi jednoosobowej, barman nie do konca dawal sobie rade z natlokiem ludzi. Do tego obsluga sali za bardzo nie byla zainteresowana zbieraniem szklanek, wiec gdy wyszedl posprzatac brudne szklanki na drinki, nie bylo go z 30 minut. Zadna z firm nie robila pokazow, skupiali sie tylko na serwowaniu drinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna99
Ja uważam, że dobry barman na weselu to rewelacyjna sprawa. Sama widziałam kilka pokazów barmańskich między innymi na wyjazdach z pracy, ale największe wrażenie zrobili na mnie dwaj barmani robiący pokaz na weselu mojej siostry. Z tym, że ona organizowała przyjęcie w hotelu i barmanów załatwiała im pani, z którą wszystko tam ustalali. Ważne, żeby barman miał doświadczenie, a najlepiej wziąć kogoś z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co to wcale nie muszą być pokazy barmańskie i robienie show z wesela tylko mieć barmana dla dobrych drinków i wystarczy. My na swoim weselu tak mieliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Barman i alkohole kosztowały ok 3,5 tys. Wydatek niemały ale warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy barmanowi 350 zł i dostarczamy alko i jakieś tanie zamienniki do drinków. jakie drinki polecacie? myślę o pinacolada, mojito. sex on the beach i jeszcze jakieś 2 do wyboru. co polecacie, żeby było dobre i niedrogie w przygotowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo masz mało tych drinków u nas do wyboru było około 13 o ile dobrze pamiętam no i były też alkohole typu Metaxa Nie możecie dać samych podróbek oryginalne też muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z sali weselnej tak powiedział, że zwykle barman proponuje do wyboru ok 5-6 drinków. barman jest magikiem, byliśmy na 2 weselach, na których był drink bar w jego wykonaniu i driny były genialne. chodzi mi o takie zamienniki jak tańsze rumy, coś w stylu malibu. nie będzie metaxy i drogich koniaków, bo nas na to nie stać. drink bar jest tylko urozmaiceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×