Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

będę normalna zajdę w ciążę wyjdę za byle kogo i

Polecane posty

Gość gość

będę siedzieć na garnuszku męża, który będzie mnie zdradzał z siksami - wydaje mi się, że to jest takie piękne i jest to cel życia każdej polskiej kobiety; nauka języków, podróże, doktoraty, to tylko wymysł idiotek, które chcą zmieniać prawo naturalne; ciekawa jestem, jak jest u pedałów - tam też jeden jest posłuszny drugiemu? bo chyba powinien skoro są małżeństwem i żyją w zgodzie z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chciałabym mieć tesciowa, która by mnie ciagle krytykowala, ze zle gotuje i zle sprzątam dla jej synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślicie że siusiak pana i jego zgryźliwa mama to cel waszego życia? że w tym celu wasza mama was urodzila i wychowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale strasznie hiperbolizujesz. Mąż i dzieci nie wykluczają się z niczym, i niczego nie przekreślają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosnij a pozniej bedziesz mogla udawac" inteligentna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dorosła, nie udaję inteligentnej, możliwe ze ta wypowiedz nie brzmi madrze, ale takie jest moje zdanie - i marze o tym, co opisałam, bo to piękne; niejednokrotnie słyszałam, ze kobieta musi być posluszna, ze nie musi pracować- ważne żeby maz pracowal; kiedyś myslalam, ze trzeba być osoba niezalezna, ale zrozumiałam mój blad, może byle kto zechce mnie na sluzaca (tzn zone), jeżeli tak, to będę skakać z radości pod sufit na myśl o wysłuchiwaniu kazan pani hrabiny tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś musiałaś strasznie w życiu spaprać że tak myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministki przynoszą wstyd kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tak mysle, ze feministki przynoszą wstyd, dlatego chce sluzyc mezowi i myc recznie jego gacie; mam nadzieje, ze mimo, ze będzie mnie zdradzal z siksami, to jednak będzie na tyle przyzwoity, by mnie z dzieciątkami nie wyrzucić na bruk, ze oplaci moja wierna sluzbe dając mi dach nad glowa w domu jego mamy, a w niedziele będziemy chodzic za raczke do kosciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może potrzebujesz porządnego zdominowania w łóżku, skoro takie pierdoły wygadujesz ;). Może Twoje frustracje są wywołane własnie brakiem zaspokojenia w temacie ;), bo naprawdę to co gadasz jest delikatnie mówiąc kretyńskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, Pan i Władca i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego cos mi nie wychodzi? ja bardzo chce moc prac meskie gacie recznie; chce być wierna zasadzie "kobiety badzcie posłuszne mezowi we wszystkim, bo to jest mile Panu" - marzę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bądź. Żaden problem. Widziałam w TV że dużo rolników szuka żony. Może coś w ten deseń jak Ci się marzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak mozesz nie pragnac zeszmacenia? pewnie jestes brzydka feministka i potrzebujesz zeby cie ktos porzadnie zg****il, napewno :) kobieta zeby sie zamknac potrzebuje k****a w ustach... bo nas stworzono zeby nami pomiatano niewazne co czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź, i rób czego pragniesz! Rób to co Ci da szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak robia kobiety w mojej rodzinie, moje koleżanki, wiec i ja powinnam, moje pragnienia nie maja nic do rzeczy; boje się tylko, ze pan mnie wyrzuci na bruk wraz z dzieciętami i będziemy musieli grzebać po śmietnikach, bo jego młode siksy zechca się wprowadzić i my będziemy im przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiperbolizuje każdy 'wrzeszcząca feministka' to też hiperbola autorka w sposób humorystyczny ukazuje pewien problem społeczny, a ja się zgadzam z tym, co chce przez to wyrazić pozdrawiam autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×