Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka90p

Best Model Agency Angi Maksymilian

Polecane posty

witam dziwczyny szukam kobiet dziewczyn ktore padły ofiara tego faceta maksymilana . ktra ma ta pseudo agencje Best Model Angency Angie ale to sciema zadna agencja. jak juz ta zajedzesz okazuje sie z faacet to zbok chory zboczony i żonaty w dodtaku i chc e zeby pracowac na mieszkaniówc czy wy tez mialyscie znim kontakt jesli tak ospiszcie ? napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziś sie do mnie odezwał w sprawie sesji....czy to jakaś sciema ?? Czy próbował zrobić Ci krzywdę ?? Jak to jest wogóle z ta agencją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to oszusc on jest żonatym prawnikiem z rzeszowa ma 33 lata i sciemnia to nie agencja tylko fan page na fb . sciema totalna popros o umowe do sesji .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cantara
prosze o wiece informacji, do mnie sie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam okazje z nimi wspolpracowac , wszystko bylo OK, co prawda nie bylo umowy ale nie chcialam:), a Maks mieszka teraz w Krakowi z tego co wiem. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, miałam właśnie kontakt z tym typem. Na 100% jest to jedna wielka ściema - nie polecam robienia inetersów z tym człowiekiem. Na pytanie dlaczego nie ma strony internetowej odparł, że to bez sesnu bo 90% biznesu ogarnia na facebooku - śmiechu warte :D nie potrafił mi też przesłać umowy, a jego tłumaczenie się było dość żałosne. Wielki Pan Szef agencji siedzi na fejsie, wypisuje frazesy i kusi łatwą i nie mała kasą, ale umowa na maila to już go przerasta :P Na portalu MaxModels to samo - zero referencji, komentarzy, zdjęć - nic a nic!! A to że utworzył sobie FP na Faceboooku to o niczym nie świadczy. Nikt tam nie jest w stanie tego zwryfikować - czy to jego zdjęcia czy powrzucał sobie fajne d**y i ludzie zwyczajnie to lajkują. Nie bądźcie naiwne bo skończycie bez kasy i bez majtek - Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jego funpage jest mało prawdziwy( co nie świadczy ze jest od razu oszustem) ale ja tam jestem i moich zdjęć nie ukradł, poza tym robiłam projekt któremu on co prawda pośredniczył ale wszytko było OK, wiec widzę ze są osoby zadowolone i nakręcone chyba:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×