Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gerald_z_Rivii

BDSM kto lubi?

Polecane posty

Gość takasobieprzecietnalaska
lubię bardzo . odkad sprobowalam takiego wlasnie bzykania , tradycyjny sexik szybko mi sie nudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam i mam całe zestawy z super sklepu erotyczne-zakupy.pl Duży wybór, dobry producent, szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieprzecietnalaska
ja nie mam natury dominatorki :) jak głęboko ? hm... cały zmieścił sie w ustach moich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;), ale nie o to mi chodziło, czy to tylko słowami jakaś dominacja, czy z biciem, bólem. Tzn taka dla początkujących czy hard-core kompletny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieprzecietnalaska
domysliłam się ;p tak , lubię ból, oczywicie w jakis tam granicach, wulgarne słówka , przyduszanie, wiązanie, kneblowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieprzecietnalaska
a ja wlasnie to baaardzo lubie. moj facet mówi ze to taki mój fetysz... lubie jak mi brakuje powietrza... zwlaszcza gdy mam orgazm... zaje b isty odlot jest wtedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebezpieczny fetysz ;) no ale kobiety mają różne fetysze na których punkcie wariują, można się zdziwić ;) poza tym reszta z tego co wymieniłaś do przyjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieprzecietnalaska
no wiem ze troszke niebezpieczny ale jak sie ma sprawdzonego partnera to mozna na wiele pozwolić :) a Ty co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z działki bdsm raczej nic, podpytuję tylko ale może niedługo coś byśmy wprowadzili. A poza tym? Seks analny jest naprawdę odlotowym doznaniem, a reszta raczej typowa ;) Przyduszania nie ma i raczej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to nic nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
Hehe :-D no faktycznie tak to zabrzmiało :-D Chodzi mi ze wszystko to samo tylko mocniej, wiązanie bardziej zaawansowane, kręcą mnie związane też nogi, nie tylko ręce itp... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
No i klapsy: są ręką a ja chciałabym mocniej, np paskiem czy czymkolwiek innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
A ty gospodarz mógłbyś się wkręcić w takie zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiązanie to jeszcze, ale bicia raczej nie przewiduję ;) kwestia upodobań partnerki a chęci bycia zlaną pasem jeszcze nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście naczytałam się Greya no i mnie zainteresowało. Potem znalazłam to http://www.seks-shop.com.pl/50_twarzy_greya_oficjalna_kolekcja_gadzetow_erotycznych.php?pro_id=2471&zestaw_do_krepowania_fifty_shades_of_grey_-_submite_to_me więc stwierdziłam a kupię zobaczymy co mój facet na to. Zabawa przednia chyba jeszcze coś sobie kupimy ciekawego żeby było się czym pobawić. Teraz myślę o tym http://www.seks-shop.com.pl/50_twarzy_greya_oficjalna_kolekcja_gadzetow_erotycznych.php?pro_id=2493&zestaw_do_bondage_50_twarzy_greya_-_hard_limits

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
Gospodarz a jakby partnerka chciała lanie paskiem? Robiłbyś to i tez by cię to podniecało mimo ze wcześniej o tym nie myślales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
A jakby wypinała do ciebie pupkę wtedy i byłaby naga? Nie podniecałoby cie że masz nad nią taką władzę w tym momencie? Pytam patrząc na to co mnie kręci i jak mogłby na to spojrzeć i zareagowac moj partner który tez się tym nie interesował wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ją to podniecało a ja bym widział to podniecenie to pewnie też bym się podniecał. Takie sprzężenie zwrotne ;) Ale podniecanie się taką władzą, no to nie wiem. Z drugiej strony, trzymanie jej za włosy podczas robienia loda też mnie kręci, a to też jakby dominowanie nad nią, więc może rzeczywiście? Dopóki człowiek nie spróbuje to nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuulinkaaa
Dzięki :-) to moze jest nadzieja ze jakos to będzie... bo znowu myśl ze jego to nie podnieci hamuje tez moje podniecenie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy używacie do tego jakichś gadżetów typu kajdanki, packi, szpicruty? czy co macie pod ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wałek do ciasta :) moze byc uzyty tylko raz i partnerka juz sie nie ocknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×