Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammaaaaa

bebilon neocate - pomóżcie

Polecane posty

Gość mammaaaaa

hej. moje 8 miesięczne dziecko ma straszna alergię pokarmową, do tego azs (atopowe zapalenie skóry) leczymy, smarujemy różnymi specyfikami i nic. Zmieniliśmy nawet mleko - jesteśmy na Bebilon Neocate (puszka 170 zł) - niestety wyjścia nie ma, jest poprawa skóry. Dla nas to wielki wydatek chyba bez kredytu się nie obejdzie. Oststnio mąż ma okazję kupić Bebilon Neocate ifant - ale czym się różni od samego bebilonu? podobno jedno i drugie jest do 12 miesiąca życia, jak czytam skład to jest taki sam lecz różni się np. dawka wapnia, albo magnezu. Czy ktoś się orientuje na czym polega różnica? cena neocate infany jest niższa (90 zł) więc chcielibyśmy kupić ale nie wiem czy mogę. pomóżcie, w googlach nic nie mogę konkretnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna znajomapomaranczowa
tu sie ktos oglasza http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23633334,Krakow_Dla_dziecka___Inne,143-37.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaaaaa
dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alergie pokarma
jest mieszanka bezmleczna tzw NUTRAMIGEN . lekarze przepisuja ta mieszanke dzieciom ze skaza białkowa . to mleko mozna zakupic w aptece z recepta od pediatry koszt mleka o połowe tanszy . nie wiem ile aktualnie koszutje to mleko bo ja corci podawalam corci i kosztowalo wtedy około 30 zl a na recepte około 15 zł - ale to bylo pare lat temu . z tego co wiem to mleko nadal jest w sprzedazy - popytaj na forum moze ktos bedzie wiedzial. nie wiem dlaczego az tak drogie mleko musi pic wasz maluch ? nie konsultowaliscie tego z innym lekarzem . przeciez to olbrzymi wydatek , moze na recepte ( o ile w aptekach to mleko jest ) jest tanszy ? normalnie jestem w szoku - taka cena !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaaaaa
ja wiem o Nutragimigenie - pił go ale niestety nie pasuje mu, pił także Bebilon pepti niestety też nie. A bebilon neocate jest dla dzieci bardzo silnie uczulonych, kiedyś był bebilon amino ale wycofali go ze sprzedaży. Niestety neocate jest drogi, nie jest refundowany - my musimy go kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszkool
Jest jedno rzwiązanie: IMPORT DOCELOWY Z ZAGRANICY. Trochę zachodu jest z załatwianiem formalności ale bardzo się opłaca - c.3,20zł za puszkę. Mleko nazywa się ELECARE i jest zamiennikiem z USA Neocate. Jak macie więcej pytań to chętnie pomogę. Mój email: lukkool@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfvevc
moj tez nie chcial benbilonu pepti ale zaczelam mieszac z nanem ktory lubil i powoli zmniejszalam dawki nanu a dawalam wiecej bebilonu i powoli przyswoil warto sie troszke pomeczyc niz bulic prawie 200zł za jedna puszke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o to ze dziecko nie chce pić tylko o to że na nutramigen też jest uczulony!!!! nietsety tak też sie zdarza. ja o tym dowiedziałam sie wczoraj - dziecko znajomych ma dokładnie taką samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfvevc
"ja wiem o Nutragimigenie - pił go ale niestety nie pasuje mu, pił także Bebilon pepti niestety też nie" ja wnioskuje,ze niesmakowalo ale kto tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz szczerze to wątpię zeby ktoś się decydowal na podanie mleka za 160 zł za puszkę a nie próbował przekonać dziecka do nutramigenu czy babilonu pepti. myślę że oni już próbowali ale nadal z alergią jest źle. ci moi znajomi właśnie tak mają. jejku jak dobrze że u nas wystarczy moja restrykcyjna dieta i dziecko ciągle na piersi jest (skaza białkowa,alergia na soje, ryby, selera, pora, mąke żytnią...itp itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweada
a dlaczego na allego mozna juz kupic nie za 170 zł a za 85-90 ??? czemu jest dużo taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszkool
Są dwie możliwości: 1) są sprowadzone z zagranicy, gdzie są dużo tańsze niż w Polsce 2) zostało rodzicom, którym dzieci albo muszą przejść na mleko od 12 miesiąca, albo minęła alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammaaaaa jak mozna sie z Tobą skontaktowac? I czy twoje dziecko nadal ma alergie i musi pic mleko Neocate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maras
Sluchajcie! potrzebuje adresu apteki w ktorej moge dostac babilon neocate, ponieważ wszedzie jest wlasnie problem ze trzeba czekac i zalatwiac import docelowy. Moze ktos wie gdzie moge od reki bez recepty kupic to mleko, najlepiej w okolicach wojew pomorskiego. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania mleko Elecare po mojej corce, 20 szt-cena 80 zl za puszke .W razie zainteresowania prosze o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska franeczka
mammmaaaa polecam odstawienie całkowicie mleka modyfikowanego i przejście na robione samodzielnie mleka zbożowe: migdałowe, owsiane, ryżowe, itp. i podawanie większej ilości strączkowych warzyw oraz nasion. Więcej informacji znajdziesz na forach o wegetarianizmie. np. http://wegedzieciak.pl/index.php?sid=08b1d2e9b33eda89f500a2e039b14930 Ja nie jestem wegetarianka ale moje dziecko od 6m nie jest już karmione żadnymi produktami mlecznymi modyfikowanymi i rozwija się rewelacyjnie. Tez miało skazę a teraz ma skórę idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mones
ja mam do sprzedania mleko neocate po moim synku. zainteresowanych prosze o maila radareading@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nadal ktos zainteresowany kupnem mleka neocate do 12miesiaca?moja corka przeszla juz na ten po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama artura
Amikaaa, czy to nadal aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo431
mam do sprzedania mleko BEBILON NEOCATE 400 G PUSZKA - 3 SZT. DATA WAŻNOŚCI 29LUTY 2012 R. KONTAKT iwona.czosnowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neocate 5 puszek po 400g odsprzedam , po 60 zł za puszkę, wronkastonka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandas53
Witam wszystkie mamuśki! Jeżeli ktoś ma do odsprzedania mleczko NEOCATE LCP - bardzo proszę o kontakt: vandas53@wp.pl Sprawa na CITO ! - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odsprzedania Neocate LCP. Dla zainteresowanych kontakt elaira@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzunek
SPRZEDAM 15 puszeczek neocate LCP prosto z Anglii - 60 zl sztuka (niepowtarzalna okazja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzunek
internet721@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam Neocate LCP w cenie 60 zł za op.Moje dziecko skończyło już 1 rok i przeszło na inne mleko.Kontakt erram@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzunek
zostalo mi 9 puszek neocate lcp, data do 2012 oddam za pol darmo, bo juz mi sie nie chce tego trzymac. 30 zl za puche. internet721@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkazorby
Neocate Lcp sprzedam za 85zl/puszka.preparat hipoalergiczny dla dzieci do 1roku zycia majacych skaze bialkowa badz inne alergie pokarmowe.u mego synka objawy skazy bialkowej ustapily calkowicie po 7dniach picia neocate. corkazorby1983@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neogratr
za 60 nie chca kupowac, bo licza na darmowe, jak sprzedasz za 85 to Ci osobiscie pogratuluje. Ps. mleko nie leczy azs, jedynie moze pomoc na alergie na bialko mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×