Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bede zarabiać 1500

Polecane posty

Gość gość

jestem po studiach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze napisz po jakich studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim kierunku i na jakiej uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede zarabiac 2000 bo jestem po studiach :) a po studiach to osoba wyzsza niz te pętaki z liceum czy technikum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma zarabiała jako przedszkolanka najpierw 1600 a po roku już ma 1900 tyle się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bibliotekoznawstwo UW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wszystko OK, zarobki adekwatne do wyksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******te pieniadze. Ja fizycznie w upal z*********m za 1680 brutto:-) . Jabym was na Kuroniuwke wyslsal nieroby francowae:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, tak na prawdę skonczylam etnologię, ale to w sumie równie c*****o. :( chyba lepiej byloby nic nie konczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokończyły baby jakieś psychologie socjologie i inne śmieciowe marketingu i chcą zarabiać kokosy. Trzeba było iść skończyć informatykę na dobrej uczelni a byś miała nie 1500 ale 8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle o tym zeby skonczyc prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym prawem, przecież to przereklamowane g****o. Zrób sensownego inżyniera na PW czy AGH a będziesz miała większy społeczny szacunek i zarobki niż ten prawniki. Np. dobry informatyk ma kilka razy więcej niż prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby skonczyć informatykę trzeba coś umieć a ja nic nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nic nie umiesz to nie powinnaś nawet 1500 dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś a ile teraz zarabiasz i co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę warto się zastanowić nad dobrym wyborem studiów .Moja latorośl tak mądrze wybrała. Studiuje jeszcze i wczoraj dostała mail z zaproszeniem na staż i możecie wierzyć lub nie , ale za 16 godz. tygodniowo tego stażu miesięczne wynagrodzenie wynosi 3 600 zł . Sama w to nie mogłam uwierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej agencji towarzyskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 20 ; 47 widzę że i ty nie chcesz w to uwierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzątam i czasami dziećmi się opiekuję i mam 2800 brutto z tego opłacam działalność i 2200 na rękę to dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jaki to kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 4000 netto na rękę( i na początku roku zawsze idę po podwyżkę i zawsze coś dostaję), żona niewiele mniej -jedno dziecko. I praktycznie wszystko wydajemy co miesiąc. Zastanawiam się jak ludzie mogą żyć za minimalne wynagrodzenie. Przecież same opłaty za prąd, gaz, telefony, śmieci itp. to ponad 1000zł. A gdzie jedzenie, ubrania, paliwo, kasa na wakacje, zawsze coś się w domu popsuje i trzeba kupić a to żelazko, a to pralka itd. Jestem pełen podziwu dla wszystkich którzy wiążą koniec z końcem za minimalną pensję. Rozumiem dostać minimalna na początku kariery zawodowej człowiek jeszcze samotny bez zobowiązań, rodziny, dzieci i może liczyć na wsparcie rodziców, ale całe życie jechać na minimalnej to dla mnie nie do pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafika Komputerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale tak wygląda płaca po takich studiach, i nigdy nie zrozumiem zdziwienia ludzi jak idą do pracy za 1500 i mają żal, ze przeciez sa po studiach - ale idąc na te studia chyba wiedzieli ile sie w danym zawodzie zarabia? Moim zdaniem warto zrobić jakies inżynierskie studia, ja bez doświadczenia na dzień dobry 2500 na rękę, mój mąż po 4 latach doświadczenia 6tys na rękę... Rozumiem, ze nie każdy nadaje się na inżyniera, to oczywiste, ale masa ludzi idzie na byle jakie studia humanistyczne tylko po to żeby miec nic nie warty papierek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to wyżej to prawda. Ale jak trudno dostać się na studia inżynierskie oraz w młodym wieku mądrze zdecydować o życiu i o wyborze kariery. Niestety mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedziałam że graficy komputerowi tyle zarabiają. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po studiach technicznych (budownictwo) i tez mam 1300 :/ Mój mąż po historii i ma 2200. I co wy na to mądrale bez szacunku do studiów humanistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×