Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Master i sługa, Dominacja i uległość - slave...jak myslicie czy to wszystko da się połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowany zdaniem innych i ich doświadczeniami z klimatu SM , a konkretnie tym czy da się połączyć tak skrajne upodobania i doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na Boga z czym połączyć? Połączyć w związek osobę dominującą z osobą uległą? Czy też w jednej osobie połączyć dominację z uległością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połączyć te cechy w jednej osobie oczywiście. I oczywiście w związku z drugą osobą. Dlaczego ktos wyraża o tobie takie opinie? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka - a może tak na początku sie przywitasz skoro weszłaś już do kogoś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć połączenie obu tych preferencji w jednej osobie się zdarza. Wydaje mi się jednak, że zawsze jedna z nich będzie wiądoca, druga będzie raczej odskocznią czy uzupełnieniem. Spotkałam się też ze stwierdzeniem, że dana osoba ulega tylko jednej osobie, a w stosunku do pozostałych dominuje. A co do związku to wydaje mi się, że możliwe jest kiedy spotkają się dwie takie osoby lub też spotkają się dwie osoby, które są bardzo otwarte, gotowe na wejście od czasu do czasu w wymaganą rolę dla partnera albo pozwolenie mu na zaspokojenie fantazji poza związkiem, może z udziałem partnera. Łatwe to na pewno nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc zdecydowanie polecasz wcześniej wymienione miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na realizację własnych pragnień czy fantazji poza związkiem nie wszyscy potrafią się zdecydować. Idealnym rozwiązaniem byłoby by takie relacje tworzyć w samym związku. Ale jak to jest czasem trudne i niedostepne każdy sie pewnie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka - jak na ranie u mnie nikogo nie obraziła, więc Twoje uwagi uznam za niebyłe i niestosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej chyba byloby gdyby spotkały się dwie osoby, które mają takie "podwójne" preferencje, przy czym jedna skłanie się bardziej w kierunku uległości, a druga bardziej w kierunku dominacji. I łatwiej jest chyba kiedy to nie wykracza poza sferę seksualności. Nie zamierzam się tłumaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać, że to i tak wszystko tylko gdybanie, bo jakby było naprawdę mogą wiedzieć tylko osoby, które takie preferencje mają i którym udało się lub nie stworzyć taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by coś takiego stworzyć trzeba wiele "pracy" - od bycia razem do prozaicznego i jakże ważnego zaufania. I osobiście też jestem zdania że oddzielenie codzienności od seksualności czy sesji jest obowiązkowe. Oczywiście znajdą się zwolennicy tezy że tego się nie da rozdzielić a nawet jest to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster da się taki związek stworzyć,jednak wszystko zależy od osób które biorą w nim udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście znajdą się zwolennicy tezy że tego się nie da rozdzielić a nawet jest to niemożliwe..." Wydaje mi się, że to też zależy od preferencji. Chociaż z doświadczeń znajomych wiem, że stworzenie związku 24/7, zwłaszcza kiedy są dzieci jest wręcz niemożliwe. Ja osobiście wolę kiedy mężczyzna dominuje w każdej sferze życia i jest osobą, która podejmuje decyzje, po wzięciu pod uwagę moich uwag. Tylko musi to być mądry mężczyzna, najlepiej przewyższający mnie inteligencją i doświadczeniem życiowym. :) Poza tym nad każdym związkiem trzeba pracować, nie tylko nad takim, w którym partnerzy mają "dziwne" preferencje seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejmowanie decyzji zyciowych i dominacja psychiczna, a także kontrola codziennych zachowań jest też nieodzowną formą relacji pomiędzy Panem/Panią i uległymi. Tworzenie klimatu nie może się rozpoczynać od zamknięcia drzwi sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina ds
w BDSM uwielbiam być łaskotana :) strasznie mnie to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina ds - to tylko jeden malutenki element .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina ds
tym bardziej łaskotki mnie podniecają kiedy jestem związana a moje wszystkie wrażliwe miejsca są odsłonięte i drażnione piórkiem lub palcami przez oprawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podejmowanie decyzji zyciowych i dominacja psychiczna, a także kontrola codziennych zachowań jest też nieodzowną formą relacji pomiędzy Panem/Panią i uległymi. Tworzenie klimatu nie może się rozpoczynać od zamknięcia drzwi sypialni" Według mnie to ma się rozpocząć w głowie, ale nie zawsze ma się opierać na kontrolii życia codziennego. Mój Pan jest dla mnie kimś w rodzaju mentora. Jeśli mam problem to wiem, że pomoże mi znaleźć najlepsze rozwiązanie tego problemu. Natomiast wiem to na pewno, że gdybyśmy mieli wspólne dzieci to chciałabym mieć wpływ na ich wychowanie, równy, a nie tylko na zasadzie moich sugestii i jego decyzji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×