Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszona18

Bede miala aparat ortodontyczny:)

Polecane posty

Gość przestraszona18

Heja dziewczyny i nie tylko:) 4 grudnia bede miala zakladany aparat staly na gorny luk, a po trzech miesiącach plytke nansa, a po kolejnych trzech miesiacach aparat na dol, i kurcze, boje sie troche jak bede z tym aparatem wygladac, boje sie ze jak brzydula hehe, jest tutaj ktos kto chetnie by ze mna o tym porozmawial? Pomogl mi wybrac moj pierwszy kolor ligaturek i dal mi kilka wskazowek na start? :* Z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ogólnie nie podobają laski z aparatem na zębach, zwłaszcza jak się uśmiechają, osobiście bym się z taką nie pokazał, jak dla mnie i pewnie paru innych facetów wizualnie laska w aparacie to nie za ciekawy obiekt. Gdzie tu taka całować albo cokolwiek innego z nią robić blllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna888
aha czyli wolalbys miec laske z krzywymi zebami? :D to gratuluje glupoty. Jak dlugo bedziesz miala ten aparat? ktore zeby masz krzywe? i ile to kosztuje? aaa i ile masz lat? nie przejmuj sie takimi pustakami, bedziesz kiedys miala piekny usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się pani profesor, po co laska z krzywymi czy z aparatem, nie lepiej znaleźć z prostymi odrazu?? a nie robota z drutami w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Hehehe, no aparat ortodontyczny nosi sie po to zeby tez wyregulowac zgryz, ja ogolnie nie mam krzywych, mam tylko troszke poprzesowane dolne zabki a w gornej mam krzywą dwojke i poprzesowane boczne zeby wiwc nagryzam na zeby, a najgorsze jest to ze mam gleboki zgryz, no nosilabym go od czasu zalozenia dolnego łuku 2 lata:) lat mam 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie zazdroszczę twojemu facetowi jeśli go masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Tak, mam narzeczonego i nie wiem jak zareaguje jak mnie zobaczy. ... a nie jestem brzydka, wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
A kosztuje 1600 za luk i 350 za plytke nansa. .. droga impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jaka skromna hehe zobaczysz co powie jak cie w tym cudactwie zobaczy, nie wróże dobrej reakcji zwłaszcza że bedziesz miała wary jak chomik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zakładany jak szłam do lo. co do wyglądania jak brzydula...jak się zobaczyłam po założeniu to się popłakałam, ale miałam wtedy w tym czasie tak duże powodzenie, naprawdę, wiele osób się mną wtedy interesowało, więc to nie zmniejszy nijak Twojej atrakcyjności. niestety jest to bardzo bolesna rzecz, przyszykuj się na to, że po dokręcaniu co miesiąc będziesz miała dzień dwa życia na jogurcie. natomiast ja miałam z jednej strony wystającą trójkę a z drugiej strony szczerbę zamiast trójki bo nie chciał mi wyrosnąć stały ząb, teraz mam piękne zęby, zamiast szczerby jest stały a ten wystający jest w linii. ortodontka do której chodziłam była najbardziej wredną źle wychowaną kobietą na ziemii ale była świetnym fachowcem, efekt jest powalający i nic mi się nie rozjechało. będzie ciężko ale naprawdę po wszystkim będziesz zadowolona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale atrakcyjna to ty nie bedziesz z tym aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko w Polsce ludzie się qsrydza aparatu. W Anglii i w Stanach wszyscy są dumni z tego, ze dbaja o zdrowie i wygląd.A wygląda świetnie, jak biżuteria na zębach. I nie wybierają sobie sobie kolorowych gumek, bo one sprawiają, ze tworzy się więcej plytki nazebnej. Tak powiedział mój ortodonta,który jest świetny. A uśmiech juz mam fantastyczny,czego i tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie jestes z anglii albo usa...no poki co jestesmy w polsce i trzeba sie liczyc z tym co tu jest i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
No dziewczyny ja tez nie moge sie doczekac najbardziej efektow, ale właśnie boje sie tego okresu w ktorym bede go nosic, nie ukrywam bo na cialo bardzo pracowalam, nosze gorset i naprawdę jestem sexy, z twarzy tez jestem ladna i boje sie ze aparat to zniszczy... jaki kolor gumek powinnam wybrać? ? Ktory jest najfajniejszy? Myslalam o czerwonym, co o tym sadzicie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Ale do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.34. Takie podejscie jest tchorzliwe i wsteczne. Liczyc sie z czym? Z zacofaniem i nagonka na zdrowo myslacych ludzi? Takie postawy trzeba zwalczac a nie sie do nich naginac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnych gumek, zwykly metal. Gumki powoduja wieksza podatnosc na prochnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 ty filozof ja mówię za siebie, ty też pilnuj swoich postaw i stanowisk, a że mamy wolność słowa mogę napisac co myśle i jak dla mnie laska w aparacie bedzie brzydka jesli o wyglądzie mowa...zdrowie to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
ale gumki musze miec do podtrzymania luku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki to są potrzebne żeby w ciąże nie zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzwawy
wiesz, osobiście mi nie przeszkadza aparat u większości dziewczyn, nie miał bym oporów z taką chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
no ja wiem ze moj facet mnie nie zostawi i wogole, ale sama swiadomosc ze moze mu sie to za bardzo nie podobac jakos mi nie pasuje... no wiecie o co mi chodzi, bardzo sie kochamy a on jest taki ze jakby bylo zle to nie powiedzialby mi o tym, dlatego sie pytam o wasza opinie, czy to dobrze czy zle, czy zmienia to cos czy nie? czy wg was bede brzydsza majac go czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzwawy
będziesz po prostu inna, mówisz, jakbyś nie powiedziała jeszcze o tym swojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
on wie ze bede miec, nie chce byc postrzegana jako inna :( czy aparat staly moze dac tez troszke uroku?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak go kochasz to rozmawiaj z nim o tym a nie tu szukasz porady, mamy cie lepiej znac od niego że mamy sie wypowiadać??to moze umów się ze mną poznam cię i wtedy ci doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i aparat nie dodaje uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Super... dzieki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pocieszenie moja droga, taka prawda owszem aparat pomaga to jedno, ale wybacz od kiedy druty na zębach i odstające wary dodają uroku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
No nie ktorym w nim nawet ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×