Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,peterka.....

Bedzie coraz wiecej samotnych matek...

Polecane posty

Gość ,peterka.....

poniewaz coraz wiecej facetow nie chce miec dzieci, liczy sie dla nich wieczna wolnosc,. Juz teraz w usa polowa ojcow wychowuje nieswoje dzieci. Samotnych matek nikt nie chce bo to tylko problem. Chyba ze facet ktory nigdy nie mial powodzenia i mysli powaznie. To straszne co sie porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Bzdura jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi fakt
No fakt, w USA najczęściej kobeta zostaje sama z problemem, bo tatuś się ulatnia. Tam nie ma czegoś takiego, że zmusza się tatusia do małżeństwa, bo dziecko w drodze. To po pierwsze dlatego, że oni tam są nastawienia na swoje własne szczęście i wolność, a poza tym, legalna jest aborcja, więc mentalność jest taka: mogłaś usunąć, a jak podjęłaś decyzję, że urodzisz, to się teraz sama męcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi fakt
Jak będzie w Polsce, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka łatwa
cóż przestanmy się rozmnażać :) Ja tak planuje niech te głupie dziewuchy ze wsi za mnie nadrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie coraz więcej samotnych mężczyzn i kobiet...nie tylko matek i ojców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,peterka.....
zadna bzdura prawiczku . Nie widzisz co sie dzieje? Bo kiedys tak nie bylo,teraz faceci sa nastawieni na rozrywke,coraz wiecej ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej brakuje kobiet
za to wiele jest dziewczynek udajacych dorosle. naruchaja sie, zrobiz dziecko, a pozniej zdziwione, ze "przeciez mnie kochal i zostawil". same jestescie glupie i niedojrzale, to i zlych facetow wybieracie. a potem placzecie, ze zle sie stalo, ale juz jest wtedy za pozno. dzieci sie omija, zarowno dziewczynki, jak i chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
to prawda..a to dzięki temu, że mają związki na kocią łapę..Nie muszą się starac o kobietę..same kobiety do tego doprowadziły tzn te, które chciały szybko łatwo jak dziwki. A facetom w to graj. I korzystają. Traktują kobiety jak zabawki do sexu. A one głupie się dają. A sex to początek życia i trzeba traktować go poważnie. Aborcja nie jest rozwiązaniem. Dziecko to nie ząb, że idziesz go wyrwac. Ponadto łatwy dostęp do aborcji powoduje, że wzrasta BRAK ODPOWIEDZIALNosci, no bo jak coś to aborcja. Więc połowa ludzi nawet bagatelizuje antykoncepcję. Po co jak można usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej temu takie osobniki jak samotne matki wraz ze swoimi dzieciakami, osoby chore psychicznie i fizycznie były eliminowane przez samą mateczkę naturę, gdyż nie miały szans na przetrwanie w takim środowisku jakim kiedyś ludzie żyli. Padały ofiarą tygrysów szablozębnych, albo niedźwiedzi, lub wilków - ewentualnie wymiarały z głodu. Kobieta, która jest słabsza psychicznie i fizycznie nie była w stanie ani sama się obronić, ani zdobyć pożywienia, do tego dochodziła 9 miesięczna ciąża i długoletni okres laktacji! A to, że teraz tyle osób niepełnosprawnych umysłowo, fizycznie i tyle samotnych matek to efekt postępu cywilizacyjnego. Aczkolwiek dzieciaki, które wychowują się bez ojca również są skazane na porażkę, z tym, że w dalszym pokoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie bo faceci nie znaja pojecia odpowiedzialnosc..do lożka to tak ,ale jak dziecko to juz nie..och ta och mentalnosc..ja bym spokojnie mogla wychowywac sama i wiem ze bylabym silniejsza bo chłopem to trzeba sie zajmowac jak dodatkowym dzieckiem..nie dosc ze nic nie pomoze to jeszcze osłabia.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta z nami bylo tak ze po roku chodzenia mi sie oswiadxzyl a po dwoch bylam w ciazy,nie bylo wpadki..wszystko zaplanowane,pech chcial ze poznal inna i mu odbilo 4 dni przed slubem ,wiec powiedzialam ze niechce go znac..do dzis zaluje ze pozeolilam mu wrocic i ze jego rodzice kazali mu przywlec mnie do swojego domu.Zaluje bo sama wychowalabym lepiej..tzn.przynajmniej z dala od zgego przykladu i calej tej patologii.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za bledy ucze sie dopiero pisac na dotykowym,telefonie bo laptop sie laduje.sj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście to zawsze wina facetów :P Może czas dobierać sobie faceta rozumkiem, a nie chcicą. Znam kilka samotnych matek i wszystkie mają dzieci z wpadki i z typowymi dresami lub wiecznymi imprezowiczami, w dwóch przypadkach dziewczyny zostały porzucone, bo się po prostu puszczały i do dziś szukają swojego ideału, czyli co kilka miesięcy mają nowego faceta, a biedne dzieci co chwila mają nowych wujków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie wiecej samotnych matek bo kobiety lapia na brzuch. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska33
tak naprawde => popieram i zgadzam się w zupełności. To nie jest wina facetów, tylko kobiet, które prowokują niemal od małego, puszczają się już w gimnazjum, a później wchodzą w związki partnerskie, bo chcą być modne i nowoczesne. Niestety dla większości kończy się to właśnie tak, że zostają same z dzieckiem/dziećmi. Faceci nie są tu winni, bo jakby kobiety nie pozwalały, to faceci by nie korzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sa winni , to po co skladaja deklaracje..fdla zabawy. ?to po co ciagna do lozka?,po obiecija slub od poczatku?,ja mojego na dziecko nie zlapalam..wszystko bylo swiadomie.Bylam mu najwierniejsza ze wszystkich jego kobiet choc byl moim pierwszym ,piwaznym facetem...zreszta do dzi jestem wierna ale juz go nie kocham za to ze kiedys olal dziecko dla innej...tego sie nie wybacza,ti juz lepuej byc samej.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosty przylad ,on byl moim pierwszym i do tej pory jednym..jedynym,,wiem ze z nikim wiecej nie poszlabym fo loxka a on ile ich mial..kiedys naliczylam 30k.pewnie z kazda spal bo taki jest..stale oglada p****le ..czesto nawet ze swoja kuzynka oglada,ja nie ogladam bo mnie to brzydzi i juzbon tez mnie brzydzi zabto jaki jest.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki to w 90% te co zaciążyły przez głupotę z nowo poznanym facetem, lub takim z którym są w dość krótkim związku. Większość z nich to kobiety dość łatwe i same wskakują facetom do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura..ja taka nie bylam ..znalismy sie dlugo,obiecywal slub i gdyby nie to to nigdy bym sie nie zdecydowala na dziecko.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a..i latwa tez nie jestem.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywal slub to trzeba go bylo na brzuch przytrzymac zeby ten slub byl. A tu zonk :) Faceci nie sa idiotami. Ciagniecie za jaja do oltarza. To jest wasza z****** milosc. Nie lapcie na brzuch to nie bedzie samotnych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sa winni , to po co skladaja deklaracje..fdla zabawy. ?to po co ciagna do lozka?,po obiecija slub od poczatku? x Owszem są po części winni, ale jednak ciążą obarczona jest kobieta i to ona powinna zadbać o to aby nie zajść dopóki nie będzie miała 100% pewności że facet to ten właściwy. Po co ciągną do łóżka? Siłą cię wziął? Też tego chciałaś, więc teraz nie rób teraz z siebie ofiary. A co do deklaracji i obietnic ślubu... jak facet wam dużo obiecuje już na początku, to przecież wiadomo że to ściema i wy też doskonale o tym wiecie, ale mimo to łudzicie się że to jednak prawda, bo właśnie to chcecie od nas słyszeć. Jakby facet na wstępie powiedział że nie jest pewny czy kocha, że to wymaga czasu, to każda kobieta uzna takiego za nieodpowiedzialnego i kopnie go w tyłek, nawet jeśli facet ma dobre intencje. Wy po prostu chcecie żeby facet was okłamywał, obiecywał i składał deklaracje, bo prawda jest dla was zbyt nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet myślący poważnie o założeniu rodziny z pewnością nie weźmie sobie panny z przychówkiem. Wychowywanie nie swojego dziecka to jak przyznanie że jest się facetem drugiego sortu. Nigdy! a publiczne przyznanie się , że jest się ograniczonym kołkiem , to juz wstydu nie przynosi? i jaja się od tego nie kurczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pieprzysz?..jakie przytrzymac?.po dwoch latach chodzenia zostalam u niego na puerwsza noc po imprezie w dtraznicy(50);tks jego ojca..nie mogl mnie odwiezc bo troche wypil..serio teoche,w nocy zapytal mnie .."chcesz dzidziusia?.."odpowiedzialam ze chce no i stalo sie..przeciez tak czy disk mielusmy sie pobrac.po 4 ech m.poznal inna i oszalal.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogl mnie odwiezc bo troche wypil..serio teoche,w nocy zapytal mnie .."chcesz dzidziusia?.."odpowiedzialam ze chce no i stalo sie x I tu właśnie mamy doskonały przykład kobiecej głupoty i bardzo racjonalnego, planowanego zajścia w ciążę pod wpływem alkoholu :P Brak słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta dlaczego mialam mu nie wierzyc..nasze rodziny znaly sie od dawna a dziecko sam zaproponowal..po co zadawal pytanie czy chce ?dziecko?zrobil to swiadomie wiec o co chodzi?s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś grubas i pijak gościu z s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. kieliszki za zdrowie ojca..to duzo?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robcie dzieci PO slubie to nie bedziecie samotnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×